K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Bursadaki en iyi KBB Doktoru hangisi...

Ati

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
203
1
bursadaki en iyi doktor hangisi kızlar ben guatr için gidicem ama hangisine gfitmeliyim bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Canım biz annemin faranjiti için Mehmet Beşere gittik, çok memnun, tavsiye ederim, Devlet hastanesi doktoru ama muayenehaneside var

Guatr için Endokrinoloji bölümüne gitmeniz gerekir. Geçmiş olsun

ama bana sadece tanıdık doktorlar sölemişti oldugunu ilk tesbiti kbb doktoru tesbit edip o yönlendirmiyomu yoksa direk o bölümemmi gitmeliyim ya bu konuyla ilgili bilgim yokki offfffffffff ne zormuş bu bilgisizlik bu konuda

ama bana sadece tanıdık doktorlar sölemişti oldugunu ilk tesbiti kbb doktoru tesbit edip o yönlendirmiyomu yoksa direk o bölümemmi gitmeliyim ya bu konuyla ilgili bilgim yokki offfffffffff ne zormuş bu bilgisizlik bu konuda

canım doktor olarak adını hatırlamıorum ama anadolu hastanesinin kulak burun boğaz doktorunu öneririm :1hug:

Guatrdan yenı ameliyat oldum 6 ay oldu Bursa'da 1 numaraları devlet hastahanesi doktorları dısardada ameliyat olabılıryorsunuz Nuri Ildız,Aydın Özbilgin ENDOMET tavsiye ederim harika doktorlar hiçbir şikayetimde yok şuan

X