göğüste yara

melikem

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
73
6
43
emzirmeden dolayı ğöğsümün uç kısmının altında bir delik daha oluştu doktor fico diye bir krem verdi ama iyileştirmek bir yana deliği büyütüyor siz böyle bir şey yaşadınız mı bildiğiniz iyi bir krem var mı?

slm benimde aynı sorum var malesef bir süre geçmiyor. ben tahin yağı kullanıyorum tamamen doğal tahinin üstüne çıkan yağı alıp kullanıyorsun. birde katron yağı duydum ama denemedim allah kolaylık versin zor bir durum anliyorum

Son düzenleme:
slm.malesef bendede var doğum yapalı 3.5ay oldu hala gecmedi yaralar neler kullandım e vitamini zytinyağı lanolinli kremler en son bephantenplus ve madeccasol diye bi krem var onları karıstırdım iyi geldi ama bıraktığım an tekrar oluyo.

guzelım benımde gogus uclarım cok acıyodu içten felaket bır sızlama gelıyodu delık bılmıyorum olusmadı ama cok acıyodu bende duydugum bır kur uyguladım acın varsa dene ( ayva cekırdegını havanda bıraz kır ve gulsuyu ekle cok degıl 1 2 gece beklet bıraz koyulasıyo ve gogusune uygula hıc bır sey kalmıyo)

pantenol vey bepanthen kullanabilirsin canım.Ama emzirirken ğöğüste ağrı oluyorsa bebek memenin emmesi gereken yeri tamamen kavramıyordur.Kahverengi yerle birlikte emmesini sağa.Geçmiş olsun

biliyorum canım o göğüs acılarını.benimde 2 tane evladım var.ikisindede yara oldular.ben bepanten adında bir krem kullandım .çok iyi geldi.tavsiye ederim.eczanelerde var.söyleyince verirler.geçmiş olsun canım.allahım bebeğinede sağlık versin.sanada şifalar versin canım.

canım bende çok çektim hiçbir krem fayda etmedi.komşumun tavsiyesi üzerine ayva çekirdegini denedim ve çok şükür hiçbir sorunum kalmadı.5_6 ayvanın çekirdegini bir fincan suda kaynat şerbet kıvamına gelinceye kadar.gün boyunca istedigin kadar sürebilirsin hemde emzirmeden önce yıkamanada gerek yok.bunu mutlaka dene.geçmiş olsun.

X