blender seti icin tavsıyelerınız nelerdir?

ben arzum mixet kullanıyordum ama malesef artık değil..kafa ve gövede arasındaki birleşme yerinin plastik olmamasına dikkar et benimki plastik olduğu için vida artık tam oturmuyor bıçağı çevirmiyor sadece 2 yıl kullanabildim aslında sadece şans işi bu ev aletleri...birazda pahalısını alayım iyidir diye düşünmemek lazım bi şeyi kullandıktan sonra anlıyorsun hangisi kullaşı hangisi kullanışsız ...benim blendır iyi ama dediğim gibi vida kısmı sürtünmeden yendiği için artık oturmuyor sanırım bu garanti dışı diyecekler yarın götürecem

ev aletlerı gercekten sans meselesı bende phılıpsın setını aldım
govdesıde metal.tavsıyelerın ıcın yınede tesekkur ederım canım
ınsallah senınde sorununu cozerler

canım ben braun kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.elim ayağım o benim.kesinlikle tavsiye ederim.

ben moulinexin rondo, çırpıcı ve karıştırıcısı var püre falan yapabiliyor çelik uçlu apatarı
aslında çok pratik rondosunu sürekli kullanıyorum ama çırpıcısından hiç memnun değilim
bir de tecrübesizliğimden rendesi doğrayıcısı olmayan bir ürün almışım çok pişman oldum
şimdi braunun M 1070 modelini buldum ama nasıl bir ürün bilmiyorum almak istiyorum kullananlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

X