Bursa Medical Park hastanesi

cansu04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
1
0
Merhaba ,
Yeni üye oldum.8 aylık hamileyim.Doktor değiştirmeyi düşünüyorum.Sanırım doktor değiştirmek için biraz geç kaldım.Medical PArk ta doğum yapan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.Acilen bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Çünkü bebeğimin erken doğum riski var.Herkese teşekkürler.

Medicalpark'ta doğum yapıp da memnun olmayan ben hiç duymadım.Gerçi orada görev yapan 3 doktor ayrıldı.Yerine de sadece Pınar Erkan diye bir tane doktor geldi.O da nasıl bir doktordur hiç bilmiyorum.Fakat Medicalpark zaten genel olarak çok iyi bir hastane.Donanımı iyi,personeli ilgili ve güleryüzlü,doktorları genel olarak kaliteli....Benim eşim de orada burun ameliyatı oldu,hastaneden çok memnun kaldık.Sana da taviye ederim...

Doç.Dr.Murat Aslan'a doğum yapacaksan da kendisi çok bilgili bir doktor.Zaten CV'sini incelersen de anlarsın.Ama diğer 3 doktor ayrıldığı yerine de sadece 1 tane doktor geldiği için hastanenin tüm yükü ona kaldı.Aşırı yoğun şu günlerde.Ben gebelik takibimi ona yaptırıyordum,o yüzden bıraktım.Ama doğum başka tabii.Ona doğum yaptıranların genelde hep memnun olduğunu duydum....

Hakkında hayırlısını dilerim canım.....

erken doğum riskin varsa çekirge doruk hastanesinide düşünebilirsin yenidoğan anlaşması varmış ve anlaşmalıymış

ben pınar erkana gıdıyorum çokta memnunun cogu insan soguk buluyo ilgilenmedıgını söylüyo ama ben yeterıceee ilgilendıgını düşünüyorum doktorumu sevıyorum o da benı sevıyo hıssedıyorum :)):dance::dance:

ben pınar erkana gıdıyorum çokta memnunun cogu insan soguk buluyo ilgilenmedıgını söylüyo ama ben yeterıceee ilgilendıgını düşünüyorum doktorumu sevıyorum o da benı sevıyo hıssedıyorum :)):dance::dance:

soğuk olup olmadığını boşver yeterki işini layıkıyla yapıp seninle yeteri kadar ilgilensin bende medicalde doğum yaptım ikinci kez doğum yapacak olsam gene gider medicalde yapardım

arkadaslar kızımı dogurdum dr pınar erkandı ve cok memnun kaldım bırdaha olsa yıne ona gıderdım. tavsıye ederım

son 8.ayımda doktorumu degiştirmek zorunda kaldım ve medicale gittim pınar hanıma gittim cok soguk bir bayan 8 ay hiç problemim yokken bana çatın dar hemen salı günü doguma alıyoruz dediki normal dogum yapacakken acil sezeryan lazım yok bilmem ne diye korkuttu. ben aglayarak asagıya indim özel sigortam oldugu için memnun kalmadıgımı beni pınar hanımın korkuttugunu söyledim bu sefer mehmet beye gönderdiler mehmet beyde etti edemedi yok plesenta rahim çıkışını kapatmış sezeryan yapacagız dedi yani o hastanede kime gidersen git zorlaaaaaaa sezeryan yapıyorlar kızdım zübeyde hanım hastanesinin doktoru bülent kayana özel gittim ve dediki herseyin normal plesenta yukarda ne alaka kapatmamıs çatın cok uygun bir aksilik olmazsa %90 normal dogum dedi medicale güvenmeyin bence...

mrb arkadaşlar ya bi kaç gündür medical park ve doktorum olan nuray sözeri hanımla ilgili araştırma yapıyoum 4 aylık hamileyim ama 1 yıldır nuray hanıma gidiyoum

gecen sene ocak ayında bi düşük yaşadım doktorum cok soğuk ve ilgisizdi bana onlarca ilaç verdi ama tam 3 ay düşükten sonra kanama yaşadım artık halim kalmamıştı ki nuray hanımı önerdiler gittim kürtaj oldum ve takip etti bni çok memnun kaldım hala da memnunum
gerçi

nuray hanımın hastaları tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaşlar ya bi kaç gündür medical park ve doktorum olan nuray sözeri hanımla ilgili araştırma yapıyoum 4 aylık hamileyim ama 1 yıldır nuray hanıma gidiyoum

gecen sene ocak ayında bi düşük yaşadım doktorum cok soğuk ve ilgisizdi bana onlarca ilaç verdi ama tam 3 ay düşükten sonra kanama yaşadım artık halim kalmamıştı ki nuray hanımı önerdiler gittim kürtaj oldum ve takip etti bni çok memnun kaldım hala da memnunum
gerçi

nuray hanımın hastaları tecrübelerini paylaşabilirler mi?

