Göz Çevresi Bakımı göz çevresi ve kaz ayağı kırışıklıkları için krem önerisi

gulsah_grafik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
138
1
40
selam hanımlar sormak istediğim bişey var benim yaşım 26 ve kaz ayağı denilen kırışıklarım bi hayli fazla cildiminde kuru olması beni dahada şansız yapıyo sorum şu aranızda genç ciltler için göz çevresi kremi kullanan varmı yada bildiği etkili işe yarayan bi krem ismi bana yardımcı olursanız çok sevinicem artık sizlere danşmadan bişey alamaz oldum Roflol:KK70: iyiki varsınız şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

Göz cevrnize yağ sürmayin arkadaşlar bezeler oluşuyor. Farklı bitkiyle veya güvendiğiniz bir kozmetik ürünüyle halledin

shısedo diye bir marka var arkadaşım ben ondan kullanıyorum inan çok etkili japon markası adamlar işi biliyor kremleri çok güzel 1 ayda cildindeki fark herkes tarafından farkediliyor. bana güzellik uzmanı önermişti. çok memnunum bir sor istersen

kozmatik reyonund asatılıyor ama dogal oldugunu soyledıler bana bende fondotenını kullandım.suan roc ve dior kullanıyorum.

ben 27 yaşındayım benimde göz çevremde kuruma ve morarma (üst kapakta), gözaltı torbası vardı.bi ürünle hepsi yokoldu.awon anew clinical bi tarafında jel var göz üstü için bi tarafıda gözaltı kremi.ben her sabah cildimi temizledikten sonra gözüstü jelini ve gözaltı kremini uyguladım mükemmel sonuç aldım.ben indirimlialdım 25 tl di şimdi 46 tl falan olmuş.keşke 2 tane alsaymışım

hayret anew de bana hiç yaramdı göz torbalrımı ve göz altımı dahda kötü ettı bılemıyorum cıltten cilde fark edıyormukı

ben sebamed ve avon ürünlerını kullanıyorum ve çok memnum...cilt tipine göre ürünlerın etkısı farklı olabılır dıye düşünüyorum...

Ben Biotherm'in kazayağı kırışıklıkları için olan kremini kullanıyorum, 1 ay oldu, sonuç almaya başladım, güldüğümde eskisi kadar kırışık görünmüyo göz çevrem.

bende kayısı yağı ve avakado yağını karıştırıp kullanıldığında göz çevresine iyi geldiğini duydum. uygulamaya çalışıyorum inşallah iyi gelir.

merhaba bende 23 yaşındayım cildim çok kuru ve göz çevresinde kırışıklıklarım var hangi ürünü kullanmamı önerirsiniz. yardımcı olun lütfenn:

arkadaşlar bu göz şikayetlerinden bende müzdaribim. enson DERMODAY isimli markadan oldukça pahalı ürünler kullandım ama hiçbir işe yaramadığı gibi iyice berbat etti.çok basit bir ürün çıktı.öve öve bitirememişlerdi.

uzun yıllar nivea Q10 kullandım 17 yasımdan berı.şu anda olay kullanıorm.shiseido tester denemıstım gercekten guzeldı.shiseido almayı planlıyorum.belkı erken yasta basladım ama arkadaslarıma oranla goz cewrem kırısk deıl.henuz 23 yasındayım.2 yıl once roaccutane kullandıgım ıcın göz kremı kullanma alıskanlıgımın olması bnm ıcın avantaj oldu

kızlar bugün derya baykalın proğramında estetik doktoru dediki biz göz çevresi kırışıklıklarında meyve asitlerinden faydalanıyoruz portakalın suyunu kaz ayaklarının olduğu yere sürebilirsiniz dedi ince kırışıklıklar için

bende dr.murad 'ın ürünlerini aldım..henüz 1 hafta oldu kullanalı..bakalım ama görenler kırışıklıklar yumuşamış diyor..bir araştır sende istersen.

X