Doğuma Hazırlık Bebek nevresim ve yorgan

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

mugumugu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
268
2
Arkadaşlar ,
Bebeğim için güzel nevresimler nerden bulabilirim
birde kaliteli bir yorgan almak istiyorum alanlar nerden aldı markası nedir

yorgancıoğlunun nevresimleri çok cici hem de kaliteli.yorgan ben pamuk yaptırdığım için hazır olarak marka öneremiycem

iki pembepanterden cevapp :) canım funnababy ürünleri çok güzel ve kaliteli bi bak istersen ben ordan aldım uyku eti henüz kullanmadım ama çok kaliteli gibi geldi bana.mothercare markasınında ürünleri çok güzel.biraz pahallı ama kaliteliii...

iki pembepanterden cevapp :) canım funnababy ürünleri çok güzel ve kaliteli bi bak istersen ben ordan aldım uyku eti henüz kullanmadım ama çok kaliteli gibi geldi bana.mothercare markasınında ürünleri çok güzel.biraz pahallı ama kaliteliii...

funnybaby sadece internette mi var peki , mağaza olarak nerde bulabilirm funnybaby ürünlerini ?

taç dan ben aldım. sanırım izmir de oturuyrosun ama mutlaka oradada vardır. eminönünde taç linensin nevresim takımları var bebek için standart boyları sanırım. 11,5 liraya aldım. yorgan sanırım 17 yada 27 lira, 10 lira cıvarıda yastık.

canım ben yorgan almadım mothercare den polar ve battanıye aldım cunku doktortlar artık bebeklerı 1 yasına kadar bogulmalara karsı korumak amaclı yorgan kullanımını yasaklıyor...

istanbulda bi çok yerde funnababy ürünleri satan yerler var canım.netten araştır derim.morhercare nin nevresim takımlarıda çok hoş.hemde çok kaliteli.orayada bak istersen.

tatlım ben de almadım ve bakıyorum hakkaten yorgangıoğlu acayip kaliteli duruyor funnababy düşünüyorum bende

kızlar funnababy ürünleri izmirde kemeraltı barış bebe'de var. funnababy ürünleri %100 pamukmuş ve kumaş boyamaları tamamen zararsız bir maddeyle özel olarak almanyada yapılıomuş.. ben internette araştırmıştım baya sonra tesadüf eseri barış bebede buldum ve hemen aldım.. daha kullanmak nasip olmadı, 3 ay sonra işallah :) ama funnababy nin tüm ürünlerine bayıldım...

ben kristal marka aldım taç'ın yan ürünü.takım olarak yorgan,kenarlık,çarşaf,yastık ve kırlent yüzü var içinde 80 küsurdü fiyatı.şimdi onu kullanıyoruz çok güzel sevimlide şekilleri var. bir de anneannemiz yün yorgan yaptı onuda büyüyünce kullanıcaz.

ben taçın organik nevresik takımlarını aldım desenleride çok hoş ve organik olduğu için kumaşındaki farkıda dokunarak anlayabilirsin antialerjik

yorgan ve ne kadar kullanmayı düşünmesemde yastık olarak kaz tüyü aldım hem hafif hemde sıcak tutar diye düşünüyorum ama çok arkadaşım malum evler kaloriferli olduğu için bebek battaniyeleri hani şu çok kalın kabartmalı onları kullanıyorlar

kızım annesinin yorganını kullanıcak allah naib ederse annem yapmış bana buzamana kadarda saklamış tertemiz duruyor hem çok kalın değil nevresim takımını da altınbaşak diye bir marka aldım güzel hoşuma gitti bazı sitelerdede satışı var yastıklarınıda ananesi yaptı tabi hemen kullanamaz ama hazır olsun herşeyi

canlarim öncelikle saglikla alin bebislerinizi kucaklariniza
bebegin yorgana örtüye yastiga hic ihtiyaci yok ,bebek icin tahlikeli olabiliyorlar .... en iyisi uyku tulumlarindan kullanmak benim ikinci bebegim ilkindede yaklasik bir bucuk yasina kadar tulum kullandim simdide ebem geldiginde evime o gene söyledi kesinlikle örtü kullanilmaz diye ...
Allah korusun yüzlerini örtebilirler nefessiz kalabilir bebisler ... oglumu bir defasinda ben sarmistim üsüyor diye iki sn ye iceri gittim geldim sardigim örtüyla yüzü tamamen kapanmisti ....
aman kizlar dikkatli olun yanlis anlamayin beni ama yorganlar yastiklar bebekler icin uygun degil
rabbim onlara uzun ömür saglik versin

ben de taç ın organik pamuk nevresim takımını aldım 50 ytl ye. funnababy ürünleri çok güzel ama bana çok pahalı geldi uyku setleri falan. yorgan olarak da kayınvalidem pamuk yorgan yaptırmış minicik incecik kuş gibi hafif çok hoşuma gitti onu kullanıcam. elyaf yorgan da var ama çok terletir gibi geliyo onlar. tabii yüzünü örtmemesi için çook dikkatli olmak lazım. yatağın yanlarına kıstırmak çözüm olabilir. bir de bebedorun güvenli yatış yastığını aldım e-bebekten. yan yatmasını sağlıyor. 17 tl sanırım.bir de chicconun boğulma önleyici yastığını aldım. bildiğimiz delikli sünger aslında o da 35 tl sanırım.

merhaba.albimini marka düşünür müsün.giyim ve nevresimde birçok seçenek var.cevap yazarsan sevinirim.yardımcı olabilirim.

ben altınbaşak aldım 26 tl aynısının battal boy olanını da kocacımla bana tabıkı o da60 cıvarıydı netten sipariş verdım gayet güseldı hatta dayanamayıp krıstalın uyku setınıde aldım o da 60 ytl ve çok güsel tavsıye ederım

Kızlar yaz aylarında yeni doğan bebeklere ince bir battaniye örtmek yeterlimidir üşürmü sizce.
Birde terlemesin diye sürekli yatmadan havlu koymak gerekir mi?

artıkı ben de mayıs ayında bebeklerim için alışveiş yapacağım.kayınvalidem bebeklere yün yastık yaptırtacakmış,en sağlıklı olanı yün mü acaba?sert gelmezmi?

ben de bugün funnababy nin uyku setini aldım,tamamen pamuklu.dün bütün çarşıyı talan ettik eşimle 60 TL ye de var 300 TL ye de.nakıt 170 e aldık bugün uyku setini.

X