öncelikle hayırlı doğumlar dilerim sana nuray hanım hakkında bi bilgim yok kendisini bi kaç kere gördüm ama ben medicalde yaptım doğum kızımda 25 gün kaldı kuvözde halada kızımı oraya götürüyorum doktora ben memnundum ama senin aklında şüpe varsa doktor yada hastaneyle ilgili bu ay muayenehanesine deyilde hastaneye gidip araştır odaları personeli gör bi bilgi al şartlarına bak kafana yatacakmı yatmayacakmı burdanda doktorlar hakkında bilgiye başvurursan işin zor çünkü herkes kendi doktoru için benim doktorum gibisi yok diyecek olduda beyenmezsen yol yakınken kendine başka bi doktor yada hastane bakarsın hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden sanaopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle hayırlı doğumlar dilerim sana nuray hanım hakkında bi bilgim yok kendisini bi kaç kere gördüm ama ben medicalde yaptım doğum kızımda 25 gün kaldı kuvözde halada kızımı oraya götürüyorum doktora ben memnundum ama senin aklında şüpe varsa doktor yada hastaneyle ilgili bu ay muayenehanesine deyilde hastaneye gidip araştır odaları personeli gör bi bilgi al şartlarına bak kafana yatacakmı yatmayacakmı burdanda doktorlar hakkında bilgiye başvurursan işin zor çünkü herkes kendi doktoru için benim doktorum gibisi yok diyecek olduda beyenmezsen yol yakınken kendine başka bi doktor yada hastane bakarsın hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden sanaopuyorumnanaktan

tşk ederm cnm paylsaşımın için anladığım kadaryla memnun kalmışsın hastaneden nasıldı doğum sırasında hemşireler fln ilgilendilermi odaya alındıktan sonra fln bu da cok önemli çünki insan ilgilenilmek ister o zor anlarda tawsiye ediyomusun medicalde doğumu?CADIARZU

tşk ederm cnm paylsaşımın için anladığım kadaryla memnun kalmışsın hastaneden nasıldı doğum sırasında hemşireler fln ilgilendilermi odaya alındıktan sonra fln bu da cok önemli çünki insan ilgilenilmek ister o zor anlarda tawsiye ediyomusun medicalde doğumu?CADIARZU

ben orda doğumdan önce bi 10 gün yattım malesefki 28 haftalık doğum yaptım erken doğum oldu o yüzden ben memnun kaldım hemşirelerde odaya alındıktan sonra hemen geldiler baticonla temizlediler üzerimi giydirdiler iğne yaptılar gittiler sancım olunca gene gelip yaptılar yani bebeyim yanımda olmadığı için bebek emzirirken çok yardım gördüm gibi bi olayım olmadı ama ben çok memnun kaldım gece gündüz çocuk doktoru var kuvöz var bunlar önemli ayrntılar ama illaki orda doğur diyemem tabi gene doktorunla görüüş dediyim gibi hastaneyi bi gör ama özel hastane mecbur ilgileniliyo ha baktın hemşireler senle ilgilenmiyo hiç çekinmeden şikayet edebiliyosun sonuçta onlar bizim için bizim sayemizde ordalar ben bi tane vardı doktorun yanında şikayet ettim bi daha yanlışını görmedim geri kalan personelinden tutta hemşiresine doktoruna kadar herbirinden ben kendi adıma memnun kaldım

huhuuuu kızlar kimse yokumuuuu...
:1no2:
tavsiyelere ihtiyacım war bekliyorum....

melss merak ettim pınar hanımdan memnun kaldınmı??

gamze biraz geç kaldım sanırsam cvp yazmakta ama ben şimdilik memnunum pınar hanımdan kafana takılanları sorduğun zamanda gayet açıklayıcı cvp veriyor arkadaşlarında dediği gibi gerekli olan her testi yapıyor..önümüzdeki hafta yine pınar hanımdayım keseyi gördük bebişi göremedikte :KK43:(

merhaba ben buraya daha yeni üye oldum.Bursa medical parkta doğum yapan arkadaşlar yazarsa çok memnun olurum.Yasemin cihan gürel de daha önceden doğum yapanların yazmasını bekliyorum.

X