Ankara'da bayan estetik cerrah?

danskolik

yeniden aşık...
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
123
1
Meraba arkadaşlar,bu sene içerisinde göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum ancak nişanlım bu konuda kesin kararlı bayan cerrah olmazsa olmaz diyor.Başka yolu yok yani.Ankara'da bildiğiniz iyi bir bayan cerrah varmı? Bir sorum daha olacak özel hastanede olsam bu ameliyatı ne kadara mal olur,devlet hastanesinde ne kadar?? yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürlera.s.

Ben şu ana kadar hiç bayan estetik cerrah duymadım canım.. Bence bi şekil kandırmaktan başka çare gözükmüyor...:KK43:

bayan estetik cerrah tabi ki var.. ama ameliyatta sadece cerrah olmuyo ki.. ameliyat ekibinin geri kalanı ne olacak :kahve:

allah göstermesin bir gün sana birsey olursa ve ilk yardima erkek gelirse ozamnda nisanlin bu olmazmi dicek...olurya gögüsler görünebilir vs.

cok sacma yani herkesin düsüncesine saygi duyuyorum ama bukadarda geri kafali olmamak lazim...doktor bu tevcavüzcü degil...

nişanlısı ameliyata izin vermiş ya ona bakın.böyle bi ameliyatı istemeyebilirdi de:eek:lmaz:

allah göstermesin bir gün sana birsey olursa ve ilk yardima erkek gelirse ozamnda nisanlin bu olmazmi dicek...olurya gögüsler görünebilir vs.

cok sacma yani herkesin düsüncesine saygi duyuyorum ama bukadarda geri kafali olmamak lazim...doktor bu tevcavüzcü degil...

bunun gerikafalılıkla hiç mi hiç alakası olmadığını düşünüyorum . bu ameliyat keyfi bi ameliyat ve hastanın doktor secmek için fırsatı var . bahsettiğiniz ilk yardımda hayati bir durum var ve doktor secme şansı yok . iki durumu kıyaslamanız mantıksız bence. hastanın doktor secme şansı varsa ve aynı işi yapan hem bayan hem erkek doktor varsa hasta dilerse tercihini bayandan yana kullanabilir. bu gayet normal . bazısı da erkekler daha başarılı diye erkek cerrah tercih ediyor.tercih meselesi.

kadındoğum konusunda hastaların cogu bayan doktorları tercih ediyor, o zman herkese gerikafalı diyelim . üyenin sevgilisi bunu deediği için gerikafalı mı oluyo? kadındoğumda niye bayan doktorlar daha çok tercih ediliyor? erkek doktorlar tecavüzcü olduğu için mi( sizin ifadeniz)

bu estetik operasyondan sonra birçok kez kontrole gimek gerekicek .iş ameliyat masasında kalmayacak . insanın sevdiğini kıskanması normal diye düşünüyorum .

eşimin ürologa gitmesi gerekse ben de tercihini erkek doktordan yana kullanmasını isterdim .haa tercih şansı yoktur o zaman bayan bir ürologa da muayene olabilir. sağlık meselesi bu . ama tercih şansı varsken neden eşimin bi bayan ürolog tarafından muayene edilmesini isteyim ki. kıskanırım ben . gerikafalı mıyım ben şimdi . ? hiç sanmıyorum !

dip not : ben de bu ameliyatı olucam kısmetse. cerrahım da erkek olucak.

Son düzenleme:
Arkadaşlar..burada kimsenin özel tercihlerini tartışmıyoruz.
Konunun amacına uygun paylaşımlarımıza devam edelim
Konunun dışına çıkmayalım lütfen a.s.

arkadaslar onemlı olan dr un cınsıyetı degıl deneyımı becerısı cok nadır bıraz zor bulursunuz bence ankara unıversıtesı de bı bayan dr var netten bulabılırısnız bırde bılgı hastanesınde var

X