Pozitif İdrar Testi Örnekleri

BıIm inşallah hayırlısı olur cnm bende dün gıttım ben yurt dışında oluğum için hersey randevuya burda 4 hafta sonra Eylül ün 8 ultrason randevum var 😞4hafta nasıl geçicek Türkiye'de olmuş olsaydı herseyı ögrenirdim şimdi

Hadi ya kıyamam kötü bir durummuş yani insana beklemek çok zor geliyor. Umarım hayırlısı olsun herşeyin. Elimizden gelen tek şey dua etmek canım :21:

Senın 4 gun geçiyorsa ��5haftalıksan ��benım13 gun geçiyor 7 haftalık olması lazım ��������

Canım dr.lar son regl tarihinden hesapladıkları için fazla hesaplıyorlarmış.
Benim en son tarih 4 temmuzdu işte ona göre 5 haftalık dedi.
3 hafta sonra kadın doğumdan randevu alcakmısım. O zaman netleşicek inşallah.

Son düzenleme:
Ewt biliyorum cnm öğünden hesaplanıyor ıkımiz içinde hayırlısı olur inşallah gerçi benim ikinci gebeliğim olucak 😁ama ılkmiş 😄gıbı heyecanlıyım 😃😁😄Allah sag salim kucamıza verır inş ❤️💞👍

Ewt biliyorum cnm öğünden hesaplanıyor ıkımiz içinde hayırlısı olur inşallah gerçi benim ikinci gebeliğim olucak 😁ama ılkmiş 😄gıbı heyecanlıyım 😃😁😄Allah sag salim kucamıza verır inş ❤️💞👍

Bu cok başka bir duyguymuş Amin tatlım saglıklı olsunda :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)😍💕

kızlar bugün bat günüm olmadım test yaptım 5 dakika içinde hafif pembe çok çok silik 2. çizgi belirdi ben görebiliyorum ama resim çektim resim de sanki fazla belli olmuyor yarın sabah yine tekrarlıycam testi umarım bu sefer tutmuştur geçen senede bu zamanlar bi kimyasal gebeliğim olmuştu inşallah sağlıklı bi gebelik nasip eder bana ve isteyen herkese $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407423051.694346.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407423051.694346.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu cok başka bir duyguymuş Amin tatlım saglıklı olsunda :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)😍💕

Merhaba canım benim öncelikle tebrik ederim bebeğini sağlıkla k6cağına alırsın inşaallah :) bugün benim de bat tarihim de sen test yaptın mı testte çıktı mı hamile olduğun ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar yarın adet günüm.3 gün boyunca ovulasyon testi yaptım.gebeliği göstermiş çoğu kişide.bugün yaptıgım ovulasyon testi daha koyulaşmış. Bi bakarmısınız sizce var mı bişey.en alttaki resim bugün yaptığım
Eki Görüntüle 1212574

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Kızlar yarın adet günüm.3 gün boyunca ovulasyon testi yaptım.gebeliği göstermiş çoğu kişide.bugün yaptıgım ovulasyon testi daha koyulaşmış. Bi bakarmısınız sizce var mı bişey.en alttaki resim bugün yaptığım
Eki Görüntüle 1212574

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim gebelik testi yap bence

Ilk baktm yok gibiydi sonra sabah bi uyandm var baska test bir tek bbetime vardi eczanede ondan yaptm yine cikti ama bebetime cok guvenemiym yaa:KK43:

Eklentiler

• $1407458199017.jpg
    $1407458199017.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 214
Ilk baktm yok gibiydi sonra sabah bi uyandm var baska test bir tek bbetime vardi eczanede ondan yaptm yine cikti ama bebetime cok guvenemiym yaa:KK43:

Canım büyük bir ihtimalle hamilesin yeni döllenmiş olabilir 2 günde bir tekrarla bende de gecen hafta 2 saat sonra hafif öizgi çıkmıştı saatler sonra çıkanı dikkate alma derler ama vücudunda azda olsa hcg varsa mutlaka cizgi çıkar, bu hafata yaptıgım testler koskoyu çıktı şuan 5 haftalık hamileyim darısı sana inşallah pazartesiye kadar iyice bekirginleşirse kan testine git

Canım büyük bir ihtimalle hamilesin yeni döllenmiş olabilir 2 günde bir tekrarla bende de gecen hafta 2 saat sonra hafif öizgi çıkmıştı saatler sonra çıkanı dikkate alma derler ama vücudunda azda olsa hcg varsa mutlaka cizgi çıkar, bu hafata yaptıgım testler koskoyu çıktı şuan 5 haftalık hamileyim darısı sana inşallah pazartesiye kadar iyice bekirginleşirse kan testine git

İnşallah canım ya Allah hayirlisini versin

X