tüp bebekten sonra kendiliğinden hamile kalanlar

merhaba tuba06 sana birşey sormak istiyorum tedaviden 1 ay sonra hamile kaldığını yazmışsın bende kasım ayında yaptırdım aralık 6 neğatif çıktı yani normal günümde adet oldum eğer hesabıma göre olursa benim 15 aralık 20 aralık arası yumurtlama günümdü ayın 25 ine doğru kahverengi lekem oldu 2 gün sürdü eşim adet olcaksın dedi ama olmadı çok fazlada kasık ve ara ara mide bulantısı midemde ekşime ve hazımsızlık oluyor acaba diyorum senin haberinide okuyunca umutlandım doğrusu sen nasıl anladın bilgilendirirsen sevinirim.

canim bence sen hamilesin yerlesme kanamasi olmus sende kanimca...cunku tam yumurtlama tarihinden hemen hemen 10 gun sonra olmus zaten dollenmis yumurtanin rahime yerlesme sureside o kadar...bir test yaptir bence....

canim bence sen hamilesin yerlesme kanamasi olmus sende kanimca...cunku tam yumurtlama tarihinden hemen hemen 10 gun sonra olmus zaten dollenmis yumurtanin rahime yerlesme sureside o kadar...bir test yaptir bence....

canım agzına sağlık nekadar umutlandırdın beni adet günüm 3 ocak bu hafta sonu olmazsam mutlaka test yaparım ama nebileyim o kadar çok neğatif görünce hayatımda pek umutta kalmıyor hayırlısı

canım agzına sağlık nekadar umutlandırdın beni adet günüm 3 ocak bu hafta sonu olmazsam mutlaka test yaparım ama nebileyim o kadar çok neğatif görünce hayatımda pek umutta kalmıyor hayırlısı

valla haberini bekliyorum arkadaşım, Rabbim hayırlısını versin..hadi bakalım...adet var mı bugün?

valla haberini bekliyorum arkadaşım, Rabbim hayırlısını versin..hadi bakalım...adet var mı bugün?

arkadaşım valla bu gün ve şu an itibariyle daha kanama yok ama ne olur bilmiyorum hayırlısı hafta sonu adet gibi sol tarafımda sancı oldu dedim adet olcam ama olmadı bakalım

kızlar benb de ikinci yüp bebeği yaptırdın tutmadı.testten hemen sonraki güz adet oldum.bu ay ise nerdeysi 15 gün geçti.beş gün önce test yaptım negatif çıktı.dün de iki küçük kırmızı leke geldi ama adet olmadım.neyin nesi ben de anlamadı.tedavi sonrası adet düzensizliği mi acaba.yoksa tekrar test mi yaptırsam.ne dersiniz

kızlar benb de ikinci yüp bebeği yaptırdın tutmadı.testten hemen sonraki güz adet oldum.bu ay ise nerdeysi 15 gün geçti.beş gün önce test yaptım negatif çıktı.dün de iki küçük kırmızı leke geldi ama adet olmadım.neyin nesi ben de anlamadı.tedavi sonrası adet düzensizliği mi acaba.yoksa tekrar test mi yaptırsam.ne dersiniz

canım peki senin adet gününmüydü benim kanamam başladığı gün adet günümdü zaten test sonucumda 0.100 çıkmıştı doktor bana hiç gebelik oluşmamış dedi ozamanda haliyle ben normal regli oldum sayılır heralde

valla tedavi sonrası adet düzensizliği olabiliyor...böyle bi başlık vardı...ben 7 ay sonra nihayet normal zamanda adet oldum....valla bi idrarda bak istersen tekrar...içiin rahat etsin...Allah kolaylık versin

kızlar size yazdıktan sonr kanamam başladı maalesef.
off off.biz ne zaman mutlu haber alacağız.bıktım negatif sonuçlardan.

