Değişik fikirlere ihtiyacım var kızlar...

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
arkadaşlar erkek arkadaşınızla buluştuğunuzda oturmaktan yemek yemekten çay içmekten dolaşmaktan farklı ne yaparsnız?yapcak bişi bulamıyoruz biz hep geziyoruz yada oturuyoruz.fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...a.s.

yani yeni bi arkadaşlık ise oturup konuşmak biribirinizi tanımak için bance dogru bi davranış ama
oturmuş bi ilişki ise kendi aranızda hoş vakit geçirecek bir sürü şey yapabilirsiniz
sinema, tiyatro, masa oyunları (tavla,santraç vb), spor faliyetleri, sanatsal etkinlikler, galeri gezileri,

arkadaşlar erkek arkadaşınızla buluştuğunuzda oturmaktan yemek yemekten çay içmekten dolaşmaktan farklı ne yaparsnız?yapcak bişi bulamıyoruz biz hep geziyoruz yada oturuyoruz.fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...a.s.

hımmm sinemaya,tiyatroya veya değişik gösterilere gidebilirsiniz,bowling oyanayabilirsiniz,tavla ,arkadaşlarınızla okey,v.s yada çeşitli oyunlar oynanan kafeler çok istanbulda,bunun dışındaa fisfisfis severmisiniz bilmiyorum ama müzeler var oraları gezebilirsiniz ,aklıma gelenler bunlar..

sinemaya, tiyatroya, müzeye,bowling oynamaya, buz pateni yapmaya,carting yapmaya gidebilirsiniz

yani yeni bi arkadaşlık ise oturup konuşmak biribirinizi tanımak için bance dogru bi davranış ama
oturmuş bi ilişki ise kendi aranızda hoş vakit geçirecek bir sürü şey yapabilirsiniz
sinema, tiyatro, masa oyunları (tavla,santraç vb), spor faliyetleri, sanatsal etkinlikler, galeri gezileri,

evt cnm yeni.aslında yeni olduğundan konusamıyoruz pek.cekiniyoruz biras.o yüzden de sıkılıyoruz.

Ben olsam ailemle tanıştırırım ve hep birlikte vakit geçiririz hem onlarda onu tanımış olurlar belki birlikte mangal yaparsınız.Yada annenin alış veriş listesini alırsın sevgilinle onları almaya gidersin yada beraber eğer deniz falan varsa sen baban ve o balık tutmaya gidersiniz, ailecek pikniğe gidebilirsiniz beraber çocuk yuvasına gidip çocuk sevebilirsiniz yada yaşlılar yurduna gidip onlarla vakit geçirebilirsin.Ama bunlar bana göre degil dersen sinema,tiyatro,opera,resim sergisi,hayvanat bahçesini gezebilirsiniz,buz pateni yapabilirsiniz ,lunapark,bale müze,yada tarihi yerleri gezebilirsiniz heralde hoşuna gider diye düşünüyorum.

bence bowlinge gidin...yüzmeye gidin...
mesela bi gün bisikletlerinizi alin öyle tur atmaya cikin..

verilen fikirler süper bence
mesela yürüyüş yapacağınız mekanlarda değişiklik yaratın
yada sinema tiyatro konser gibi kültürel aktivitelerle vakit geçirin
biz bi ara eşimle tavlaya takılmıştık
sürekli gittiğimiz bi cafe vardı orada tavla oynuyorduk
yada eşimin arkadaşlarıyla okey falan oynardık
yada ne biliyim bildiğimiz diğer oyunları kağıt oynayın scrabble oynayın tabu monopoly vs
biz kalabalık olunca çok eğleniyoruz eşimin arkadaşlarıyla hiç bişi yapmasak muhabbet yetiyor
ama yalnız ikimiz başbaşa eğleneceksek dediğim gibi vakit geçiriyorduk kaydirigubbakcemile

X