Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar bugun doktora gıttım doktor kist yok herşey yolunda gorunuyor adetının gecıkmesı ve 5gun kasık agrısı cekmenı göz önüne alarak cok yeni bi gebelik olabilir kan testi istiyorum dedi ve kan verdim bugun sonucu yarın ogleden sonra soyleyeceklermıs ama kıst fılan olmadıgına cok sevındım hamılemıyım degılmıyım yarın bellı olucak ama benım pek umıdım yok cunku uc gun once test yaptım evde tek cızgı cıktı ama bıde soyle dusunuyorum doktor zaten bı su kesesı gorunmuyo sımdılık o yuzden cok kucuk olabılır kan testı sonucuna bakalım dedı o gebelıkten suphelendı ama benım umıdım yok gıbı basım da donuyor ama bıde tırnaklarımın ucları sararmış bugun farkettık esımle o nedendır acaba bılenınız varmı kızlar

Merhaba; Yeni üyeyim bugun itibariyle adetimde 6 gun gecikme var, test yaptım tek çizgi çıktı akıntı da yok adet belirtileri de ama korunmayı bıraktıktan sonra ilk ayım, spiral kullanıyordum spiral kullanımına bağlı gecikme olabiliyormu. bi de bu tek çizgilere ne kadar guvenebiliriz. Bu arada 3.5 yaşında kızım var ikinciyi dusunuyoruz :S

dıpdısdıpdıs senı tebrık edıyorum cok guzel bı baslık acmıssın ben uc gun once test yaptım ama negatıf cıktı bugun doktora gıttım kan testı ıstedı ama umıdım yok bu koydugun resımlerde tek cızgı gıbı gorunenler var ama hepsı pozıtıf dıymı?

emeğine vede ellerine sağlık arkadaşım hep faydalıydın hepte faydalı olacaksın kız senden zarar gelirmi insana:))) şeker şey seni:)))

Merak edenlere işte fırsat kafaları karışmayacak artık sayende dıpsım Şeniz
Bende görmek istiyoum artık bu çizgilerden

inşallah allahım hepimize naşip eder bu çift çizgiyi
kızlar ovulasyondan sonra yapılıyor test yani adetin olduktan sonra kaç gün sonra onu anlamadım adete 1 hafta kalamı:sm_cool:

Dıptısımmm harika bir konu açmışsın. :lepi: İnşallah bizler de görürüz o çift çizgilerden. :Saruboceq:

canımsın yaaa gerçekten süper bir paylaşım olmuş.herkesi meraktan kurtaran bir konu oldu bu.sagol şekerim...a.s.

cnm cok tesekur ederim bizle paylastigin icin benimde boyle hafif belli oluyodu hamileyim demmeki cok tsekur ederim tekrar

diptiscim bunlar ecep normal testlermi birde erken yapilabilen testler var 4 gün öncekaydirigubbakcemile

4 gün önce yapılan testler derken? hiç duymadım da... Genel bi isimleri varmı yani ne deyip alabiliriz eczaneden. benim 19. gün bugünde. e bu ay da umutluyuz kaydirigubbakcemile3 mümkünse beklemek istemiyom

buldum senüüüüüüü dilerim hepiniz ennnnn kısa zamanda o çift çizgilerden görürsünüz 2009 tüm bebiş isteyenlere dileklerini getirsin inşallahhhhhhhh

dıptıs dıptıs seni çok ama çok tebrik ediyorum. çok harika bir konu olmuş. çok aradım böyle resimler. ohh be sonunda buldum . harikasınnnnn

ahhh bende bu ay çok umutlandım ben de anlamadım,kimisi tek çıktı kimisi çok çok silik iki çıktı.sanırım 5 dkkyı geçen testler dikkate alnımıyor değil mi kızlar.ama benim 3 ay önce kürtaj olmadan önceki ilk hamileliğimdeki test hala duruyor bayağı oldu aynı çift çizgi saklıyorum.diğer testler de kaldıkça çift belirginleşiyorlar anlamadım ama neyse.bugünde doktora gttm zaten ilaç yazdı.karından baktı kontrol için,olsa söylerdi ama belki yeni hamilelikler belli olmuyor ya üstten hemen.yaa uffff ne bileyim yaaa.bende istiyorum artık o ilk gördüğüm testteki çift çizgiyi net olarak :KK43:

X