Doğuma Hazırlık Bebek nevresim ve yorgan

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar bende bebek mobilyacılarını gezerken saten bir uyku seti görmüştüm. krem rengi süper bişeydi. tabi günlük sürekli kullanmaya pek uygun değil. ilk zamanlarda , gelen gidenler olduğu zamanlarda şık durur. sonra o seti mahmutpaşada buldum. peşin 160 a bıraktılar. ama annem beni caydırdı, bu çok şatafatlı, ne gerek var,kullanamazsın falan dedi. bende biraz daha düşünmeye karar verdim. sizce ne yapayım. günlük kullanmak için bir pamuklu, birde o sateni mi alayım. yoksa sadece pamuklumu alayım.

ben kaz tüyü yastık ve yorgan aldım. gayet kaliteli, hafif, terletmiyor bebeği. yanlız fiyatları biraz fazla. sadece yorgan 90-120 tl arası değişiyor. yastık 15 tl civarı. nevresim takımını da özdilekden 1 adet, int.den taç kristal marka 1 adet aldım. 25 tl civarıydı 1 takımı ve gayet de kaliteli. ayrıca uyku seti almıyorum.

arkadaşlar bende bebek mobilyacılarını gezerken saten bir uyku seti görmüştüm. krem rengi süper bişeydi. tabi günlük sürekli kullanmaya pek uygun değil. ilk zamanlarda , gelen gidenler olduğu zamanlarda şık durur. sonra o seti mahmutpaşada buldum. peşin 160 a bıraktılar. ama annem beni caydırdı, bu çok şatafatlı, ne gerek var,kullanamazsın falan dedi. bende biraz daha düşünmeye karar verdim. sizce ne yapayım. günlük kullanmak için bir pamuklu, birde o sateni mi alayım. yoksa sadece pamuklumu alayım.

bence gelen giden görsün diye çok kullanışlı olmayan birseye o kadar para vermemek lazım. bebek için en iyisi normal bizim kullandıgımız gibi nevresim takımları. yani saten mi alayım demişsin 1 tane de. bence saten alma.a.s.

ben altınbaşak bebek uyku seti aldım %100 pamuklu antiallerjik tabi daha doğum yapmadığım için kullanmadım yıkadım ütüledim gayet iyi ve kaliteli görünüyor

ben taç'tan aldım nevresimi; uyku seti, yorgan ve yastığı da yataş'dan aldım.
hallofil anti allerjik ve bakteri oluşturmadığı için..
inşallah bebişim rahat rahat kullanır; şimdilik hepsi süper gözüküyo.

arkadaşlar bende sevi bebeden mikrofiber yorgan aldım nevresim takımı ve pike olarakta funna baby den 2 takım aldım birisi bu diğerini de eklerim daha sonra

img0684f.jpg

arkadaşlar bende sevi bebeden mikrofiber yorgan aldım nevresim takımı ve pike olarakta funna baby den 2 takım aldım birisi bu diğerini de eklerim daha sonra

çok güzelmiş güle güle kullansın bebişin. ben de netten kaztüyü yorgan ve yastık siparişi verdim. 1 yaşına kadar kullanamıycaz ama olsun bulunsun

çok güzelmiş güle güle kullansın bebişin. ben de netten kaztüyü yorgan ve yastık siparişi verdim. 1 yaşına kadar kullanamıycaz ama olsun bulunsun

teşekkürler yesica,sen de güle güle kullan aldıklarını bebeğinle sağlıklı günlerde.opuyorumnanaktan

Ben yorgan almayı düşünmüyorum kızlar... Zaten doktorlar da 1 yaşına kadr önermiyor....
Zamanı gelince alıcam.. Şimdiden evde kalabalık yapmaya luzum yok...
Ama aldığımda yataşın anti bakteriyel yorgaını görmüştüm onu alıcam...

Ya peki arkadaşlar 1 yaşına kadar ne kullanılacak ben anlamadım gitti yaa.herkesin yorumlarını okudum ama anlamadım şimdi..benim bebiş kısmetse ağustosta doğcak.şimdi akşamları yatarken neyle örtcem ilk zamanlar.e sonra 3 ay sonra kış olcak.o zaman ne yapcam.yorgan filan önerilmiyo diyonuz.yorgan kullanmayanlar lütfen akıl versinler ne kullanıcaz..

Ya peki arkadaşlar 1 yaşına kadar ne kullanılacak ben anlamadım gitti yaa.herkesin yorumlarını okudum ama anlamadım şimdi..benim bebiş kısmetse ağustosta doğcak.şimdi akşamları yatarken neyle örtcem ilk zamanlar.e sonra 3 ay sonra kış olcak.o zaman ne yapcam.yorgan filan önerilmiyo diyonuz.yorgan kullanmayanlar lütfen akıl versinler ne kullanıcaz..

Yaz aylarında penye battaniye kullanabilirsin

evet bunu bende merak ediyorum.
benim bebeğim kış bebeği olacak yorgan örtmezsem üşüyebilir.
ee ne kullanacağız ki ?

uyku tulumları var daha güvenli yorgana oranla.
ben kışa doğru oğluşuma güzel bi uyku tulumu alıcam inşallah. boğulma ihtimali olmasın diye.

Yaz aylarında penye battaniye kullanabilirsin

Evet cnm penye battaniyeler aldım annemde öle diyo zaten :KK66:)

uyku tulumları var daha güvenli yorgana oranla.
ben kışa doğru oğluşuma güzel bi uyku tulumu alıcam inşallah. boğulma ihtimali olmasın diye.

Annem yorgancığlunun yorganını ve nevresim takımını almış çok güzel..ama bi tanede uyku tulumu alabilirim bende..

yorgan ve yastık olarak kaz tüyü aldım markası penelope platin aldım ben hafif
kızım şubatta doğdu daha örtmedim kışın doğum yapacak olanlar için ben penye battaniyeye sarıp üzerine kalın battaniye örttüm hep zaten evde bebek olacağı için sıcak oluyor evler

nevresim takımıda tam pamuk kumaş aldım diktirdim 1 tanede çok özel nevresim takımı yaptırdım brillant home da incili fransız dantelli çok şık bişey oldu bizim yatağımız enine ve boyuna büyük hazır olanları kullanamıyoruz küçük geliyor

Ben chakra uyku seti aldım. Fiyatı 127 TL.
Hem chakranın ürünlerine güveniyorum hem eşimle bizde çok memnunuz.
Havlularını ve alt değiştirmek için olan minderini de oradan aldık.
Bir bakın derim.

Ben .. ve ... aldım ikisininkiler de güzel hatta ... şu an kampanya var galiba oraya bakabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
X