Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Tamamdır Tekrar yapacağım umutlanmak için erken midir :*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2 yıldır ama bi sene korunduk.inşallah olur ya çok istiyorum.

Adetin 2, günü sizce çizgi çıkmışmı hamile olabilirmiyim yorumlarmısınız $20140731_065953.jpg $20140731_065924.jpg

Kizlar acil yardim gerekiyor dun oglen 13 gibi yaptığım test pozitif aksam 22 de yaptığım negatif bu sabah yaptığım da negatif , negatifler ayni marka pozitif farklı marka sizce testler farklimidir hangisine inanayim deli olcam :KK43:

Kizlar acil yardim gerekiyor dun oglen 13 gibi yaptığım test pozitif aksam 22 de yaptığım negatif bu sabah yaptığım da negatif , negatifler ayni marka pozitif farklı marka sizce testler farklimidir hangisine inanayim deli olcam :KK43:

gebelik testleri için drlar da eczacılar da hep aynı şeyi söyler.eğer hamile değilsen test yanılmaz yani çift çizgiyi asla göstermez.ama hamileysen onu tek çizgi olarak da gösterebiliyor.yani açıkçası test kadını üzebilir ama çift çizgiyle ümitlendirmez:KK1:
tebrikler hamilesin:KK49:

gebelik testleri için drlar da eczacılar da hep aynı şeyi söyler.eğer hamile değilsen test yanılmaz yani çift çizgiyi asla göstermez.ama hamileysen onu tek çizgi olarak da gösterebiliyor.yani açıkçası test kadını üzebilir ama çift çizgiyle ümitlendirmez:KK1:
tebrikler hamilesin:KK49:

Ay insallah ya tatildeyiz ve esim yedi sulaleyi aradi saolsun inanilmaz üzüldüm bu testlere :KK43:

X