Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçları platin rengi olanlar yıpranmayı önlemek için ne yapmalıyız?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

duygussduyguss

Annesinin Küçük Annesi :)
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.815
0
40
saçlarım platin sarısı ama çok yıprandı sanırım fönsüz gezemiyorum önerebileceğiniz bir serum yada bakım varmı:KK43: kafamçokkarıştı

güzelim burası makyaj bölümü yanlış yere açmışsın topiği saç bakım bölümüne yaz orada yardımcı olurlar sana

saçlarım platin sarısı ama çok yıprandı sanırım fönsüz gezemiyorum önerebileceğiniz bir serum yada bakım varmı:KK43: kafamçokkarıştı

MECİTEFENDİ SAÇ BAKIM YAĞININ İÇİNE 150 GR SAF ZEYTİNYAĞI, BADEM YAĞI,YILAN YAĞI,İKİŞER TANE BEMİKS,BEPANTHENE VE BEMİKS AMPÜL KOY.BU KARIŞIMI HAFTADA BİR SAÇLARINA MASAJ YAPARAK İYİCE YEDİR.BAŞINA BİR BONE GEÇİR VE BEKLETEBİLDİĞİN KADAR BEKLET.BU KARIŞIMI HAFTADA BİR YAPABİLİRSİN.BENİM DE SAÇIM PLATİN RÖFLELİ VE BU BAKIMI 3 HAFTADIR YAPIYORUM.HATTA ŞU AN SAÇIMDA DA VARdelikafadulden

1 tatlı kaşığı badem yağı,evigen ampul,bemiks ampul,bepanthen ampul ve bir yumurta sarısı. saçıma sürüp boneyle yatıyorum. sabah yıkıyorum. bunu 15 de 1 yapıyorum. ayrıca entelede kullanıyorum. banyodan sonra gliss parlaklık veren kürü sürüyorum. bakım ve renk koruma yapıyor.yine glissin onarıcı bakım sıvı saç kremini de kullanıyorum. ayrıca ek olarak loreal elseve in boyalı ve röfleli saçlar için olan anında bakım yapan ,color vive, ürününü kullanıyorum. glissin parlaklık veren kürünü devamlı kullanırım. çok memnunum. ve bunlar durulanmayan ürünler....

merhaba,
ben çok fazla ürün kullandım.saçıma harcadığım parayla 8 yılda bşr araba alırdım sanırım..
hiç bir üründen inanki memnun kalmadım.tek çareyide sürekli saçlarımı kestirmekte buldum..

1 tatlı kaşığı badem yağı,evigen ampul,bemiks ampul,bepanthen ampul ve bir yumurta sarısı. saçıma sürüp boneyle yatıyorum. sabah yıkıyorum. bunu 15 de 1 yapıyorum. ayrıca entelede kullanıyorum. banyodan sonra gliss parlaklık veren kürü sürüyorum. bakım ve renk koruma yapıyor.yine glissin onarıcı bakım sıvı saç kremini de kullanıyorum. ayrıca ek olarak loreal elseve in boyalı ve röfleli saçlar için olan anında bakım yapan ,color vive, ürününü kullanıyorum. glissin parlaklık veren kürünü devamlı kullanırım. çok memnunum. ve bunlar durulanmayan ürünler....

gitti gitti gitti,500 ytl:dance:

ayyy pardon arkadaşlar gerçektende yanlış yere yazmışım ama yinede bilgiler için çok teşekkür ederim gerçekten :)

boblas şampuan ve pantene saç şekilendirici kremi
ve fön seti ayrıca da plips saç şakillendiricii
başak bişi yok ama çok ta elleme biraz kendi haline bırak hatta yağklanmasına izin ver besleyici oluyormuş bile ve zeytinyağı sür beslensin ve sirke ile durulama yaparsan süper olacaktır canım...
kolay gelsin...

John Frieda Frizz-Ease Thermal diye bir serum var. Muhteşem ötesi. Islak saça sürüyorsun. Tekin'de Sevil'de falan bulursun sanırım 30 küsür lira civarı bir fiyatı var. Şiddetle tavsiye ederim

Schwarzkopf acil kurtarma sampuani onun sac kremi ... yikadiktan sonra nemli saca kerastase bakim yagi elixir diyorlar bilmiyrm benm saclarima cok iyi geliyor tavsiyem olsun size :)) hepsinden once hindistan cevizi yagida surup bir saat bekleyip yikarsan o zaman cok daha yararini gorursn :KK66: ben boyle duzelttim saclarimi :KK66:

Sampuanina bugday yagi koy.bide banyodan sonra islak nemi alinmis saçına bildigimiz gliserin sür farka sasiricaksin

X