ders çalışma yöntemlerimizi paylaşalım

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
açıköğretim derslerinize nasıl çalışıyorsunuz..yazarak okuyarak iyi sonuç alanlar paylaşsınlar lütfen...ben yazarak çalıştım bol test çözdüm iyi snuç aldım açıkçası ama yazmak biraz zaman gerektiriyor...

bende aynen seningibi çalışıyorum arkadaşım ama bazen sıkıcı olabiliyorkafamçokkarıştı

ben yazmıyorum ama murat yayınlarından faydalanıyorum konuyu önce iyice okuyorum sonra da testini çözüyorum son 1 ayda da geçmiş soruları çözmeyi düşünüyorum hepimize allah kolaylık versin:1hug:

ben ablamla çalışıyorumkaydirigubbakcemileikimizde açıköğretim lise 1.sınıf,kitablarımız bu sene aynı ablamlahihoyyytablam kitabı sesli sesli okur bende başka bir kitapla takip ederim okuma bitikten sonra karşlıklı soru çıkartırız ondan sonra hazırladığımız soruları birbirimize sorarız,en son işlemde özet çıkartmak çıkardığımız özetleride sınavlara yakın okumaya başlarız,çok faydasını gördük kardeşiniz olsun arkadaşınız olsun iki kişin çalışması hem eğlenceli hemde sıkılmamış olursunuz:kahve:

tekstil mühendisliği 3. sınıfım ikinci üniversite olarak aöf işletme 2.sınıftayıım aöf sınavları ve mühendislik sınavlarım çakıştığı için sadece 3 gün konuyu okumadan soruları çözüyorum murat yayınlarının zaten soru tipi aynı.sıavlardan sonra bitmiş ollsamda yetio 3 gün kafamçokkarıştı

X