Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aşılama yaptıranlar

1. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #1
    Giriş tarihi
    Aug 2008

Yardım :( Aşılama yaptıranlar

kızlar ya aranızda aşılama yaptıranlar lütfen deneyimlerini paylaşsın benimle ben de düşünüyorum da.hangi aşamadan sonra geçtiniz aşılamaya.öneriyo musunu?kaçıncı sefer de tutturdunuz ya da tutturamadınız?ne olur anlatın...........

2. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #2
    2 defa yaptırdım ikiside tutmadı:(

3. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #3
    İKİ DEFA YAPTIRDIM,ŞU AN 3.İÇİN TEDAVİDEYİM.AMA HİİÇÇÇ UMUTLU DEĞİLİM.senağlama

4. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #4
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    ya hiç tutn yok muuuuuuuuuuuuuu.................boşuna mı yaptırıyorum yani

5. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #5
    asudenaz Guest
    arkadaşlar hiç biriniz moralinizi bozmayınız, umudunuzu yitirmeyiniz, ben aşılama yaptırdım, ilkinde tutmadı, ama ikincisinde tuttu, şu an ikizlerimi bekliyorum, gebeliğimin 12.haftasındayım.önemli olan kafaya takmamak, bana derlerdi sanki kolay derdim ama gerçekten öyle, ilkinde kendime çok dikkat etmemiştim, ama ikincisinde çok dikkat ettim, mutlaka bir gün oluyor, o yüzden umudunuzu asla yitirmeyin.sevgiler.

6. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #6
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı asudenaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar hiç biriniz moralinizi bozmayınız, umudunuzu yitirmeyiniz, ben aşılama yaptırdım, ilkinde tutmadı, ama ikincisinde tuttu, şu an ikizlerimi bekliyorum, gebeliğimin 12.haftasındayım.önemli olan kafaya takmamak, bana derlerdi sanki kolay derdim ama gerçekten öyle, ilkinde kendime çok dikkat etmemiştim, ama ikincisinde çok dikkat ettim, mutlaka bir gün oluyor, o yüzden umudunuzu asla yitirmeyin.sevgiler.

allaha şükür birtane çıktı yaaaaaaaaa........allah evlatlarını bağışlasın birtanem..........darısı bana ve burada bebek hasreti çeken bütün arkadaşlarıma olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh......:Saruboceq:

7. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #7
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    Ben de 2 başarısız aşılama geçirdim. Bu ay kendiliğinden olmazsa önümüzdeki ay yine aşılama var.
    Düşününce aşılama oldukça mantıklı geliyor insana tüpleri açıksa ve erkekte sperm problemi çok büyük değilse tabii. Çünkü Erkekten aldıklar spermleri ayıklayıp yumurtalara çok yakın bir yere bırakıyorlar ve en önemlisi doğru zamanı takip edip de... Benim kolay kolay aşılamadan vazgeçmeye niyetim yok yani. En azından bana tüp bebekten daha sıcak geliyor.

8. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #8
    3yıldır evliyim 1düşüğüm oldu şimdi çocuk tedavsi görüyorum tüplerden teki tıkalıymış aşılamaya karar verildi ilk aşılamada açık olan tüpüm tarafında yumurta oluşmadı kapalı tarafımda ise 1 tane oluştu ilk denemem başarısız oldu 2.için gittiğimde yumurtalarım istenilen boyutta olmadı yani yapılamadı diğer aya adetimi beklerken 6güm günüm geçti test aldık kesinlikle beklemiyorduk bide baktık hamileyim şu an 8haftalık hamileyim bunuda kaybederim diye aklım çıkıyo dua edin bana lütfennnnnnnnnnn

9. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #9
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Arkadasım hangi hastaneye gittiğine bağlı her hastanenin proseduru farklı ben ankarada oturyorum ve zekai tahirde yaptırdım asılamamı ve ilkinde tutmustu fakat rahim agzı yetemzliğinden 6 ay bitiminde kaybettim kızımı bence yaptır ama asla stres yapma mümkünmü bilmiyorum ama bence mümkün hatta ben asılamayı yaptırdsığımda diyodumki tutmaz kesin tutmaz diyodum bende bu aralar tekrar tedavime baslamayı düşünüyorum tekrar asılama denirse gene yaptıracağım bakalım hakkımızda haıyrlısı olsun inşş rabbim fazla bekletmez bizi bir an önce kavusturu yavrularımıza

10. Konu Sahibi : 3MELEKANNESI #10
    kızlar bende bu ay yaptıracam. işallah hayırlısından rabbim nasip etsin hepimize..

Sayfa: 1/3 123 SonSon