bikini bölgesi....

M

myctikdarc

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi myctikdarc
arkdaşlar aranızda ağda yapmayan varsakaydirigubbakcemile5 size bişey söylüycem banada bi ark. söyledi jileti köpükle değilde kuru kuru traş ederseniz çok daha seyrek ve geç çıkıyor dedi denedim cidden ıslak almayla kuru almanın çok farkı var en azından geç çıkıyor paylaşayım sizlerle diye düşündüm :sm_cool: tabi denemek size kalmışkaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi myctikdarc
canım bence jilet her ne şekille olursa olsun , her zaman daha çabuk ve dahada gürleştirerek çıkarıyor tüyleri özelliklede o bölgedeki , enazından benden öyle yani ,

benim için en temiz ve uzun süreli çözüm ağda , sen ağda yaptırdınmı hiç bilmiyorum ama , gerçekten çok daha temiz , dene derim ...

• Konu Sahibi myctikdarc
ya kanamaz mı, ne biliyim jilet kesmez mi o şekilde kuru yapılırsa :1shok: eylultamer e de katılıyorum, ağda, epilasyon çokk daha temiz şeyler, jilet hiçbir şekilde değmemeli diye düşünüyorum ben yerimseniben

• Konu Sahibi myctikdarc
evet kızlar bencede kesınlıkle katılıyorum jılete hayrrrrrrrrrr

• Konu Sahibi myctikdarc
ya ben de genellikle ağda kullanıyorum ama bazen plastik eldivenle bile alıyorum:jeyyar:. ağda çok seyreltti çünkü tek tük var ve tuttuğum gibi geliyor valladelikafadulden:sm_cool:

• Konu Sahibi myctikdarc
evet benımde agda ıle temıslenır ama seyerekklestı yada en azından cansızlastı onu soleyebılıurım yuppiii ahha ahhh bıde bıtse ama bıde korkum var bı yakın arkdasım evlı ben dedımkı lazerle yok etcem hepsını bunlasr nedır pıslık deıdm dedıkı sacmalama sakın shepsını bıtrme evlen sonra yap yada yapma dedı evlenınce belkı kocan hoslanmıcak tuysuz dedı yanıı bılmıyortum ılgınc bı bakıs acısıı

• Konu Sahibi myctikdarc
Ağdadan şaşmayin çok aciyor dayanamam derseniz de emla krem yazdirin alin
aldirmdan yarim saat evvel sürün ağdanizi yapin:nazar:

• Konu Sahibi myctikdarc
ya ben de genellikle ağda kullanıyorum ama bazen plastik eldivenle bile alıyorum:jeyyar:. ağda çok seyreltti çünkü tek tük var ve tuttuğum gibi geliyor valladelikafadulden:sm_cool:

resmen yoluyon yani olanıda eldivenle :dance: , iyi yöntem valla hehehe:teytey:

Ne şanslısın :) Kıskandım valla seni :))

Ağda zor tabi yapması da yaptırması da dayanması da.. Ancak herkes gibi bende jilete hayır diyorum!! Yıllarca üniversitede jilet kullandım, ve son 5 yıldır sadece ağda kullanıyorum.. Annem derdi "jiletle bir kökten 4 kök çıkar" diye kaydirigubbakcemile3 bu ne kadar bilimsel bilemiyorum ama annem bacaklarını yılda bir kez alıyor, işte sonuç... :1shok:

jiletin her türlüsüne hayır!!!
kuaföre gdnce 5 dkkada tertemz olunuyo en rahatı valla.......
kendm yapnca baya uzun sürüyo ama.yne de jilet gbi hç bşe kötü yapmaz.allah korusun keser meser,bi de mikrop kapar........

evet benımde agda ıle temıslenır ama seyerekklestı yada en azından cansızlastı onu soleyebılıurım yuppiii ahha ahhh bıde bıtse ama bıde korkum var bı yakın arkdasım evlı ben dedımkı lazerle yok etcem hepsını bunlasr nedır pıslık deıdm dedıkı sacmalama sakın shepsını bıtrme evlen sonra yap yada yapma dedı evlenınce belkı kocan hoslanmıcak tuysuz dedı yanıı bılmıyortum ılgınc bı bakıs acısıı

:bbo:şaşırdımm kafamçokkarıştı

bende plastk eldivenle alıyorum.hiç jilete wurmadm.uzun süredir öle alıyorum we cok az kaldı.seyreldi epey.

kızlar bende jilet sevmiyorum kuaförde agda yaptrıyorum.
koltuk altıma ve yüzüme epilasyon yaptrıyorm ordaki kadın agda kullanmamamı tam tersine jilet kullanmamı söledi. ddm jilet olunca daha gürleşiomuş fln filan. hyr dedi agda yapınca vücut alarm veriomuş can acıdıgı için mi nedr tam bilmiorm bnde , kıl kökünü besliomuş. dio tüylerin hepsi 1 kerede çıkmaz 3 ewrede çkar. sen her gttgnde bi ewresine gdiosn. oysden az gelio sana bi süre gtmesen görüceksn nası çok oldgnu. eet jilet sertleştirio ama arttırmaz . sadce boydan aldgn için hep beraber çkarlar ve sana çokmuş gbi gelir aslnda sadece olan çkar dedi

he bide agda kararma ve sarkma yapar dedi delikafadulden .......... korktum ama yine agdaya dewam ediorum -tatlicadiarzu-

bence cilt tipine göre değişir benim annem ve teyzem jiletle alıyo ve tüyleri azalıyo
ama diğer teyzelerim ve ben ağdayla alıoruz bizimki de ağdayla azalıo
ağda şekerli olduğu için mi ne bazı ciltlerde kökleri besliyomuş
bence tamamen kişiden kişiye göre değişen bi şey bu

bende jilet vuruyorum valla dayanamıyorum ağdaya yada makineye o bölge için.kaçdefa bu sefer yapcam dedim yok olmadı gene jilete gittim artık umursamıyorumda çnükü lazere gidicem ierde jiletli olması daha iyiymiş çabuk bitiriyomuş sert olduğu için de işte bu tatil zamanı sorun oluyo

Konunuz,içeriği bakımından daha uygun olduğu için İstenmeyen Tüyler bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

Bir arkadaşımın kocası jinekolog, asla ama asla jiletten başka bir yönteme izin vermiyormuş orası için. O da "ehe, işime geliyor" diyor =)

jinekologlar ağdayı kesinlikle önermiyor. ayrıca zamanla o bölgede sarkma da yapabiliyormuş. bir şekilde lazerle kurtulmak ya da seyreltmek lazım en azından sanırım. ve bazı erkekler o bölgeyi tüylü seviyor evet. temiz olması koşuluyla tabi...

jilet konusuna gelince bir komşumuz söylemişti bize eskiden. 'jiletle kuru şekilde alacaksın, sonra da pırasanın sapı ve kereviz sapını ( bikaç şey daha söylemişti) kaynatıp süreceksin. tamamen bitiyor tüyler, yok yere ağda yapıp hem canınızı acıtıyor hem sarkıtıyorsunuz oranızı buranızı' diye. ama hiç uygulamadım.

X