Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kızlar yükleyebildim mi bilmiyorum ama sonucum böyle çıkmıştı ama çok silik görebildiniz mi sizde :18:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 127
Kızlar yükleyebildim mi bilmiyorum ama sonucum böyle çıkmıştı ama çok silik görebildiniz mi sizde :18:

adetinin üzerinden geçmişmiydi canım eğer geçtiyse mutlaka a da olsa belli olması lazım ama ben hic birsey göremedim yok gecmediyse eğer bira bekle derim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar slm yine ben :) ben hala adet olmadım ya belim de ağrıyo eğilip kalkarken bişeylerde batıyo zaten batmalarım vardı ama göğüslerimde hiç belirti yok damarlar dılında kan testim adet gününde begatif çıkmıştı 4 gün geçti halbuki soğan kürüde yapmıştım acaba ondan mı gecikti acaba adetim akıntılarımda var kafam allak bullak ya

Kızlar slm yine ben :) ben hala adet olmadım ya belim de ağrıyo eğilip kalkarken bişeylerde batıyo zaten batmalarım vardı ama göğüslerimde hiç belirti yok damarlar dılında kan testim adet gününde begatif çıkmıştı 4 gün geçti halbuki soğan kürüde yapmıştım acaba ondan mı gecikti acaba adetim akıntılarımda var kafam allak bullak ya

Canim testinde cok acik renkli bi cizgi var ama kan testini bu testten sonra yaptirdiysan ve eger bu cizgi test hatasi degilse, kanda hcg nin yukselmis olmasi gerekirdi. Kan testinden once mi sonra mi yaptin bu testi. Sonraysa ne kadar sonra

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım senin bat neydii birde yeniden yaptın mı test yada kan verdin mi canım geç dollenme olabilir

Canım senin bat neydii birde yeniden yaptın mı test yada kan verdin mi canım geç dollenme olabilir

Canm benm bat 24 üydü hala olmadım bende tarlusal içtim söktürücü içerken afedersin kahverengi lekelenmem oldu bende adet olucam diye bıraktım tarlusalı hani olucakken ertelemiyim diye ama o da gitti ne gelen var ne giden bide aşırı derece de arttı akıntım ya kafayı yicem adet olsamda bitse bu endişe bi da kan tahlili vermedim normal gecikmedir diye düşünüyorum ama daraldım bu muammadan ilaç içsem içemiyom hep tetikteyim napcanı bilmiyorum şimdide tarlusalı bıraktım adeti bekliyorum

Batım 5gün var 10.gün çatlatma iğnesinin test yapsam çıkar mı ov testi silik çıktı ama biliyorum beklemeliyim de ...

Batım 5gün var 10.gün çatlatma iğnesinin test yapsam çıkar mı ov testi silik çıktı ama biliyorum beklemeliyim de ...

Canim bildigim kadariyla catlatma ignesinden sonra en az 12 gun gecmesi gerekiyo saglikli sonuc almak icin. En azindan 2 gun daha bekle bence

Kizlaarr acil yardiminiza ihtiyacım var,bugün adet olmam gerekiyodu gelen giden yok,idrar testi yaptım silik çıktı ama siz tecrubelisiniz,ne dersiniz sizce olabilir mi?? :/

Eklentiler

• $1402309413588.jpg
    $1402309413588.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 119
Kizlaarr acil yardiminiza ihtiyacım var,bugün adet olmam gerekiyodu gelen giden yok,idrar testi yaptım silik çıktı ama siz tecrubelisiniz,ne dersiniz sizce olabilir mi?? :/

Tabrikler hamilesiniz :) darisi benim ve tum isteyenlerin basina

Tabrikler hamilesiniz :) darisi benim ve tum isteyenlerin basina

Gerçektende hamileymisim.. Dualarını eksik etmiycem,Rabb im en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin hepimize..

Kızlar merhaba,

Vaktinde döllenme olduysa gebelik testinde en erken regle kaç gün kala çift çizgi görülebilir?

Sabırsızlanıyorum ya bata 6 gün kaldı.,

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X