Yüzümdeki tüylerden nasıl kurtulurum?

A

ajdapekkankoliqimey

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
ben çok aşırı tüylüyüm burnumdan tutun alnıma alnımdan tutun çenemde yüzümde bile tüyler var ben bioder kullanıyorum ama sadece renk değiştirio napmalıyım

bide burun kıllarımdan nasıl kurtulcam:çok üzgünüm:

tüy degilde kıl seklindeyse yani siyah ve birazda sertse çözüm lazer ..
inceyse tüylerin iğneli epilasyonda yaptırabilirsin , kremle olacak birsey degil bence...

çok sert evet:KK43:zaten güzel dilim onlar daha çirkin gösterio

:nazar:canım benım kız kardeşimin ve annemin yüzünde vardı iğneli epilasyonla çok şükür çok çok azaldı yaz aylarında başlamamak kaydıyla iğneli epilasyon yaptır benceLazer yüzde çözüm degilmiş onuda başka bi arkadaşım denemiş inşallah en kısa zamanda sende kurtlursun

öncelikle şöyle sölim güzel dilim falan demişsin ama bence sadece yüzündeki tüylerden dolayı öle düşünüosun. zaten güzel olmakta uğraş gerektiren bi iş. bana kalırsa bu işe tüylerden kurtulmakla başla...

en ii çözüm iğneli sanıırm ama onuda burda okumuştm bi arkadaşın bıyık bölgesinde iğne izleri delik delik kalmış ama sadece onda olmş bu herkeste aynı şeyler olcak die bişe yok

hem iğneli daha ucuz die biliorm ama acısı daha fasla nolcakki güzellik için değer =)))

çok sert evet:KK43:zaten güzel dilim onlar daha çirkin gösterio

oo o zaman süper diycemm :)) ama manyakmısın neresi süper deme..

çünkü yüz bölgesinde tüyler sert ve koyu renkse lazer gercekten etkili, git bir kac merkezle görüş ama kaliteli yerler olsun , bakalım tüylerin lazer için uygunmu uygunsa başlayabilirisn..

yada iğneli epilasyon ama onuda iyi bir yerde yaptırmn gerekir ki iz kalmasın diye..

ayrıca ben ce güzelsindir , tüyler insanın kendini gercetkten cirkin hissetmesine sebep oluyor sadece...

güzel değilim ne demek ya sakın öyle düşünme canımyasakkelime
kıl sorununda sanırım en kesin yöntem iğneli.evde kişisel kullanım için olan cihazlar var.ben yıllar önce kaşımın ortasını ve yanak bölgelerimi(saça doğru olan kısımlarını)onunla bitirmiştim.10 yıla yakın oldu daha da çıkmadılar.
tek sorununumuz kıl olsun.türlü türlü çözümü var.bir de iğrenmezsen çok kalın olanlara idrar dene derim.
http://www.kadinlarkulubu.com/vucut-bakimi/199737-tuylere-enteresan-bir-cozum-dolunay-ve-idrar.html

koltukaltımda idrarla bitti.artık 2-3 tüy çıkıyor o da açık renk(ki kıllarım zifiri siyahtır)
kolay glsin canım sana ve hepimize:Saruboceq:

ablalarım çok saolun tamam dediklerinizi bizimkilere iletip yapcama.s.

çirkinlik konusunda kızmayın ama tüylerdende diil çirkinim valahakafamçokkarıştı

kızlar limon ve tuz yöntemi ni deneyin derim ben denedim yüzümde geç çıkıyor vede boşalan alanlar var ama bunun için sabırlı olmanız gerekir 1 sene gibi tüyün yapısına bağlı yani.yüzüm için 1 limonu sıkıp bir şişeye koyuyorum içine 1 tatlı kaşığı tuz koyup biraz çalkalıyorum ve sonra aldığım bölgeye suve ağda temizleyicisi felan süzmeden direk bu karışımı 15 dk yedirerek masaj yapıyorum bunu 3 gün devam edin ama biraz yakıyor demedi demeyin inşallah sizdede işe yarar..:lepi:

X