kizlar burberry london kullanan varmi??

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
burberry london kullanan varmi aranizda kizlar kokusu kalicimi hafifmi agrimi memnunmusunuz???

Ben geçen gün aldım.Aslında başka bir parfüm almıştım ama eşim beğenmedi geri götürdüm ve iade ederken sorun yaşadım biraz tekin acar'da. Kampanya dahilinde olduğundan işlem uzun sürer falan filan gibi neyse sonunda değiştirdim ve alel acele o parfümü seçtim. Ödemeyi yaptıkdan sonra touch olanını denedim o daha çok hoşuma gitti ama birkez daha iadeyi göze alamadım. Yanında losyon ve duş jelide var set olarak aldım. Makyaj masamın üstünde duruyolar ve her içeri girdiğimde kokusunu alıyorum.İlk bugün kullandım ama sanırım istediğim koku değil. Yinede ağır olmaması nedeniyle en azından kullanamıyacağım gibi bir koku değil diye seviniyorum.

bu arada burbery nin en çok giden kokusu olarak satıcı onu önerdi ama sanırım en son tercih edileni diye düşünüyorum çünkü burbery kullananlarda london kullanana pek rastlamadım internette....

Ben geçen gün aldım.Aslında başka bir parfüm almıştım ama eşim beğenmedi geri götürdüm ve iade ederken sorun yaşadım biraz tekin acar'da. Kampanya dahilinde olduğundan işlem uzun sürer falan filan gibi neyse sonunda değiştirdim ve alel acele o parfümü seçtim. Ödemeyi yaptıkdan sonra touch olanını denedim o daha çok hoşuma gitti ama birkez daha iadeyi göze alamadım. Yanında losyon ve duş jelide var set olarak aldım. Makyaj masamın üstünde duruyolar ve her içeri girdiğimde kokusunu alıyorum.İlk bugün kullandım ama sanırım istediğim koku değil. Yinede ağır olmaması nedeniyle en azından kullanamıyacağım gibi bir koku değil diye seviniyorum.

burberry nin touche olaninimi begendin en cok?? ve sen kaca aldin acaba??

burberry nin touche olaninimi begendin en cok?? ve sen kaca aldin acaba??

Burbery'nin london 'ını tekin acar'dan 100'lüğünü kofre olarak 56.70 ytl ye aldım ama nedeni 2.ürüne % 70 indirim yapmaları. ayrıca romance aldım onu 208'e saydılar, burbery'i ise 189 ytl'den % 70 indirimle 56.70 ytl ye almış oldum. tek alırsan 189'dan bir yüzde 10 gibi daha düşüyorlar fiyatı.
Evet touch olanının daha çok beğendim ama dediğim gibi satıcıya 2.kez iade etme sıkıntısına girmek istemedim. Ve london 'dan memnun değilim. Bu arada cacharel nao yada nuo yanlış yazmayımda yuvarlak bir şişesi var oda gayet hoşdu aslında.a.s

Burbery'nin london 'ını tekin acar'dan 100'lüğünü kofre olarak 56.70 ytl ye aldım ama nedeni 2.ürüne % 70 indirim yapmaları. ayrıca romance aldım onu 208'e saydılar, burbery'i ise 189 ytl'den % 70 indirimle 56.70 ytl ye almış oldum. tek alırsan 189'dan bir yüzde 10 gibi daha düşüyorlar fiyatı.
Evet touch olanının daha çok beğendim ama dediğim gibi satıcıya 2.kez iade etme sıkıntısına girmek istemedim. Ve london 'dan memnun değilim. Bu arada cacharel nao yada nuo yanlış yazmayımda yuvarlak bir şişesi var oda gayet hoşdu aslında.a.s

saolasin canim onuda deneyeyim bakalim...:1hug:

parfümü koklayınca yorum yapıcam kızlar:)
yağmur sonrası bır koku olarak tarif ettiler:)

bugün kokladım ve bu markanın hıçbir parfümünü beğenemedim.

Burberry nin tüm kokuları çok kalıcıdır ve hepsinde klasik burberry çizgisi vardır. London güzel bir koku ama burberryler arasında çok öne çıkmadı. Burberry'nin en çok sevilen parfümleri burberry classic, beat, body ve touch. diğer parfümleri sport, brit, london bunlar kadar çok tutmadı. Weekend en çok taklidi yapılan burberry kokusu. güzeldir ama o kadar çok taklit edildi ki orijinalinin çok esprisi kalmadı. Çok da yakın notalarla yapılan ender parfümlerden. Classic hiç taklit edilemedi karakteristik hoş bir koku ama o da çok ileri yaş kokusu. London, brit, sport çok sivirilmedi olsa da olur olmasa da parfüm grubu bana göre.

Ben eskilerden touchı çok iyi bulurum. Yıllarca, defalarca kullandım. Hem kendine has hem de kalıcı. Beat da ilk çıktığında beğenildi fazlası ile tuttu. Güzel şekerimsi ve kalıcı bir kokudur. Body son dönem üretilen feminen kadın parfümü grubuna uygun olarak iyi hissettiren naif bir koku oldu.
iyi hissettiriyor body bence. Tüm bunlar arasından benim favorim hala burberry touchtır. Ama söyediğim gibi hepsi kalıcılık konusunda oldukça iyi ve hepsi klasik burberry koku notalarını taşıyor.

Burberry london hediye olarak geldiğinde kullandım ilk kez kalıcılıgından çok memnun sayılmamakla birlikte kokusuna bayıldığım bir parfum . Sıktıktan sonra hafiflemesini bekletmeyen sıkıldığı anda kendine munasır bir parfum :) weekendle karsılastırırsakta ;nasıl söylesem weekent bana daha barım barım geliyor:) eğrelti geliyor bana parfumun yogunlugunun fazla olusu. Bu benım fıkrım tabı ama london daha klasık kıyafetınle soft tonların uzerınde o ruhu tamamlayacak turden bır parfum :)

X