İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
İKİZLER ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Bu kadın, korunma ve emniyete ihtiyaç duyan bir 'ya hep ya hiç'çidir. Her şeyden uzak duruşu, onun içyüzünü görmenize engel olacaktır. Güvenip içini açmadan önce, her türlü riski ve olasılığı yok etmeye çalışır. Başı asla bulutlara değmez, ayağı her zaman yere basar. Aşkta ateşli olamaz. Duygularıyla tepki verir, ama şiddetten de hoşlanır.

Oğlak kadını, sizi iyi tanıdığına emin olduktan sonra, hareketlerinizi değiştirmeye çalışacaktır. Burada sizi değiştirmek isteği değil, sizin için iyi olana karar verme isteği söz konusudur. Ve genelde haklıdır. Güçlü yanlarınızı ve yeteneklerinizi hemen sezer. Ve öyle olduğunuzu kabul etmezseniz çok kızar.

İlişkinizin bir hayat boyu sürmesini ister, sizin için her şeyi yapacaktır. Bu size fazla gelecek ve kendinizi kısıtlanmış hissedeceksiniz. Eğer onu tam ve ciddi olarak sevmiyorsanız, sakın aşkınızı ilan etmeyin, her söylediğinize inanacaktır.

Oğlak kadını iyi bir konuşmacıdır, her topluluğa girebilir ve her türden insanı sempatiyle bir araya getirir. İş hayatında çok başarılıdır ve iyi para kazanır. Azimli ve faaldir, kişiliğinize yeni bir şeyler kazandıracaktır. Para durumunu onun kontrolüne bırakın, bunu becerir.

Oğlak insanları hatalarını asla tekrarlamazlar. Aşk hayatınız çok yönlü olacaktır, çünkü o tutkulu bir aşıktır. Ortak hayatınız için sıkı ilişki kuracağı ailenizle iyi geçinmeniz önemlidir. Ayağı yere sağlam basmasına rağmen, kendine güveni biraz eksiktir, ama bu konuda ona yardım edebilirsiniz.

OĞLAK KADININA GÖRE İKİZLER ERKEĞİ

Bu burçta doğan bir erkek, sizi çekecek niteliklere sahip değildir. Onun huzursuz ve sinirli tarzı sizi çileden çıkarabilir. Daima yapmak istediği, özlem duyduğu şey, farklılıktır. Tezatlar içinde mutlu yaşar. Bir kadın ondan gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığından emin olamaz, çünkü ifade tarzı ve davranışları daima çelişkilidir. Bir an sizi ilgiye boğarken, diğer an oldukça kayıtsız olabilir.

Şanssız olaylardan sonra bir 'tıkaç' olarak İkizler erkeği, sizin için doğru değişim olabilir, çünkü o en derin istek ve endişelerinizi açabileceğiniz bir insandır. Elbette ortak tercihlerinizde vardır. İkizler erkeğiyle bir yuva kurma niyetiniz, kızgınlığa yol açabilir. Sadece, bir kadınla devamlı bir ilişki düşüncesi bile, bireysel özgürlüğünün sınırlanması gibi geldiğinden, ona dehşet verir.

Seve seve aşık olur ve her fırsatı da değerlendirir. Aşkta rutinlik onu sıkar ve bu tek düzelik onu, düşmanca ve kavgacı yapabilir. Entelektüel üstünlüğünü kolayca kabul ederseniz, İkizler erkeği kendini hayal kırıklığına uğramış hisseder.

Zaferini kutlamadan önce bir itiraz, protesto ya da kavga olmalıdır. Arkadaş olarak kalırsanız, birbirinizden sıkılmazsınız. İlişkinin devamında bu erkeğe bağlanmak isteyip istemediğinizi, iki kere düşünüp taşının. Onunla ortak bir gelecek çok emin değildir, ancak beraberlik tartışılmaz bir zevktir.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE İKİZLER KADINI

Cazibeli, manevi yönden zengin, şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kadın, ateşli ve hoşsohbet bir arkadaştır. Hızlı bir yaşam anlayışına sahiptir. Bununla beraber, aranızdaki uzun süreli bir ilişki uçurumun kenarındadır, çünkü yaşam anlayışlarınız çok farklıdır.

