blender seti icin tavsıyelerınız nelerdir?

eftalyaa

sevdimde noldu:(((
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
1.211
1
36
merhaba kızlara.s.
yardımınıza ıhtıyacım var ceyızım ıcın blender seti almayı dusunuyorum ama hangı marka ve model olacagına karar veremedım
ben asagıdakı uc modelı begendım özellıklerı ıyı gıbı
ama kullanan arkadaslar varsa memnun olup olmadıklarını paylasabılırmı
veya baska bı marka tavsıye edermısınız
mtbra6550mcavzh1.jpg

braun 210ytl
mtfakhar600xs4.jpg

fakır 109ytl
mtphhr1372rw7.jpg

philips 154ytl
tavsiyelerınızı bekliyorum arkadaslar

kımse blender kullanmıyor heralde.
yardım edecegınızı dusunmustum arkadaslar:çok üzgünüm:

görünüş olarak phılıps 154 ytl olan güsel gibi duruyo.ama kullanısını bılmem

kullanısı nasıl bende bılmıyorum suprız olucak benım ıcın
phılıpsın setını alıpta kullanan varsa dusuncelerını paylasırlarsa cok sevınırım

ben tefalin setini almıştım kullanıyorum canım. okadar memnunum ki kesinlikle tavsiye ederim. çok sağlam ve çok hızlı a.s. çelik olanını almıştım tencere ateşteyken kullanıyorum hiç bir problem çıkarmadı daha. bir de ufak doğrayıcısı çok sağlam bence.

canım set düşünüyorsan bence rende kısmıda olanlardan al illaki gerekli oluyor hani şu robotlardaki.arzumda ve braun da var biliyorum ama sen tam olarak araştır hangisi gönlüne yatarsa

valla ben blendır seti olsun.ketil olsun evimdeki bütün minik aletlerimi sinbo dan aldım..senelerdir kullanıyorum çok mennunun..fiyatlarda uygun..sen bilirsin...

4 senedir braun blender setini kullanıyorum. çok memnunum.özellikle çocuk olunca çok işime yarıyor. bir şikayetim olmadı şimdiye kadar.

yorumlarınız ıcın hepınıze cok tesekkur ederım kızlara.s.
braun almayı cok dusundum alıcaktımda
ama kucuk ev aletlerımı grı aldıgım ıcın takım bozulmasın dıye phılıpsın blenderını aldım
umarım pısman olmam
yardımlarınız ıcın cok sagolunŞeniz
mtphhr1372rw7.jpg

philips de iyi marka. bende mutfak robotu var. diğer elektronik aletlerimiz de philips. pişman olmayacağını düşünüyorum. memnun kalırsın eminim.

philips de iyi marka. bende mutfak robotu var. diğer elektronik aletlerimiz de philips. pişman olmayacağını düşünüyorum. memnun kalırsın eminim.

tesekkur ederım canım ınsallaha.s.
bende phılıps markasına guvenerk aldım zatenyerimseniben

ben arzum mixet kullanıyordum ama malesef artık değil..kafa ve gövede arasındaki birleşme yerinin plastik olmamasına dikkar et benimki plastik olduğu için vida artık tam oturmuyor bıçağı çevirmiyor sadece 2 yıl kullanabildim aslında sadece şans işi bu ev aletleri...birazda pahalısını alayım iyidir diye düşünmemek lazım bi şeyi kullandıktan sonra anlıyorsun hangisi kullaşı hangisi kullanışsız ...benim blendır iyi ama dediğim gibi vida kısmı sürtünmeden yendiği için artık oturmuyor sanırım bu garanti dışı diyecekler yarın götürecem

X