kamu yönetimi okuyanlar buraya

bebelac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
50
0
33
arkadaşlar bizde burda toplanalım we 1 sınıf 2 el kitapları olan war mı?:uhm:

sözel dersler vardı bende keske daha önce görseydim.. sayısal derslerde bana lazım :) varsa başka kitabı olan bana yollayabilir. sadece muhasebe matematik ve iktisattan kaldım.

arkadaslar kamu yonetimi bolumunun zorluklari neler :S

canlarım ya benım kocıs acıktan kamu yonetımı bırıncı sınıfta ılk sene devamsızlıktan kaldı bu sene de kaydını yenıledık nısanda sınav var ama benımkı daha hıc calısmıs degıl nerden hangı konulara calısılcak bana ozelden dogru bılgısı olan arkdaslar mesaj atabılırmı lutfen=(

canlarım ya benım kocıs acıktan kamu yonetımı bırıncı sınıfta ılk sene devamsızlıktan kaldı bu sene de kaydını yenıledık nısanda sınav var ama benımkı daha hıc calısmıs degıl nerden hangı konulara calısılcak bana ozelden dogru bılgısı olan arkdaslar mesaj atabılırmı lutfen=(

merhaba canim

bende kamu yonetimini secimini yaptim sinavim haziranda

sanal dersaneden calisiyorum derslere

ama kamu yonetiminin derslerine ulasmak istiyorsan

google acikogretim forum ya

a ö f nin en buyuk forumu cikicak karsina orda ne istersen hersey genis captta var canim

ben tum bilgilere ordan ulastim gozlerime acimadan tanesi tanesine arastirip okuyorum

insallah basarili oluruz a.s.

merhaba canim

bende kamu yonetimini secimini yaptim sinavim haziranda

sanal dersaneden calisiyorum derslere

ama kamu yonetiminin derslerine ulasmak istiyorsan

google acikogretim forum ya

a ö f nin en buyuk forumu cikicak karsina orda ne istersen hersey genis captta var canim

ben tum bilgilere ordan ulastim gozlerime acimadan tanesi tanesine arastirip okuyorum

insallah basarili oluruz a.s.

canım cok saol tesekkur ederım cevabın ıcın ısımıse yaradı:lepi:

X