Karınca yumurtası yağı

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
3.348
3
kızlar bu sitenin reklamlarındada yer alıyor. karınca yumurtası yağı varmış, bebekken koltukaltına falan uygulayınca ilerde tüylenme olmuyormuş.tabi büyüklerde kullanabiliyor ama onlarınki biraz uğraştırıcı,ağdadan falan sonra kullanılıyo sanırım. burda bi eczacı kızında deneyecek bakalım.
içinizde kullanan yada doktoruna soran varmı? merak ettim aslı varmı aceba?? şahsen ben bebeğime kullanmaya cesaret edemem. her ne kadar yan etkisi yok deselerde. doktora gidince bi sorucam bakalım.gerçekmi değilmi CADIARZU

benim de aklımda bu konu ama ben de cesaret edemiyorum..
hem bence ,tüylenme başlamadan kullanılması yeterli gibi geliyor bana.
ergenlikten önce yani...
şimdi minnacık bebeğe denememek lazım,ben yapamam yani..

ben kullandım gerçi pek düzenli sürmedim aklıma geldikçe sürdüm herhangi bi sorun olmadı. umarım ilerde görürüm işe yaradığını.
annem ablama sürmüş küçükken tabi o gerçek karınca yumurtası kullanmış ablamın koltuk altında hala tüyü yok.

aslında bu yağı bebekken sürmek gerekiyormuş...
benim arkadaşıma rahmetli annesi bebekken sürmüş ve
şimdi gerçekten tüyleri çok az....
doktordan onay alınarak yapılabilir bence...

Bana da sür dedi annemin bir arkadaşı.Gerçekten tüyleri çıkmayacaksa ve yan etkisi yoksa sürerim.
Uygulayanlar bebeğe kaç aylıkken kullandılar yazabilirler mi acaba?Bir de koltuk altı dışında nerelere sürülebilir?

valla doktorların pek onaylayacağını sanmıyorum bu tür alternatif tıp işini ama bi sorucam yinede.
ayrıca bu yüz dahil bütün vücuda kullanılabiliyormuş. bebekken kullanırsan çıkmıyormuş, büyüklerde tüyleri yok etmek için kıl kökü alındıktan sonra(ağda yada epilatör falan) kullanabiliyormuş.
cidden etkisi varsa kullansakta ilerde tüy problemi yaşamasa bebişlerimiz kaydirigubbakcemile2
birde çok pahalı bişey diil. ama bunun bide gerçeği sahtesimi var yaf. sherry456 gerçeği falan diye bahsetmişsin. CADIARZU

gerçeği derken yağı falan değil köyde tarlada-tatlicadiarzu- gerçek karınca yumurtasını sürmüş.
hala kızıyorum bize niye sürmemiş diye.
ben kızımın koltuk altına bacaklarına bide malum yerine sürdüm.ama yüzüne sürmedim ağzına falan gider diye umarım işe yarar.

bunun bebeklerde kullanımı nasıl? 1 keremi sürülüyor yoksa bir müddet devammı ediliyor.
mesela büyüklerde bi kaç ay kullanılıyormuş.

annemin anlattigina gore, benim anneanneme de annesi bebekken surmus ve anneannemin hayati boyunca kil/tuy sorunu olmamis. annem de anneanneme kizar, niye bana yapmadi, diye.. ben dogum yapinca da annemin ilk isi umreden karinca yagi getirmek ve bana vermek oldu. kizim 23 aylik oldu, ben hala kullanmaya cesaret edemedim.

bence tüylenme doğal bir olay ve ergenliğin aşamalarından biri.bu doğal akışı bozmak veya engellemek ne kadar doğru sizce?biliyorsunuz koltuk altında lenf bezleri var..........

banada öyle geliyor Rabbimin bir bildiği olmasa uğraşalım diye yapmamıştır cheralde burun kıllarının kirpiklerin bile işlevi var

kadınların en buyuk ugrası vallahı ama muhakkkak yaradılıs sebebı vardır bencede.ama süper bısıy ya
ben bıde oksijen duymustum.ama ergenlık dönemınde hıc alınmadan önce oksijen suyunu bacagına surup guneste yatıyomussun dokulup bi daha cıkmıyomus bı arkadasıma annesı yapmıs bacaklarına ve kız puruzsuz.tercıh sızlere kalmıs ama bebklıkten daha ıyı dır sanırım

Bebeklere 3 aylıktan sonra kullanılıyormuş.Bacaklarına,kol altına...hafif masaj yaparak 10 seans uygulanıyormuş.

Bence yanlış yapıyor sürenler ya da sürmeyi düşünenler. Kıl köklerininde biz istemesekte çok faydası var vücüda, hele siz bunu bebekken yok etmeyi planlıyorsunuz çok yanlış, varsın ilerde bizler ne yapıyorsak onlarda bunu yapsın, lütfen kıl köklerinin faydasını netten araştırın ve pişman olacağınız şeyler yapmayın.
Allah korusun ilerde bu nedenden dolayı bi rahatsızlığı oluşur, bunun neden olduğunu bile bilmezsiniz.

bende cok duydum bunu acik söyliim benim malesefki cok tüy problemim var ama bizim burda bulamadim ve getirtmekde aklima gelmedi ise yaradigini cok duydum
hatda bir kac arkadasin bahsetdigi gibi teyzeme anneanem zamaninda gercek karinca yumurtasi sürmüs bebekken tek koltuk altinada diil genital bölgesinede ve teyzemde hic tüy yok kizim 3yasinda acaba simdi buldurup yapsam ise yararmi?cünkü oda annesi gibi tüylü olcak sanirim :KK43:

Karınca yumurtası yaĞları eczanelerden toplatıldı ıÇerıĞınde termıs bÖceĞı larvası ayÇıÇek ve balık larvası bulunmuŞ

X