Göz Çevresi Bakımı göz çevresi ve kaz ayağı kırışıklıkları için krem önerisi

Estee nin gozalti kremini kullaniyorum night repair isimli olanini, 4 ay oldu cok memnunum simdilik morluklarida hafifletti hatta. Normalde sabah aksam kullanilmasi tavsiye ediliyor, ama bir kez oda gece yatmadan once temizligimi yaptiktan sonra kullanmayi yeterli buluyorum. Malum bu tur urunlerde fiyatlar yuksek.

Ben de 26 yaşındayım cildim çok kuru. Göz çevremde kırışıklıklarım oluştu. Özellikle göz altımdaki kırışıklıklar mimik yapmadan da belli oluyor. Fakat herhangi bir kozmetik ürün kullanamıyorum cildim alerjik. Doktora gittiğimde ise maalesef anlaşmalı oldukları markaları öneriyorlar. Bir sürü para...

Doğal hatta kendi hazırladığınız göz çevresi bakım ürünleriniz var mı kızlar?

bende 23üme yeni giridm ve birden göz altlarım kırıştı ..:KK43:( gözaltı morluklarımı kapatam diye uğraışırken kırşıklıklarım oluştu yaa.. kızlar lütfen bi şeyler önerin.ben iyice kafayıı bozuyorum yoksaa :ll
kimyasal peeliingin faydası olacaüını duuydum hiç yaptıran var mı acaba?

yaşlılığın tek belirtisi bence kazayaklar! kurtulmak ise şimdi çok basitleşmiş kızlar hemen Dünya Göz hastanesinde gidin ve kurtulun onlardan! hiç uğraşmayın zamanla geçer diye saçma sapan şeyler sürmeyin zahmete girmeyin!

xxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bugün derya baykalın proğramında estetik doktoru dediki biz göz çevresi kırışıklıklarında meyve asitlerinden faydalanıyoruz portakalın suyunu kaz ayaklarının olduğu yere sürebilirsiniz dedi ince kırışıklıklar için

Ben de hafta da 2 kere saf zeytinyağıyla limonu karıştırıp gece cildime, göz altlarıma sürüyorum. Masaj yaparak sürmek gerekiyormuş. Daha yeni başladım. O zaman limon da yarar. İkisi de c vitamini.

Son düzenleme:
ben bugün göz çevresi için nivea visage aldım kaz ayakları oluşmaya başladı yavaş yavaş. 27 yaşındayım zamanı geldi diye düşünüyorum aynı markanın gündüz nemlendirmesini de aldım. ışe yarar mı acaba...

bosu bosuna para vermissin canim benim. 1 yildir kullaniyorum tik yok

selam hanımlar sormak istediğim bişey var benim yaşım 26 ve kaz ayağı denilen kırışıklarım bi hayli fazla cildiminde kuru olması beni dahada şansız yapıyo sorum şu aranızda genç ciltler için göz çevresi kremi kullanan varmı yada bildiği etkili işe yarayan bi krem ismi bana yardımcı olursanız çok sevinicem artık sizlere danşmadan bişey alamaz oldum Roflol:KK70: iyiki varsınız şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5
Mrb kaz ayaklarınız için göz etrafı serum ve radyofrekans yaptırın ve su bazlı nemlendirici kullanın ama içeriğinde kimyasal ve paraben olmasın kozmetik cildi daha çok yipratirsiniz önemli olan cildinize nasıl etki ettiği dir bir ürünün organik tercih edin lütfen yaşınız daha çok genç oksijen yaptirabilirsiniz

kızlar bende 26 yasındayım karma cılt yapım var goz altı kırısıklıgım basladı ne kullanabılırım yardımcı olur musunuz :)

Cnm kansizligin varmı acaba yoksa kaz ayağı ve göz çevresi için alovera forever ben kullanıyorum istersen msj atabilirsiniz grsrz

Merhaba,
Daha önce göz çevresi bakımı için ne kullanabilirim diye burada yorumları okumuştum. Bir iki tane ürün denedim ama etkili sonuç aldım diyemem. 1 ay önce göz kuruluğu şikayeti için doktora gittim visudrop diye bir ilaç verdi. Eczaneden ilacı alırken eczacı hanım damlanın içinde göz çevresi bakımında kullanılan maddeler var taşan damlaları göz çevrenize ve özellikle kaz ayaklarına uygularsanız ondan da sonuç alırsınız dedi. Damlayı düzenli kullandığım için her seferinde kaz ayaklarına da sürdüm. Bence etkili oldu.
Damlanin ismini merak ettim canim ise yaradi mi yani

herkesin mesajı birbirine girmiş herkes aynı soruyu sormuş birbirine ama maalesef %100 etkili bir çözüm yok.

Ucuz ve marketlerde satilan urunlerden fayda beklemeyin. Cilt ürünlerini eczaneden temin etmeye çalışın. İçeriğinde C E A vitamini olan ürünleri tercih edin. Kırışıklıkları açan maddeler bunlar... Reyon ürünlerinin icinde silikon var. Geçici olarak kırışıklıkları dolduruyor, yikayinca etki ve sonuç sıfır... Flavo c, Neo strata, Skinceuticals. Bunlari bana dermotolog verdi. Güvenilir ve etkili markalar.

X