Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yok işte benim de lekelenmeler olsa endişelenmeyecektim zaten de, çok gelmeye başladı, o yüzden tırstım noluyor diye...
kaç aydır kullanıyorum, hiç böyle bir sorunum olmamıştı, bir anda panik yaptım işte :1rolleyes:

teşekkür ederim tekrar :KK66:

yok işte benim de lekelenmeler olsa endişelenmeyecektim zaten de, çok gelmeye başladı, o yüzden tırstım noluyor diye...
kaç aydır kullanıyorum, hiç böyle bir sorunum olmamıştı, bir anda panik yaptım işte :1rolleyes:

teşekkür ederim tekrar :KK66:

rica ederim,ne demek:)

slmlar...bende 24 martta yasmine başladım..:uhm: yan etkileri fazlamıdır??bende sanırım yapmaya başladı:bbo:

slmlar...bende 24 martta yasmine başladım..:uhm: yan etkileri fazlamıdır??bende sanırım yapmaya başladı:bbo:

canım aynı başlığı açmışsın okudum..benim öğrendiğim kadarı ile en az yan etkisi olan doğum kontrol hapı bu..
göğüste hassasiyet,sıkıntı,ani duygusal değişimler falan yaptı bende..yani tv de bişey izleyip ağlıyorum hemen:))

canım aynı başlığı açmışsın okudum..benim öğrendiğim kadarı ile en az yan etkisi olan doğum kontrol hapı bu..
göğüste hassasiyet,sıkıntı,ani duygusal değişimler falan yaptı bende..yani tv de bişey izleyip ağlıyorum hemen:))

ilgin için çok saol canımmm..yazdığın gibi bendede göğüste hassasiyet,sıkıntı ve baş ağrısı yapıoo..( hergün düzenli olarak kısa süreli ağrı oluyoo)..umarım gecici bişiydir..sende ne kadar sürmüştü??:1closedeyes:

bende 6 ay kullandım miyom vardı bırakınca 4ay hiç adet görmedim ve şiştim ama yeni ultrson çekildim ve doktor şimdi miyom olmadını söyledi demekki hapın faydası olmuşş

ilgin için çok saol canımmm..yazdığın gibi bendede göğüste hassasiyet,sıkıntı ve baş ağrısı yapıoo..( hergün düzenli olarak kısa süreli ağrı oluyoo)..umarım gecici bişiydir..sende ne kadar sürmüştü??:1closedeyes:
valla bilemicem ne kadar sürdüğünü,ama 7 ün ara verdim.gene kullanıyorum..6 ay kullanıcam canım..endişe edilcek bişi yok

bende 6 ay kullandım miyom vardı bırakınca 4ay hiç adet görmedim ve şiştim ama yeni ultrson çekildim ve doktor şimdi miyom olmadını söyledi demekki hapın faydası olmuşş

:1shok: miyomlara etki ediyormu yani ilginçvalla

valla bilemicem ne kadar sürdüğünü,ama 7 ün ara verdim.gene kullanıyorum..6 ay kullanıcam canım..endişe edilcek bişi yok

7 günlük arada regl dönemi mi başlıoo :uhm: dr. bana 7 günlük arada kısa süreli regl dönemi olabilirde olmayabilirde demişti..ama cinsel ilişkiye girilirse koruma devam ediyomuş:1closedeyes:

charakter ben üç sene kullandım halada kullanıyorum dördüncü senem ilk başlarda vücut hapa alışırken leke şekli oluyo ama ikinci veya üçüncü aydan sonra düzelir ben çok memnunum hiçbir yan etkisini görmedim

charakter ben üç sene kullandım halada kullanıyorum dördüncü senem ilk başlarda vücut hapa alışırken leke şekli oluyo ama ikinci veya üçüncü aydan sonra düzelir ben çok memnunum hiçbir yan etkisini görmedim

bende de biraç miyom var bir de kist var.bunun için kullanıyorum yasmini..gerçi daha bu 2.kutum yasminde..ama miyom da etkisi olduğunu ilk kez duyuyorum..son zamanlarda çok ağrılı geçiyor adetler bende:çok üzgünüm:

myom etkisinede aynı biliyorum ben tedavi amaçlı kullanılıyo bunu biliyorum dr verdiyse vardır bi sebebi canım sıkma kendini bu kadar

2 aydır yasmini kullanıyorum ve 2 aydır aralıksız regli oluyorum , ilk önceleri lekenmeydi sadece ama sonraları kanamaya dönüştü , doktorum ise bunun çok normal olduğunu herşeyin yolunda olduğunu söyledi..

Adet düzensizliği ve çok ağrılı olduğu için bu hapı kullandım ama adet dönemlerim daha ağrılı geçmeye başladı.Hemde hiç düzene girmedi:KK70:ama doktoruma göre herşey yolunda..

yasmin kullanan arkadaşlar lütfen şu linke göz atarmısınız...
Link Silinmiştir.

bu yasmin adet kanamasını azaltıyormu lütfen bi cevap verin

sabırlı merhaba..ben çok uzun süre yasmin kullandım hala da kullanıyorum.ve benim kanamalarım sadece bi buçuk gün sürüyo..miktarı da çok az

bilgilerin için çok teşekkürler cebid peki adet söktürücü hapı hakkında bi fikrin varmı

X