Arkadaşlar ben 2 haziranda bana transfer yapıldı ve dün hcg testi yaptırdım sonuç negatif çok bunalıma girdim o kada rçektiğim eziyet maddi manevi ağlamaktan kendimi hbarap ediyorum tekrar denemek istiyorum ileride şanşımı ama bu sefer başka hastanede denemek istiyorum bana tavsiye edeceğiniz hastane varmı?

hakkında hayırlıs olsun canım demekki kısmet degılmıs bu sefer üzülme duırmak yok yola devam et bence..............

bende 2.aşılamamı olucam pazartesi günü kısmet bakalım 1 incide okadar umutlandımki kesin olucak diye hüsrana ugradım 1 incide kontrole giderken bile heycanlanıyordum ama şimdi hiç bir şey hissetmiyorum gidip geliyorum artık heycan falan kalmadı tüp bebek yaptırıcağım artık tutmazsa maliyeti nekadar haberiniz varmı istanbul tüp bebek merkezinde ozan beyde tedavi görüyorum tüp bebek yapan arkadaşlar yardım edermisin siteye daha yeni katıldım

selam tüpbebekden sonra hamile kalan arkadaşlar hayırlı olsun...darısı bizlerin başına...uzun yıllar bu hasreti çekenleri görünce dahada kötü oluyor insan biz daha yolun başındayız sanırım..3 yıldır bekliyoruz....

merhaba 4 yıldır uğrasıyorum bi dıs gebelik iki düşük bi asılama birde tup bebek denemesi ama sonuçlar aynı negatif dıs gebelık sonucu iç kanama geciirdim kürtaj oldum kanallar ii esimde sorun yok sebebp bilinmio umarım daha fazla beklemeden hamile kalırsın ben ankara yada bursada tup bebek yaptıracam co cultur yöntemiyle yani yapay rahim .rahimden bi parca alınıyo ve emriyoların buraya tutunmasını saglıyorlar ve anne rahmıne bırakıyolar tutunmasıdahada kolaylasıyor bu yontmi arastır istersen bu ay tup bebek denedim ve bı kaç ay sonra bu uygulamayı deneyecegim insallah herkes bebegini kucagına alır

bende varım hemde 11 sene sonra23 haziran 2. tüp bebekim negatif ve en son adet tarihim 7 ekim tam evet 5 aysonra gebe kaldım ve mucizemi bekliyorum allah inş sizlerede kısmet etsin bambaşka tarifi mümkün olmayan bir duygu birde kucağımıza alsak ne olacak düşünemiyorum bile allah sağa salim kucağımıza almak nasip etsin inş canım bende 3 senedir namaza başlamıştım çok dua ettim çok ağladım 11 senedir depresyon tedavisi gördüm sürekli birde ben 4 senelik vede 8 senelik evliyken hamile kalmıştım bebeklerin kalp atışları duyulmamıştı yani çok şeyler yaşadım çokkk

Tebrik ederim canım ben de 7yıllık evliyim 1,5 yıllık evliyken doğal gebe kaldım senin gibi kalp atışları duyulmadı. 5yıllık evliyken tüp bebek yaptırdım. Dış gebelik oluştu acil ameliyat oldu. Yani ben de çooook şeyler yaşadım umudumu kaybediyorum artık ama sen bana umut oldun Allah kucağına almak nasip etsin canım .

merhaba 4 yıldır uğrasıyorum bi dıs gebelik iki düşük bi asılama birde tup bebek denemesi ama sonuçlar aynı negatif dıs gebelık sonucu iç kanama geciirdim kürtaj oldum kanallar ii esimde sorun yok sebebp bilinmio umarım daha fazla beklemeden hamile kalırsın ben ankara yada bursada tup bebek yaptıracam co cultur yöntemiyle yani yapay rahim .rahimden bi parca alınıyo ve emriyoların buraya tutunmasını saglıyorlar ve anne rahmıne bırakıyolar tutunmasıdahada kolaylasıyor bu yontmi arastır istersen bu ay tup bebek denedim ve bı kaç ay sonra bu uygulamayı deneyecegim insallah herkes bebegini kucagına alır

