Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Ay insallah ya tatildeyiz ve esim yedi sulaleyi aradi saolsun inanilmaz üzüldüm bu testlere :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dediim gibi olmayan bebeişi göstermiyo zaten bu testler.bi de sabah idrarıyla çok denememek lazım .asit oranı ve hormonlardan dolayı.buarada tatilde neredeyseniz bi sağlık ocağı falan hastane vardır elbet.bence bi kan testi de yaptır.adetin kaç gün gecikmişti bu arada

1 ama belirileri 3 haftadir yasiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU
belirtiler varsa tamamdır zaten.hamilelerin duası tutarmış derler.bende adetini 24 gündür bekleyen bir kadın olarak çok umutsuzum.benim için dua etsen ca
nım.işimiz bunlara kaldı artık:KK50:buarada tekrar tebrikler..

Arkadaşlar hamile miyim anlayamadım üsttekini dün gece alttakini de bu sabah yaptim yardimci olur musunuz lütfennn...

Eklentiler

• $1406792796415.jpg
    $1406792796415.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 130
1 ama belirileri 3 haftadir yasiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU
belirtiler varsa tamamdır zaten.hamilelerin duası tutarmış derler.bende adetini 24 gündür bekleyen bir kadın olarak çok umutsuzum.benim için dua etsen ca
nım.işimiz bunlara kaldı artık:KK50:buarada tekrar tebrikler..

Tabiki canim dualarim seninle umarim bende yanilmiyorumdur ama 1 test pozitif 2 test negatif cikinca insan bi tuhaf oluyor :KK43:(

Tekrar yollamak istedim bende de aynı durum oldu iki farklı marka. Önce pozitifin mutluluğu sonra negatif.Sizce bu pozitif değil mi?

Eklentiler

• $1406797458914.jpg
    $1406797458914.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 119
Bende testin fotosunu ekliyim dedim ama malesef işleniyor diyor eklemiyor bi türlü

Bende testin fotosunu ekliyim dedim ama malesef işleniyor diyor eklemiyor bi türlü

Koyabilsen çok iyi olurdu. Benimki pozitif mi sence ? Bir de pozitif çıkan hangi markaydı

Canim bu test hangi marka?? Hamilesin bu arada tebrik ederim hayirli olsun :)

Evet hamilesin bence deeee Tebrikler adetin kaç gün gecikmişti

Bir de testin markası neydi canımmmmmmmmm ☺☺☺

Markayi hic hatirlamiyorum kizlar cadir tatilindeyiz o yüzden esyalar fln darmadaginik yerlesme durumu yoktu pembe bi kutuydu ama bundan sonra iki tane canada mali test aldim ikiside negatifti anlamadim :KK43:

Bundan sonraki testlerin negatif cikmasi butun hamilelik sevincimi elimden aldigi için sevinemedim bile :KK43: yinede tskler kizlar hepinizden mutlu haber aliriz umarim

Ya arkadaslar banada bi yorum yapin ya :KK43: anlayamadim ben iki tane yaptim test üstteki dün gece digeri bu sabah

Bunu da az önce yaptim reglim gecikeli 4 gün oluyo korkuyorum bu testlere de güvenemiyorum bu yüzden farkli markalar deniyorum cybersoft arkadasim markayi bulabilirsen bana sevinirim

Eklentiler

• $1406801531386.jpg
    $1406801531386.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 139
Bunu da az önce yaptim reglim gecikeli 4 gün oluyo korkuyorum bu testlere de güvenemiyorum bu yüzden farkli markalar deniyorum cybersoft arkadasim markayi bulabilirsen bana sevinirim

Canım seni üzmek istemem ama bu negatif görünüyor.Ben laboquick strip test yaptım pozitif çıktı sonra albi gebelik testi diye bir marka yaptım negatif çıktı biz de hüsrana uğradıkkkk ;(

Bundan sonraki testlerin negatif cikmasi butun hamilelik sevincimi elimden aldigi için sevinemedim bile :KK43: yinede tskler kizlar hepinizden mutlu haber aliriz umarim

Kıyamam canım al benden de o kadar inşallah bebiş vardır aminnnnbbb inşallah hepimizin bebişiiiii gelirr bir an evvelll

Canım seni üzmek istemem ama bu negatif görünüyor.Ben laboquick strip test yaptım pozitif çıktı sonra albi gebelik testi diye bir marka yaptım negatif çıktı biz de hüsrana uğradıkkkk ;(

Canim ben şuan düşünmüyorum 2 yaşında bi oğlum var prensim var :) o yüzden korkuyorum dedim ama iste testlere de güvenmiyorum yarin bi kan testi yaptirmayi düşünüyorum bakalim diger iki yaptigim test yanılttı beni sanki ikinci cizgi silik gibi geldi pozitif gibi geldi bana oğlumda da öyle olmuştu çünkü insallah yoktur ama rabbim verirse de öyle uygun görmüşse de napalim hayırlısı..

X