Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar ya aranızda aşılama yaptıranlar lütfen deneyimlerini paylaşsın benimle ben de düşünüyorum da.hangi aşamadan sonra geçtiniz aşılamaya.öneriyo musunu?kaçıncı sefer de tutturdunuz ya da tutturamadınız?ne olur anlatın...........

ya hiç tutn yok muuuuuuuuuuuuuu.................boşuna mı yaptırıyorum yani

arkadaşlar hiç biriniz moralinizi bozmayınız, umudunuzu yitirmeyiniz, ben aşılama yaptırdım, ilkinde tutmadı, ama ikincisinde tuttu, şu an ikizlerimi bekliyorum, gebeliğimin 12.haftasındayım.önemli olan kafaya takmamak, bana derlerdi sanki kolay derdim ama gerçekten öyle, ilkinde kendime çok dikkat etmemiştim, ama ikincisinde çok dikkat ettim, mutlaka bir gün oluyor, o yüzden umudunuzu asla yitirmeyin.sevgiler.

arkadaşlar hiç biriniz moralinizi bozmayınız, umudunuzu yitirmeyiniz, ben aşılama yaptırdım, ilkinde tutmadı, ama ikincisinde tuttu, şu an ikizlerimi bekliyorum, gebeliğimin 12.haftasındayım.önemli olan kafaya takmamak, bana derlerdi sanki kolay derdim ama gerçekten öyle, ilkinde kendime çok dikkat etmemiştim, ama ikincisinde çok dikkat ettim, mutlaka bir gün oluyor, o yüzden umudunuzu asla yitirmeyin.sevgiler.

allaha şükür birtane çıktı yaaaaaaaaa........allah evlatlarını bağışlasın birtanem..........darısı bana ve burada bebek hasreti çeken bütün arkadaşlarıma olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh......:Saruboceq:

Ben de 2 başarısız aşılama geçirdim. Bu ay kendiliğinden olmazsa önümüzdeki ay yine aşılama var.
Düşününce aşılama oldukça mantıklı geliyor insana tüpleri açıksa ve erkekte sperm problemi çok büyük değilse tabii. Çünkü Erkekten aldıklar spermleri ayıklayıp yumurtalara çok yakın bir yere bırakıyorlar ve en önemlisi doğru zamanı takip edip de... Benim kolay kolay aşılamadan vazgeçmeye niyetim yok yani. En azından bana tüp bebekten daha sıcak geliyor.

3yıldır evliyim 1düşüğüm oldu şimdi çocuk tedavsi görüyorum tüplerden teki tıkalıymış aşılamaya karar verildi ilk aşılamada açık olan tüpüm tarafında yumurta oluşmadı kapalı tarafımda ise 1 tane oluştu ilk denemem başarısız oldu 2.için gittiğimde yumurtalarım istenilen boyutta olmadı yani yapılamadı diğer aya adetimi beklerken 6güm günüm geçti test aldık kesinlikle beklemiyorduk bide baktık hamileyim şu an 8haftalık hamileyim bunuda kaybederim diye aklım çıkıyo dua edin bana lütfennnnnnnnnnn

Arkadasım hangi hastaneye gittiğine bağlı her hastanenin proseduru farklı ben ankarada oturyorum ve zekai tahirde yaptırdım asılamamı ve ilkinde tutmustu fakat rahim agzı yetemzliğinden 6 ay bitiminde kaybettim kızımı bence yaptır ama asla stres yapma mümkünmü bilmiyorum ama bence mümkün hatta ben asılamayı yaptırdsığımda diyodumki tutmaz kesin tutmaz diyodum bende bu aralar tekrar tedavime baslamayı düşünüyorum tekrar asılama denirse gene yaptıracağım bakalım hakkımızda haıyrlısı olsun inşş rabbim fazla bekletmez bizi bir an önce kavusturu yavrularımıza

merhaba kıslar bende adet olmayı beklıyorum aşılama yaptırıcam klomenle asılama yaptıran varmı

:emir_bebek:merhaba arkadaşlar ben aranıza daha bugün katıldım bende 3 yılık evliyim ve 1 yıldır bebek tedavisi görüyorum çatlatma insi 3 kez oldum ama olmadı şimdi doktorum aşılama diyor ama benim bu konuda hiç bilgim yok zor bir operasyonmu çok pahalımı birde eşinin gelmesi gerekiyomu şimdiden teşekkür ederim lütfen cevap

:emir_bebek:merhaba arkadaşlar ben aranıza daha bugün katıldım bende 3 yılık evliyim ve 1 yıldır bebek tedavisi görüyorum çatlatma insi 3 kez oldum ama olmadı şimdi doktorum aşılama diyor ama benim bu konuda hiç bilgim yok zor bir operasyonmu çok pahalımı birde eşinin gelmesi gerekiyomu şimdiden teşekkür ederim lütfen cevap
yok canım hiç zor değil çok basit bir işlem canında acımıyor parasına gelince ben özel hastanede 300 liraya yaptırdım dr sadece yıkama parası verdim aşılamadan sonra kanamam oldu paniklemeyin diye yazdım eşinin gelmesinede gerek yok aşılama bitince yarım saat bekliyorsun okadar allah hepimize emeklerimizin karşılığını versin bebeklerimize kavuştursun bizleri:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhabalar bende 1,5 yıldır istiyorum bu ay klomen kullandım ama kendim aldım dokt.vermedi dokt.gittik ama bisorun çıkmadı şubatta gel aşılama yapalım dedi ne yapacağımı bilmiyorum çok kararsızım

meraba asudenaz Allah hayırlısıyla ikisinide kucagına almayı nasıb etsın.sizin sorununuz neydi bende 2.aşılamamı beklıyorum bu ay yapılcak bana yardımcı olurmusun hangı ılçları kullandın

merhaba arkadaşlar bizde 1.5 yıldır bebek istiyoruz bende pko var eşimde bi problem yok çok şükür.6 ay gonophane kullandım olmadı.bu ay iğne kullanıcam ve aşılama yapılacak.sizce şansım ne....allahım isteyen herkese tez zamnda anne olmayı nasip etsinn...aminnn

merhaba arkadaşlar bizde 1.5 yıldır bebek istiyoruz bende pko var eşimde bi problem yok çok şükür.6 ay gonophane kullandım olmadı.bu ay iğne kullanıcam ve aşılama yapılacak.sizce şansım ne....allahım isteyen herkese tez zamnda anne olmayı nasip etsinn...aminnn

meraba canım ibrahim saraçoglunun sitesine girsene soğan kürünü oneriyo pko için ialçlarla birlikte kullanırsan faydası olabilir

bende aşılamayı yaptırdım 15 gün önce ve daha bugün kan testi yaptırdım sonucu yarın alacağım inşallahhh tutar dua ediyorum

X