Kabartma Tozu ile zayıflama

okak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2007
20
0
47
Dün Petek Dinçöz ün konuğu suna dumankaya idi.zayıflamak için yeni bir zayıflama formülü olduğunu.kendisininde çok kısa zaman önce başladığını ve yağları erittiğini söyledi.formül hem çok çok ucuz hemde çok kolay.bir buçuk litre suya bir paket kabartma tozu döküp bu suyu gün içinde bitiriyormuşsun.mideye falanda hiç bir zararı yokmuş.ben paylaşayım dedim.denemesi bedeva.

aslında o kadar çok zayıflatan şey var ki
ama bi tanesi var o da en önemlileri
o da İRADE
tabi birde KENDİNE İNANMAK..

eskiden moden suyu olmadıgı zaman içerlerdi bunu hazımsızlık için ;ama berbat bir tadı var kızlar ben keyifçiyim,damak tadıma düşkünüm hayatta içemem sizlere afiyet olsun

obez suna aplamız kaç kilo vermiş ki bu mucize yöntemiyle şimcik bunu merak ettim

Dün Petek Dinçöz ün konuğu suna dumankaya idi.zayıflamak için yeni bir zayıflama formülü olduğunu.kendisininde çok kısa zaman önce başladığını ve yağları erittiğini söyledi.formül hem çok çok ucuz hemde çok kolay.bir buçuk litre suya bir paket kabartma tozu döküp bu suyu gün içinde bitiriyormuşsun.mideye falanda hiç bir zararı yokmuş.ben paylaşayım dedim.denemesi bedeva.

canım kabartma tozu olduğuna eminmisin? karbonat olmasın? ben kızıma hamileyken her hafta 3 er kilo şişmeye başlamıştım. doktorum bana her yemekten önce bir bardak suya bir tatlı kaşığı karbonat ilave edip içmemi önermişti. ayrıca günde 3 lt su içmemi tavsiye etmişti. inanılmaz ama uyguladıktan sonra her hafta 3 kilo verdim. çünkü bu yöntem böbrekleri çalıştırıp vucuttaki ödemleri atıyor. :nazar:

kabartma tozu dedi ama içerikte zaten karbonatla hemen hemen aynı.suna dumankayada zaten bunu uygulamaya çok yeni başlamış

KIZLAR HAY ALLAH demedigimiz ne kaldı bizde bazı arkadaşlarla zaten maya içiyoduk içerisinde dogal birçok vitamin ve bolca krom varmış hem iştah kessin tatlıkrızıne çözün olsun diye

kabarmatozu yada karbonat sindirime iyi geldigini biliyorum ama zayıflatırmı bilemem suna dumankayayı tanımayanımız yok herhelde zayıflarsa yakında hepimiz görürüz merak etmeyin .....içecek olanlar yassınki bizde bilgi sahibi olalım ..

canım kabartma tozu olduğuna eminmisin? karbonat olmasın? ben kızıma hamileyken her hafta 3 er kilo şişmeye başlamıştım. doktorum bana her yemekten önce bir bardak suya bir tatlı kaşığı karbonat ilave edip içmemi önermişti. ayrıca günde 3 lt su içmemi tavsiye etmişti. inanılmaz ama uyguladıktan sonra her hafta 3 kilo verdim. çünkü bu yöntem böbrekleri çalıştırıp vucuttaki ödemleri atıyor. :nazar:
vucuttaki ödemi atıyo yani suyu yagı degil dikkat .....şutarafagittişişlikler için çözüm olabilir .. kilo için bilemem ....hihoyyyt

doğumdan sonra kullandın mı canım bu yöntemi işe yarıyo muu

bende 3 gündür içiyorum.sonuçlarını yazarım.doğum sonrası için bir şey diyemem ama kekede 1 paket kabartma tozu koyuyoruz ve yiyoruz.....:1rolleyes:

Kızlar ben dun denedim ve beni cok kötü yaptı.Midem bulandı ve yediklerimi hep çıkardım.sizdede öyle bir etkisi oldumu?

bence en başta suna dumankaya zayıflasın başkalarına tarif dağıtmaktansa bi kendi zayıflasın da biz de görelim bu kadını tv ye çıktığından beri biliyoruz hepimiz hep killo lu idi bi zayıflasın bakalım
şimdi gelelim kabarta tozuna bence arkadaşlar kendi yorumum ben kendim zarar lı olabileiğini düşünüyorum düşünseniz ya yani bi küçük paketi bile kekei o kadar kabartıyor sa biz ne hala geliriz anlamadım bende evet karbonat mideyi çok rahatlatıyor benim babm da midesi şişince kullanır dı ama fazlası zarar lı nerdeyse mide delinir ya

ben zayıflamayla ilgili bir kitap okumuştum onda suyun içine sodyum bikarbonat koyun diyordu.oda bildiğimiz karbonatmış.denedim ama içilecek gibi değil.bir yudumyla puskurdum.kitabıda attım çok saçma diye

sevgili Sibel80 okuduğun kitapta nasıl kullanılmasını öğütlüyordu, yemekten öncemi sonramı lütfen bilgi verirmisin.ben iki gündür günde 1-2 defa içiyorum .bagırsak hareketlerini hızlandırıyor.....

::OKAK kilonda değişiklik oldumu bildireceğini söylemiştin. lütfen işe yaramıyorsa bildir......

obez suna aplamız kaç kilo vermiş ki bu mucize yöntemiyle şimcik bunu merak ettim
ama kadın yeni denemeye basladım dedi proğramda eğer verirse inanırım yani ama asla içemem o ayrı...
::OKAK kilonda değişiklik oldumu bildireceğini söylemiştin. lütfen işe yaramıyorsa bildir......

evet değisiklik olursa yazacam demisti iyi yada kötü yaz arkadasım madem açtın konuyu takip et bacımmm...

arkadaşlar genel itibari ile kabartma tozu veya karbonat amaç bunu kullanmak değil amaç ph yüksek sular içmek eğer hazır su kullanıyorsanız ph yüksek sular tercih edin ph 8 den daha yüksek suları alın eğer öyle bir imkanınız yoksa kabartma tozu atarak ph yükselte bilirsiniz ben de denedim ama içilecek gibi değil gerçektende

canoşumun dediği gibi kabartma tozu değil karbonat olması gerekiyor..içemeyenler için benden de küçük bir tüyo..bir bardak suyun içine biraz limon sıkıp bir kaşık karbonat+şeker ekleyerek kabarcıklar çıkar çıkmaz içerseniz hem meyveli soda kadar lezzetli oluyor..hem de ödem attırıcı etkiye sahip..bir haftada iki kilo garanti yani :))

ben çocukken yengem denerdi..bizim de hoşumuza giderdi..içerdik...zayıflamak için şeker yerine tatlandırıcı yada esmer şeker kullanılabilir... ya da kullanılmayabilir..

Son düzenleme:
sirkeydi nar ekşisiydi bilmem neydi derkenn yakında midemiz delinecek vallaha:KK70:

X