Oriflame en güzel Bay-Bayan Parfümü hangisi?

2şişe severek kullandığım embrace. Erkek olsun kadın olsun adını soran da çok olmuştur. Hatta bu ayki katalogda sanırım en arkada kokulu sayfası var bi bakın derim

kızlar chiffon ve s8 beyaz için yorumlarınızı bekliyorum. özellikle kalıcılıkla ilgili olarak.
bu arada ben air aldım. kokusu çok hafif çok güzel ama keşke bir de kalıcı olsaydı.:KK43:. ama tabi bu ucuz parfümlerden. belki chiffon ve s8 öyle değildir.

mrb arkadaşlar :) ben 2 yıl kadar avon satış danışmanlığı yaptım. baya da tuturdum bu işi
ama ürünlerini kendim kullanamıyodum. biraz bilgi vermek istiyorum:)
mesela güzel kokan parfümleri var ama o kadr çabuk uçuyoki hiç sıkmamışsınız gibi tabiki çok çabuk bitiriyosunuz durmadan sıkınca
çok agır olanlar kalıcı ama 40 yaşımda bile kullanamam ben onları
rimellerine gelince ben btün rimellerini kullandım diebilrim. 5 tane rimel aldım hediye gelenlerde vardı
hepsi ben daha kullanmadan çok kısa sürede kurudular
kullandıım zamanda pul pul siyah siyah dökülüyodu yüzüme utanç verici bi durum
kirpiklerimde sürekli bi agırlık hissediyodum.
farlarını sürüyosunuz b süre sonra toplanıyo göz kapağınızın çizgisinde
sürekili gözlerim kaşınıyodu:S
kremleri tahriş ediyo tüylenme yapıyo!! BUNU ÖZELLİKLE BURGULAMAK İSTİYORUM YÜZ KREMLERİ VUCUT KREMLERİ TÜYLENME YAPIYO arkadaşlar kulanmayın lütfen!
ben beyaz tenliyim sırtımda gögsümde yüzümde tüy yoktu hiç
bi bacaklarımdaydı işte
ama artık var! vücüt kremlerini kullanıyodum farkettiğimde artık çok gecti!
duş yelleri fln bi işe yaramıyo sadece bazıları güzel konuyo
daha fazla insanları kandırmak istemedim
kendim farkettike cevreme söyledm ve bu işi bıraktım
bi sene geçti aradan şimdi oriflame a üye oldum şimdilik dudak parlatıcısını bi kaç kremini rimelini ve bir parfümünü kullandım
fiyatlar avonla aynı nerdeyse ürünlerin ve 5 basar
max factorün rimelini kullanıyodum oriflame dan aldım nerdeyse fark yk bilindik büyük markalarlar
üstelik bütün ürünlerinin kokusu çok güzel, ha bu arada parfümler kalıcı
o fiyatlara göre gerçekten çok ii ürünler
isveç malı ve yüzde yüz doğal içerikli
gönlüm rahat gerçekten
bilginize :)

ayy çok fazla yanlış kelime yazmışım :) kusura bakamayın arkadaşlar uykusuzum braz...
bu arada üye olup satış yapmak isteyenler olursa seve seve yardımcı olurum
paraya ihtiyacı olan , ya da bişiler başarmak bi yerlere gelmek isteyen arkadaşlar varsa gerçekten bulumaz fırsat!
havadan gelen bi 100 milyona kim hayır derki
bi yerde unuttuğunuz ve sonradan karşınıza çıkan 100 milyon paara olsa sevinmez misniz
bu söylediğim rakam bu işte kazanılanların yanında okadr komikki..
insanlar gözlerimin önünde aylık 2.5 milyar
10 milyar
20 milyar para kazanıyo!! ciddiyim hemde çok
ve kimseyi kandırmıyosunuz , üye yapark insanlara iş fırsatı sunuyosunuz
küçük bebekleri olan kadınlar , çalışanlar , okuyanlar, ev hanımları hepsi yapıyo...
haftalık toplantılar düzenleniyo size anlatıyolar
ayda bir eglenceler
belli seviyeler var atladıkça çok büyük para hediyeleri
yurt içi yurt dışı ailenle gidebileceğin tatiller cebinden beş kuruş çıkmadan hemde...
bizim neyimiz eksik bunu yapanlardan ?
benim bağlı bulunduğum grubun yönetici var bi tane
kadın mimarmış
çocukları olduğu zaman gecici olarak bırakmış mesleğini
o arada oriflame ile tanışmış. kimse destek olmamaış çok çevremde yoktu dio
düşünsenize iki çocuk evin işleri ama kadın şu an aylık 20 milyar para alıyo dünyada 15 ülkeye gitmiş
yurt içi tatillleri saymıyorum
altında 4x4 kocasına araba hediye etmiş ev almış...
mimarlığa geri dönmüş bu arada ama bakmış ki bu işe oranla çok az para kaznıyo bırakmış kadın gül gibi mesleğini ya! ciddiyim memeurlar işini bırakıyo
çnkü burda kazndıkları paranın yanında komik kalıyo maaşları!

arkadaşlar ben eşimi dostumu üye yaptım hep
çünkü zaman geçipte ben bi yerlere geldiğim zaman , bana bize neden anlatmadın neden bilgilendirmedin demelerini istemiyorum. onlarda kazansın istiyorum. yani neden olmasın başkaları kazancana onlar kazansın... yanımda olsunlar birlikte bi yerlere gelelim istiyorum..
ben bir ip buldum bunun ucundan tuttum ve biliorumki bu ipin dier ucu sağlam bi yerde beni düşürmiycek
hedefim ne bilio msunuz 21 agustosdaki ehliyet sınavına gircem.
ehliyetimi aldıktan snra kendime araba alcam:KK70: evet kendi paramla
şimdi kendi kazandığım parayla ehliyet kursuna yazıldım okadr güzel bişiki:)
kpss kursuna da kendi paramla gitcem:)
zannettiğiniz gibi öyle çok fazla zaman ayırmanızda gerekmiyor.
zaten eşimizle dostumuzla arkadaşımızla oturup sohbet ediyoruz. arada sadece 5 dk sen napıyosun diye sorduklarında bahsediyorum böyle böyle die . bnde yapamaz mıyım diolar :KK70:
çnkü ben inandım , boş konuşmuyorum. kimseyi kullanmaya da niyetim yok.... yardımcı olmak istyrm
ya da katalogu gösteriyosunuz istedikleri ürünleri sipariş veriyosunuz gelio dağıtıyosunz. kendi istediğiniz ürünlerde geliş fiyatına gelmiş oluyo.. ayrıca katalogdaki satışlar üzerinde %30 karınız var
ve yaptıgınız üyelerin sormak istediği seyler olunca ilgileniyosunz sadece o kadr ..
lütfen boş konuştumu düşünmeyin ben hacettepe istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim şimdi 4 oldum gerçi dönem bitti:) ciddi bi ortalamam var bölüm birincisiyim diyebilirim
21 yaşındayım.
neyse daha ayrıntılı bilgi istyen olursa yardımcı olurum :) ben bişeyleri başarmak istiyorum gelin birlikte başaralım arkadaşlar..

Oriflamenin bayan olarak en çok Kırmızı şişeli Fİre AMber elixir parfümlerini beğeniyorum ve kullanıyırum

Son düzenleme:
X