Oğlak, genelde ne istediğini ve buna nasıl ulaşacağım tam olarak bilirken, İkizler kadını, burcunun çift yönlü doğası tarafından yönlendirilir. Flört etmeyi sever, çünkü bu onun doğasında vardır. Çok sağlam bir ilişkiniz olsa da çekici erkeklere duyduğu ilgiden asla vazgeçmez. Aslında bu konuda çok ciddi olmadığı düşüncesi bile Oğlak açısından durumu katlanılır kılmaz.

Bu kadın, aynı anda birkaç erkekle ilişkiye girmeye de meyillidir. Bu sizin Oğlak imajınızı bir güzel alt üst edecektir. Yanıtlamanız gereken soru, kalbindeki tek erkek olmadığınız ve uzun süreli bir ilişkiye girip girmeyeceğinizdir. En çok tatil akşamlarında birlikteliğinizden zevk alan ve temelde evcimen bir tipsiniz. Ancak İkizler kadınının yanında bu olanağa pek kavuşamayacaksınız, çünkü onun geceleri, partiler ve eğlencelerle doludur. Acaba siz buna alışabilecek misiniz?

İkizler kadını, lüksü sever ve elde etmek için bazı şeyleri kullanabilir, seksi cazibesi dahil. Duygusal açıdan bağlanamayacağı için, bu nedenle onunla 'sadece' ateşli bir olay yaşamanız, büyük olasılıkla daha iyi olacaktır. Seksi silah olarak kullanmak ona zor gelmez. Bu silahı daha etkili kılmak için biraz da cazibe ve fantazi katacaktır.

Kendinizi İkizler kadınının hayatıyla boy ölçüşmeye tayin edilmiş hissediyorsanız, bu deneyimi karlı bulacaksınız. Hayatı bu kadar ilginç yapacak bir başka kadın daha var mıdır?

İKİZLER KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Bu çekingen ve duygulu erkek sizi cezbederken, hemen arkasındaki sert ve ters insanı hemen fark edeceksiniz. Sizin yaşam biçiminiz için, fazla içine dönük, serinkanlı ve soğuktur. Kendisini nadiren zaptedemez, ama böyle bir şey olursa, olay çok ani ve pahalıya mal olacaktır.

Güvensizlik, reddedilme korkusu, tanınma ve hayranlık duyulmaya gizli özlem, bu tür davranışları engelleyecek içgüdüsel sebepler olabilir. İşi, onun için çok önemlidir. Genelde de önemli ve sorumluluk gerektiren pozisyonlarda olacaktır.

Titiz, iradeli, becerikli ve kesinlikle güvenilirdir. Bu yüzden iş onun hayatında her zaman en başta gelir. Yaşlandığında ise bu, bir parça değişebilir. Aranızdaki ilişki, yaşlandığında, hemen hemen otuzların yarısında, en iyi hale gelecektir. Başka erkekler baş aşağı giderken, o hayatının baharında olacaktır.

Geleneksel değerler, aile, güvenlik ve yaşamındaki ufak değişiklikler, onun için önemlidir. Düzenli bir evi, iyi yemekleri sever. Toplum içinde sizinle gurur duymak ve sizi sahiplenmek isteyecektir. Parayı tedbirli harcayacaktır, asla darda kalmayacaksınız. Baştan çıkarılma ona zevk vermez. Ayrıca aşkta da aktif değildir.

gerçekten de öyle anlatım güzel ama bide ikizler ve oğlak burcu bir arada yapamaz diye okudum daha öncede ama kesinlikle öyle değil biz çok güzel anlaşıyoruz eşimle gelçi ikizler erkeği çok fazla tutumlu olur burdanda duyrulur bayanlar:):)jeyyar

valla hıc duzgun bır ıkızler erkegı gormedım.cıkarcı,nankor,kaba,hep kendı ıstedıgı olsun,takdır bılmeyen,asla yaranamadıgınız,ve aklı sadece bacak arasında olan,hep gozu dısarda ve asla yetınmeyen gozu doymayan tıpler cıktı karsıma.onun ıcın ıkızler burcumu bana uzak dursun

off benim şuan hoşlnadığım kişinin burcu oğlak yükseleni ikizler benimde burcum ikizler yükselenim yengeç böyle iğrenç bir karışım olduk bakalım hayırlısı nolcak

