Contractubex kullananlar çatlaklar için...

karamel86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
879
11
arkadaslar ben bugun aldım bakalım neler olucak benım kalcamda ve belımde de 1 2 tane var bakalım gecmesede yenı catlakları onlemek ıstıyom kullanan arkadaslar nasıl kullndınız ve ıse yaradımı sızde merakla beklıyom sımdıden tskurkafamçokkarıştı

canım benim bir haftayı geçti başlayalı bir değişiklik yok şimdilik aynı duruyor yanlız kızarıklık ve kaşıntı varr...

Bu ilaç yara izlerinin hafiflemesi için kullanılıyor. Özellikle ameliyatlardan sonra dikiş yerlerinde. Çatlaklarla ne alakası var???

benim yüzümdeki sivilce izleri için vermişti doktor.. 6 ay falan kullanmak gerekiyor düzenli izlere. ama sürünce pul pul oluyo krem yüzümde.. sabit kalmıyor kalkıyor.. sanki derim soyuluyormuş gibi.. ve kızarık kızarık kalıyor orası..

benim yüzümdeki sivilce izleri için vermişti doktor.. 6 ay falan kullanmak gerekiyor düzenli izlere. ama sürünce pul pul oluyo krem yüzümde.. sabit kalmıyor kalkıyor.. sanki derim soyuluyormuş gibi.. ve kızarık kızarık kalıyor orası..

canım sen acaba doğru uygulamıyo musun ki çünkü ben de kullanıyorum sabah ta hiç pul pul olmuyo yüzüm tabi çok mimik hareketi yapmamak ta gerekiyodelikafadulden sürüp bırakınca öyle kendiliğinden kalkıyo ama kuruyana kadar sürdüğün yere masaj yaparsan çok güzel yapışıyo cilde bi de cildin nemliyken sürersen daha etkili oluyo galiba öyle bişey okumuştum bi de ben ard arda 2 kez sürüyorum daha çok kızarıyo o zaman cilt zaten kızarması gerekiyo bi de masaj yapınca daha da kızarıyo birazcık yanıyo ama yeter ki işe yarasın di mikaydirigubbakcemile5

bana da doğum sonrası soktorum çatlaklar için verdi bu kremi bakalım 1 hafta oldu başlayalı işe yaramasını diliyorum...

bende kullandım zaten bişie yaramadı doktorda işe yarıcaını sanmıorm demişti ynede kullanmıştım

benim alnımın ortasında kaımı sir ağda ile aldırırken yanık izi gibi olmuştu...geçen sene.
şimdi o bölge kızarık duruyor.acaba aradan geçen zaman sonrasında yine de contractubex işe yarar mı .bir bilginiz var mı?

Ben de sezeryanla doĞum yaptım doktor dıkıŞ ızım ıÇın verdı ama kk da okudum Çatlaklara da ıyı geldıĞını ve Çok dÜzenlı olmasa da kullanmaya baŞladım umarım Çatlakların gÖrÜnÜmÜ azalır.

kızlar bu krem yanık ve ameliyat izlerine iyi geliyor.çatlaklara b faydası yok.bende kullandım ama yanık için..

çatlak için lierac çok ii...

kızlar bu krem yanık ve ameliyat izlerine iyi geliyor.çatlaklara b faydası yok.bende kullandım ama yanık için..

çatlak için lierac çok ii...

bende almayı düşünüyorum lieracı ama geçiriyomu ablam kullandınmııı cvp yazarmısın acil lütfennn :eek:

kızlar moralinizi bozmak istemiyorum ama ben contratubexi aylarca kullandım.yazıkki hiç bir işe yaramadı.sadece çıldırtıcı bir kaşıntı etkisi.hafifletmiyor bile inanın.kusura bakmayın canınızı sıkmak istemezdim ama kullanan biri olarak uyarmak istedim.malesef bişeye yaramıyor :..(((

kızlarr bende conratupex kullandım ama ameliyat olmuştum burnumda küçük bir etbeni vardı onualdırmıştım iz kalmasındiye vermişti doktor amaçatlaklar için işe yaradıını ilk defa duyuorum ya :S

kızlar moralinizi bozmak istemiyorum ama ben contratubexi aylarca kullandım.yazıkki hiç bir işe yaramadı.sadece çıldırtıcı bir kaşıntı etkisi.hafifletmiyor bile inanın.kusura bakmayın canınızı sıkmak istemezdim ama kullanan biri olarak uyarmak istedim.malesef bişeye yaramıyor :..(((

tesekkürler canım paylasım için:)

X