Oriflame en güzel Bay-Bayan Parfümü hangisi?

Kalıcılığına bişey diyemem baya uzun bir süre kalıyor ama divine ve divine sensual ikiside çok hoş parfümler..divine eude toilette,sensuel eude parfüm,ama benim en sevdiklerim... şu anda da yarı fiyattalar özellikle 1 senedir bu fiyata hiç inmedi hemen aldım deodorant+vücut kremi,parfümü ve sensual 30 ml. hepsi...

oriflame satıcısı olarak diyebirim ki şu ana kadar kokusu kötü olan bir parfümle karşılaşmadım ama tabiki favorim bayda eclat bayanda Divine Sensualkaydirigubbakcemile5

bende abime signature set aldım çok güzel bence bayada kalıcı. bende air ve fire kullanıyorum çok ucuz oldukları halde onlarda çok kalıcı ve hoş kokular...

giordani white gold aldım geçen. alırken çok beğenmiştm ama şimdi acayip kötü geliyor kokusu öylece duruyor :1no2:
en güzel kadın parfümü amber elixir yeni çıkan bi parfüm olduğu için pek blinmiyor olablir
en güzel erkek parfümü ise eclatt

arkadaşlar 2 gün önce arkadaşıma parfüm alıyım dedim glacier in mavisi olandan aldım ama aldığıma pişman oldun ne koykuyo ne kalıcı bi etkisi yok daha doğrusu kokmuyo bile neden acabe ... pişman oldun oysaki güzel demişlerdiii

merhaba erkek parfümü demarco ve s8 night bayalarda enigma ve giordina divine ama yaşa göre koku ağırlıklarıda değişir.sevgiler

bebişlerrr oriflame satıs danısmayım amber elixir mukemmel ve kalıcı bı koku bu ay indirimde ustelikkkopuyorumnanaktan bilgi almak ısteyenlere ozelden yardımcı olabilirimm

bebişlerrr oriflame satıs danısmayım amber elixir mukemmel ve kalıcı bı koku bu ay indirimde ustelikkkopuyorumnanaktan bilgi almak ısteyenlere ozelden yardımcı olabilirimm

avondan yeni parfm siprş verdm bu ay :KK43:

bir dahakine ilk alacğm parfm amber olacakk

X