Arkadaş olarak kalırsanız, birbirinizden sıkılmazsınız. İlişkinin devamında bu erkeğe bağlanmak isteyip istemediğinizi, iki kere düşünüp taşının. Onunla ortak bir gelecek çok emin değildir, ancak beraberlik tartışılmaz bir zevktir.
aynen arkadas olunur ama askkk surda kalsın.

benim eşim ikizler ben oğlak hiç bir zaman anlaşamadık ama bir türlüde kopamadık 17 sene oldu öyle böyle gidiyor eşim dayanılması ççok güç bir insan ama yinede hani derler ya şeytan tüyümü vardır ne aqnlamadım kendini affettirmeyi
başarıyor yaramaz çocuklar gibi

Ben İkizlerim , eşim de Oğlak.Gerçekten yaşam anlayışımız , olaylara bakış açımız çok farklı, benzer olduğumuz hemen hemen hiçbirşey yok ama farklılıklarımızı seviyoruz, zıtlıklar insanı çekiyor.Eşimle anlaşamadığımız konulardan biri para harcama davranışım.Oğlak burcu birikim yapmayı seviyor ve İkizlerin para harcama davranışını anlayamıyor.Eşim burcunda bahsedildiği gibi geleneksel bir yapıya daha yatkın, İkizler ise geleneksellikten oldukça uzak ve özgürlüğüne daha düşkün.Buna benzer konularda da farklı yaklaşımlarımız var.Sevgi ve saygının varlığı bu ilişkiyi güçlendiriyor sanırım.Çünkü arkadaşlarım arasında Oğlak burcu olan hiç kimse olmadı, yani eşim dışında bu burctaki biriyle arkadaşlık bağım olabileceğini düşünmüyorum.

:KK4:müthiş anlatmışlar ben ikizler esim oglak hiç birbirimizebenzemıyoruz esimin sabrı ve sakınlıgı olmasa u ilişki çoktan bitmişti birde ben nekadar ucarı ve dengesızsemdebişekilde orta yolu buluyoruz benımkadar zorbir burcuda ancak oğlak erkegi gibi sakin sabırlı bir burç başedebiliyor hanımlar

İkizler iyidir yaa..Ben severim eğlencelidir..Konuşkandır..Daha ne olsun (oğlak burcu olarak böle düşünüorum )

Baya bir şeyler bulmuştum ben netten. OKudum benim tanıdığıım oğlaklar için doğruydu.

Birde ... sözlük yazarlarından dinledim... Yükselen burçda önemlii... Kısa sürmez uzun süreli olur diyorlar...

derler ki ikizler kadını hep zoru sever ..imkansız aşklar yaşar... aynen öyle...

İkizler bayanları oğlak burcu insanı ile mantık evliliği yürümez sanki...

Benim zaten .. Aslan, Oğlak ,ikizler veya Koçlar beğenir

hHava grubu ile anlaşabileceğimi söylerler ama anlaşamam mesala Kova ve Terazi ile anlaşamam. Burçlar bir sınır değil... Ben mesale asla flörtçü değiiimdir.

Yükselen baskınlaştı artık oda oğlak ben anlaşıyorum ama bazen oğlakların ters hareketlerine uyuz oluyorum.. Gerçi bende farkında olmadan ters davranırım :)

Otoriter
Kendi kendine sorun üüreten
Düzenli
Çalışkan
utangaç
ailesine bağlı
kızarsa bozmak laf sokmak hoşuna gider.
sevmediği kişiyi asla sevmez
içindeki his yüzüne yansır rol yapmaz...
doğruyu söyler
...

ben kendimi anlatırken bile zorlanırım oğlakları

Son düzenleme:
ben ikizler sözlüm oğlak,
annesi ikizler babası oğlak,
ablası ikizler ablasının eşi oğlak :KK70::KK70::KK70:: çok tatlıyız ailecekkk :KK70:

Ne güzel bir uyum yakalamışsınız.
Erkek çocukları annelerine benzer eş ararlar derler sizde bu tam isabet olmuş.

Ne güzel bir uyum yakalamışsınız.
Erkek çocukları annelerine benzer eş ararlar derler sizde bu tam isabet olmuş.

gerçekten öyle annesiyle herşeyimiz aynı huylarımız aynı çok şükür hep böyle devam eder inşallah :)

X