sezeryandan sonra

barewa

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
48
0
40
merhabalar ,, sezeryanla doğum yaptım doktorum 40 gün sonraya randevu verdi muayene için, merak ediyorum acaba sezeryandan sonra muayene nasıl oluyor, sadece dikiş yerlerinemi bakıyolar yoksa alttan mı kontrol ediyolar,

canım ben alttan muayene yapılıyo..rahimin doğumdan sonra durumu nasıl dikişler tutmuş mu diye bakıyo dr lar..ki benim öyle olmuştu kızımda..kızım şimdi 3yaşına girdi..yani alttan muyene yapılıyo canım benim..allah bağışlasın bebeğini..rabbim analı babalı sağlıklıca büyütmenizi nasip etsin..amiiiinnn..

canım öncelikle geçmiş olsun ben iki oğlumdada sezeryan oldum benim muayenem sadece dikiş bölgemde kontrol şeklinde ve ultrasonla karnımın üzerinden rahimin toparlanıp toparlanmadığına baktı,,, bana alttan muayene yapılmadı sanırım her doktorun muayene şekli farklı oluyor,,,,sevgiler,,,,

Son düzenleme:
Ben hıc dogum yapmadım ama bıldgım kadarıyla sezeryanda alttan bakılmaz cunku orayla ilgili bişi deglki bu karnına bakılır buyuk ihtimal gecmiş olsun ..

çok teşekkür ederim,bilmediğim için merak ediyordum cevaplarınız için saolun , sewgiler

X