Kabartma Tozu ile zayıflama

bak bu benim ilgimi cekdi subbatin 14dünde nisanimiz var yani kuzenimin ve bir iki kilo verebilsem cok memnun olurdum ise yariyomu cok aayrintili bi bilgi yokki :KK43:((((((

kızlar sidanur nerde?sidanur lutfen deneyımlerını bıze anlat
durun bakalım ben de 3 gun yapım zaten 55 kgyum, vericeksem veririm 500 gr dahı olsa
belli olmaz suyun kımyası degısıyor belki inceltir bizi

arkadaşlar bu ödemi atıyor demişsiniz yağları eritmiyor mu bu ödemle yağ arasında ne fark var ki ben şimdi 5 kilo vermek istiyorum zayıfladığımda giden şeyin yağ mı ödem mi olduğunu nasıl anlarım?

herkes gibi bende çok merak ettim kullananlar varsa nasıl kullandıklarını paylaşabilirlermi acaba?

karbonat yada kabartmatozu tartismasi olmus kimya okuyorum ve sunu söyleyim kabartma tozunun icindeki zaten karbonat :)

arkadaşlar karbonatın zayıflamaya hiçbir etkisi olmadığı gibi aksine sık kullanımda sağlığınıza zararı birhayli büyük bunun yerine şişkinlik ya da hazımsızlık hissettiğinizde elma sirkesi içmenizi şiddetle tavsiye ederim.

bende elma sirkesine başladım ama yok diye üzüm sirkesi denemeyin berbat bir tadı var
elma sirkesi+bal+su burda detaylı bilgi var arkadaşlar
kısaca anlatayım 4 bardak su 4 y.k. bal 4 y.k. elma sirkesi :))

bukadarmı başka zayıflayan yokmu:)) kızlar benimde kilo vermem qerek malum yaz yaklasıyo düğünler de başlıyo:=) bu kabartma tozu yada karbonotla ne kadar znm süresi içerinde kilo verdiler kac kilo kayıpları oldu bide nette elma sirkesi bal papatya,lı tarif var hanqiisni yapsam benim en cok merak eddiğim bu tür karsımlarla zayıflayanlarda bir rahatszlık oldumu mesela sacları dökülen oldumu tabi ALLAH sifa versin ins öle bişey olmamıştır.. lütfen burda benimle ve diğer arkadslarlada paylaşırsanız sonucları qercekten cok seviirim ,sevinirz:))

6 sayfayı üşenmedim okudum tek tek ama baştan beri yapıp sonucunu yazan olmamış
ya kararsız kalınmış yapılmamış ya da yapılmış sonuç verilmemiş :mad:((

önce o bi kilo versin ben sonra denerim....

canoşumun dediği gibi kabartma tozu değil karbonat olması gerekiyor..içemeyenler için benden de küçük bir tüyo..bir bardak suyun içine biraz limon sıkıp bir kaşık karbonat+şeker ekleyerek kabarcıklar çıkar çıkmaz içerseniz hem meyveli soda kadar lezzetli oluyor..hem de ödem attırıcı etkiye sahip..bir haftada iki kilo garanti yani :))

ben çocukken yengem denerdi..bizim de hoşumuza giderdi..içerdik...zayıflamak için şeker yerine tatlandırıcı yada esmer şeker kullanılabilir... ya da kullanılmayabilir..

bunu deneyerek kilo verdinmi sen cvp memnun olurum

canım kabartma tozu olduğuna eminmisin? karbonat olmasın? ben kızıma hamileyken her hafta 3 er kilo şişmeye başlamıştım. doktorum bana her yemekten önce bir bardak suya bir tatlı kaşığı karbonat ilave edip içmemi önermişti. ayrıca günde 3 lt su içmemi tavsiye etmişti. inanılmaz ama uyguladıktan sonra her hafta 3 kilo verdim. çünkü bu yöntem böbrekleri çalıştırıp vucuttaki ödemleri atıyor. :nazar:

canım sen bunu bbebeğini emzirirkem mi içtin? öyleyse ben de içeyim. :içelim:

X