İsveç şurubu her derde deva

bugün başka bir sitede gözüme çarpmıştı hemen almaya karar vermiştim birde bizim siteye bakayım dedim arkadaşlar ne yorum yamışlar diye ama içinde alkol olduğunu bilmiyordum, bakalım sirkelisi varmı diye sorayım aktara.

Arkadaşlar bu şurup adet öncesi sendromada iyi gelirmi acaba. Ben ruhsal olarak çok kötü oluyorum ve sebepsiz nefes darlığı kalp çarp. yaşıyorum.

isveç şurubu bulamıyorum.. :KK43:

malzemelerini alıp kendin yapabilirsin,
ben kendim yapmıştım uzun seneler gitti,
daha yeni bitti,
tekrar yapıcam.
arifoğlu isveç şurubunun bitki karışımını satıyor,
konyak alıp yapabilirsin.
ben öyle yapıcam tekrar.

arkadaşlar bu bitki karışımından neyi ne kadar kullanacağınızı nasıl tuturuyorsunuz
birde benim eşimde yıllar önce kullanmış yine aldı kullanalım diye ama sirkeli olanı ve gayet memnun alkol kullanmayan arkadaşlar bence gönül rahatlığıyla kullnabilirler

kızlar bende daha dün aldım aktar içinde kanyak olduğunu söyledi önce alıp almamakta tereddüt ettim alkol kullanmıyorum çünkü ama şuda war sağlığımıza iyi gelecekse yüreğimizi ferah tutmalıyız diye düşünüyorum :1hug: bu zewk için tükettiğimiz bişey değil çünkü sonuç olarak aldım ve kullanıyorum daha çok sabahları beni zinde yapması için akşamlarıda yatmadan önce içiyorum çünkü uyku problemi çekiyorum daha ilk günüm sonuçları yine paylaşırım sizinle :enbuyukkk::enbuyukkk:

sizi anlamakta zorlanıyorum...günde 1 çay kaşığı alkolun ne zararı var..zaten yemekten sonra yada meyve yedikten sonra vucütta kat kat fazlassıyla alkol oluşuyor...
yapılan bir bilimsel çalışmada alkol kullanmadığı halde alkole bağlı siroz gelişen hastalar olmuş...bu hastalar incelendiğinde vücüdün meyvelerden yaptığı alkolden kaynaklandığı ortya çıkmış...

arkadaşlar bu şurup ceduvarlı isveç şurubu diye geçiyor. alkolsüz olmasına dikkaet edin elma sirkeli olacak..

ve hakikaten etkili bişey varisler için kullanmıştım masaj yağları ile beraber...

Bunu hazır almak mı daha iyi ve etkili olur, yoksa malzemelerini alıp kendimiz yaparsak mı? Kendisi yapanlar, malzemeleri ve miktarlarını yazabilir mi?

Son düzenleme:
malzemelerini alıp kendin yapabilirsin,
ben kendim yapmıştım uzun seneler gitti,
daha yeni bitti,
tekrar yapıcam.
arifoğlu isveç şurubunun bitki karışımını satıyor,
konyak alıp yapabilirsin.
ben öyle yapıcam tekrar.

konyak hangı marka alıcaz pekı canım ? marka önemlımı bırde ölcu nedır arıfoglunun bıtkı karısımı bnde var suan hepsını dökuyoruz konyagın ıcıne bı aydınlatabılırsen benıı ccoooook mutlu olurum:)

X