Saç Rengi ve Saç Boyama kolestonun kaç numaralı boyasıyla kahverengi saçı sarıya dönüştürebilirim?

sinemis06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
38
0
arkadaşlar benim saçlarım koyu kahve yaklaşık 6 ay önce röfle yaptırmıştım ve saçlarım sarı olmuştu.şu an saçlarımın dipleri baya uzamış durumda.bu sefer kuaföre değil evde kendim boyamak istiyorum.

çünkü kuaförde çok yıpranıyo saçlarım.yani evde kolstonla boyuycam. röfle kadar sarı olmaz belki ama yinede en açık sarıyı nasıl elde edebilirim?

aşağıya eklediğim kolestonun boyalarından hangisi daha iyi açar. veya başka bir öneriniz olabilirmi?

cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler

sarinr8.jpg
w212.png
kullusariug7.jpg

w212.png
bronzsaricj8.jpg
w213.png

birde ben bu üstteki boyaları tüp olarak aldım.kaç numara oksidan kullanıcam bilmiyorum.%9 mu yoksa % 6 mı almam lazım?

%9 luk oksidan kullanmalısın ama renk konusunda yardımcı olamayacağım kahve saçı sarı renk ile boyarsan turuncuya dönük bir renk olabilir.sitede küllümango var bu konuda sana yardımcı olabilir o daha iyi biliyor evde boyama işini sana doğru renk önerisinde bulunacaktır

bunlarla turuncumsu kötu bır renk elde edersin. koleston 12.1 var çok açık kullu sarı onunla boya dıplerini. ama rofleli yerlerine pek değdirme. ılk gunler bıraz turuncumsu olur ama oturunca turuncumusulugu azalır.
yenı boya alamam dıyorsanda o zamanda küllü sarı olanı yuzde 9 luk peroksitle karıştrıp boya. ama bununla yaptıgında daha koyu bır renk elde edersin 12.1 ile alacagın sonuctan

bunlarla turuncumsu kötu bır renk elde edersin. Koleston 12.1 var çok açık kullu sarı onunla boya dıplerini. Ama rofleli yerlerine pek değdirme. ılk gunler bıraz turuncumsu olur ama oturunca turuncumusulugu azalır.
Yenı boya alamam dıyorsanda o zamanda küllü sarı olanı yuzde 9 luk peroksitle karıştrıp boya. Ama bununla yaptıgında daha koyu bır renk elde edersin 12.1 ile alacagın sonuctan
benim de saçımda kahverengi boya var.ben de rengini açmak istiyorum ama loreal kullansam daha iyi değil mi?lorealde önerebileceğin renk var mı?

X