Saç Şekillendiriciler Saça Bukle Yapan Maşa

ben rowenta kullanıyorum ve çook memnunum..kalın olanı doğal su dalgası gibi yapıyor ince olanı biraz kuaför işine benziyo-tatlicadiarzu- ..ben kalın olanını tercih ettim ve çok memnunum:eek:

ben rowentanın ucuz olanından almıştım ucuz derken 50 ytl falandı..saçım zaten dalgalı çok iyi bişeye gerek yok diye düşünmüştüm ancak hiç bir işe yaramadı 50 ytl de havaya gitti...ısısı hiç iyi değil..arkadaşımın annesinin 30 sene öncesinin maşası bile mükemmel yapıyor...aldım kenarda duruyor şimdi..

Şuanda saçım maşalıkaydirigubbakcemile
Ben philips kullanıyorum ve harika yapıyor.
39 ytl'ya aldım hiçbir şey beklemeyerek.
Ama çok güzel yapıyor saçlarımıhihoyyyt

island resmini çekip koyarmısın nasıl bişey merak ettim benim 3 tane var 3 üde hiçbirşeye yaramyor

İşte bu canım.kaydirigubbakcemile2

downloadBLOB.jsp

Sayemde kaç arkadaşım aldı valla, hepsi de memnun.a.s

bende rowenta aldım canım geçen ay ve 20 ytl 2 kez yaptım ve gayet guzel 2 kademeli ısı ayarı var ben beğendim yani bu fiyata bu kadrını beklemiyodum

size b şey soracağım arkadaşlar. Yaptığınız bukleler nekadar süre gidiyor. Ertesi sabah kalktığınızda saçınızı kullanabiliyormusunuz. Yoksa her sabah ben uğraşamam bukleyle falan........

phılıpsınkini merak ediyordum yorumlarda çok güzel ama 1-2 foto koysanız olmaz mı daha çok fikir sahibi oluruz. bide bu bukleler iri mi sık mı oluyor onu merak ediyorum.

arkadaşlar bu buklerleri ypanlar kıvırcık mı düz mu saçlı benimkiler kıvırcık 2 hafta önce kuaförde 25 vliraya yaprıdım önce fön öekip sonra maşa yaptı evde kendileri yapanlardan aranızda kıvırcık saçlı olan varmııııııııııı

bende bugün aldım philipsin en kalın olanından ısı ayarlı ama daha elime geçmedi inş. güsel olur deneyimde hemen sölerim kıslar benim uzun olduğu için saçlarım iri dalgalı istiyorum bakalım nasıl olcak gerçi philipsin düzleştiricisinide kullanıyorum çok memnunum inş. maşasındanda memnun olurumm:Saruboceq:

phılıpsınkini merak ediyordum yorumlarda çok güzel ama 1-2 foto koysanız olmaz mı daha çok fikir sahibi oluruz. bide bu bukleler iri mi sık mı oluyor onu merak ediyorum.

Canım buklelerin biçimi aldığın saç tutamına bağlı.
Be iri dalga sevdiğim için biraz kalın alıyorum. İnce alırsan kıvırcığa yakın olur.
Bu arada saçlarım dümdüz, maşa çok güzel tutyor ve kalıcı oluyor.kaydirigubbakcemile5

Benim saçlarım dalgalı ama dalgalar dağınık ve sık. ben de alıcm en kısa zamanda inş. philipsin sanırım önce düzleştirip öyle uygulıcam:uhm::kahve:

benimkide idare eder nitelikte markasını hatırlayamayacağım şu anda bilindik bir marka değil çünkü yaptığım zaman iyi hoş ta sonrasında püff diye sönüyor memnun olan arkadaşlar dalga yaptıktan sonra ne kullanıyor:uhm: köpük, jöle sprey bende hiç biri bi işe yaramadı ya bukleler sönüyo 1/2 saate kadar.. saclarım düz bu arada..

ben de philips salon curl aldım çok memmnunum 30 ytl idi ykm den almıştım saçımın maşalı halini de resim eklemeyiş öğrensem koycam

İşte bu canım.kaydirigubbakcemile2

downloadBLOB.jsp

Sayemde kaç arkadaşım aldı valla, hepsi de memnun.a.s

bişe sorcam bende alcamda bunlar yaparken ses cıkarıyomu benim bitane arzum vardı seti vardı bizim evin süpürge makinesinden daha çok ses çıkarıyosudu sinir oluyodum hiç kullanmadım zaten sessiz yapıyo dimi bide tavsiye edermisin

X