Ben 7 yıldır uğraşıyorum. bir düşük oldu. Tüp bebek denedim bende de dış gebelik iç kanama oldu. Ameliyat ve kürtaj oldum.Ama benim sağ tüpüm kapatıldı. Zaten bebekler ordaydı ve parçalamışlar sanırım tüpü. Senin tüplerin iyiymiş nasıl oluyor dış gebelikten sonra tüpler hasar görmedi mi yazarsan sevinirim canım.

kizlar size bir sorum olucak... bir kere olumsuz tüp bebek tedavisinden sonra 3. ayi bitiriyorum ve kismetse 2. ye basliycam bu hafta ..sorum su ..esim kür , macun ve e vitamini kullaniyor bunlari kullandiktan sonra normal yoldan hamile kalan var mi ???lütfen varsa yazin ..acil cvp bekliyorum..

Merhaba arkadaşlar biliyorum neler hissettiğinizi. ben 5. gün embriyosu ile hamile kaldım. çok şükür sağlıklı bir kızım var. normal doğum yaptım ama drum doğumu kendi kontrolüne alsın diye zamanında önce hastaneye yatırıp suni sancı verince olay normal doğumdan çıktı. insanlık dışı muamelelerden sonra tekrar çocuk dünyaya getirmemeye karar vermiştim. hastaneden aradıklarında dondurulmuşları atmalarını söyliycektim. ama Allah normal yoldan (ki kaç dr devlet hastanesi profları dahil normal yoldan çocuk sahibi olamayıcağımızı söylemişti) bir hamilelik nasip etti. kısacası tedavi için elinizden geleni moralinizi mümkün olduğunca yüksek tutarak yaptırın (biliyorum söylemesi kolay uygulaması zor) Allah dilediyse oluyor dilemediyse dr hastane bahane.

Bu bir mucize olmalı... Evliliğimizin 4. Senesinde yani geçen sene tüp bebek denemesiyle hamile kaldım. Çok şükür ki oğlumu kucağıma aldım. Geçen hafta 1 yaşına girdi. Veee ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim:)) inanamıyorum o kadar stresli tedavilerden sonra normal gebelik. Allaha çok şükür.. Asla ümidimizi kaybetmeyin.. Allahım isteyen herkese nasip etsin.....

Bende almanyada yaşıyorum ilk tüp bebek denemem oldu cok heycanlıydık herşey cok iyiydi ama tutmadı . Bende cok merak edıyorum normal olurmu dıye cogu kısının oluyormuş tedavıden sonra cok zor bı tedavı insanın piskolejısı resmen bozuluyor Allah tüm hasretını çekenlere banada tatırır inşallah bu duyguyu

Merhaba arkadaslar.Ne kadar zor bir surec biliyorum 1 asilama 1 tup denemis biri olarak.Tibben hicbir problem gozukmemesine ragmen 2.5 sene hamile kalamamistim.En son eyluldeki tup bebek deneyimim husranla sonuclandi.Fakat rabbim cok buyuk derdi kederi alip sabir verdi.Tup denemesinden 4 ay sonra kendiliginden hamile kaldim.Yani su an hamileyim.O cift cizgiyi gorebilmek icin ne kadar bekledim.Fakat sanirim gec dollenme oldugundan midir nedir ilk testte sonuc yuksek cikti.(1248)Bugun yine doktora gittik degerim 875.Doktor 2 secenek var dedi.Ya 1.test yanlisti bebek daha 3 haftalikti ya da dusuk olmustu.Cunku kese findik kadr gozukuyordu.Sonuc olarak su an bile yapmam gereken dinlenip dua etmek haftaya sali dr gidecegim.Allahtan umit hicbir zaman kesilmez.

Merhabalar ben de pko eşimdi Sperm Problemi vardi 5 aşılama 2 tup bebekten 1 yıl sonra 3. Denemeye hazırlanırken kendiliğinnden 9 senelik hasretin sonra gebe kaldım fakat bu süre içerisinde devamli bitkisel tedaviler den yararlandik kilo verdim sagliki beslendik psikolojimizi pozitif tuttuk Allahın iziyle şu anda ikinci cocuguma hamileyim darisı bütün isteyenlere olsun insallah

X