Hamile kalmak için bi önerim varrrrr

O

ozlem_ozlem

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ozlem_ozlem
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIM VAR SA Bİ ÖNERİM VAR ...BAKIN KISACA ANLATAYIM BEN 4 YIL DAN BERİ HAMİLE KALMAK İÇİN UĞRAŞYRM.ÇOK DOKTORA GİTTİM .BUNDAN 4 AY ÖNCE Bİ DOKTORA DAHA GİTTİM .RAHİM FİLMİ FİLAN ÇEKTİRDİM HERŞEY NORMALDİ GEBE KALMAN İÇİN Bİ PROBLEM YOK DEDİ DOKTOR.DİĞER DOKTORLAR GİBİ ....DOKTORUN YAZANESİNDE Bİ BAYANLA TANIŞTIM O DA GEBEYDİ BİRAZ SOHBET ETTİK VE BANA Bİ TANE İLAÇ ÖNERDİ Bİ KAÇ KİŞİ O İLAÇ SAYESİNDE GEBE KALMIŞ ...BU İLAÇ LOKMAN HEKİMLERDE SATILAN BİTKİSEL Bİ İLAÇ BİLİYOSUN Kİ NE VARSA BİTKİLERDE HERŞEYİN DOĞAL OLANINDA VAR ADI CİVANPERÇİMİ .....ANNEM GİDİP ALDI LOKMAN HEKİMCİ O İLAÇIN YANINDA Bİ İLAÇ DAHA VERMİŞ BERABER KULLANILIRSA DAHA İYİ OLUR DİYE ALMIŞ ANNEM O NUN ADIDA evening primrose oıl (çuha çicek yayı) BU KAPSÜL OLAN DİĞER CİVAN PERÇİMİ DEDİĞİMDE POŞETTE AYNI IHLAMUR YAPRAKLARI GİBİ ÇAYINI YAPIP İÇİYOSUN
BEN BU İLAÇLARI Bİ AYA YAKIN KULLANDIM BAZEN UNUTUP ALMADIĞIM GÜNLERDE OLMUŞTU.ÇOK ÖNEMSEMEDİM Bİ FAYDASI OLMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM
NEYSE ARADAN Bİ SÜRE GEÇTİ GEBE KALDIĞIMI ÖĞREN DİM
BU İLAÇIN TEK FAYDASI VÜCUTTAKİ İLTİHAPLANMAYI İDRAR YOLUYLA TEMİZLİYO..

BEN HAMİLE KALMAMDA BU İLAÇIN FAYDASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM...hihoyyyt

canımmm tebrik ederimmm.dedigini dikkate alacagım.bende şimdi tedavi oluyorum.doktorların çogu oyalamaktan başka birşey yapmıyor hep aynı ilaçları dayayıp duruyorlar malesef.şimdi gittigim dr iyi şükür.
ama dedigini denemek isterim.
teşekkürler paylaşımın içina.s.

Katkın ıcın teşekkür ederız cnm. ınsallah tum kullananlara faydası olur. Peki gebe kalınmasa bıle zararı varmıdır acaba. Bende aynen senın gıbı bı sebep yokken hala beklemedeyım 2 sene oldu nerdeyse. Peki bunu kullanırken herhangı bır akıntın oldumu ıltıhabı belırten.

bilgini paylaştığın için çok teşekkürler denemekte fayda var....yalnız ben civan perçemi adet söktürücü olarak biliyorum...adeti gecikenler için ....çevremde kullananlar var...anlaşılan tekrar araştırma yapmalı.....umarım senin ki netlik kazanır.....

Civanperçeminin gebelik süresince kullanılmaması tavsiye edilir. Bazı duyarlı kişilerde allerjik tepkilere yol açabilir. Başkaca bilinen bir yan etkisi yoktur.

alıntıdır..

kızlar yazmışolduğum alıntıda civanperçemi yazıyor,
acaba konuyu açan arkadaşımızın bahsetmiş olduğu CİVAN PERÇİMİ ile aynımıdır?? yazım hatası mı yoksa ikisi de farklı bitkiler mi?

beni aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar..

bu arada allah kucağınıza almayı nasip eder inş.. sağlıklı sıhatliiii................

Son düzenleme:
Peki bunları alıp nasıl kullandığını belirtirmisin
Allah sağlıklısıyla kucağına almak nasip etsin

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.

Darısı başımıza inşallah.

cnm su ılac ısımlerı duzgun yazarmısın yazının arasında kaynamıs anlamsız olmus bence

merhaba canım ben yeni üye olduğum için tam sitenin içeriğini bilemiyorum kendi yazdığım msjları bi le yeni buldum şimdi arkadaşların gönderdiği msjları okuyup cevaplıyorum .hayır canım gebe kalınmasa bile bi zararı olduğu nu sanmıyorum .istersen bi lokman hekimcilere bi sor onlarda bilir.benim akıntım oldu vücuttaki iltiplanmayı söküyo .....bi kullanmanı tavsiye ederim olurya kullanırsan aradan zaman geçer günün (regil) geçerse test yaptır belki haberin olmadan gebe kalır kullanmaya devam edersin bebeğe zararı omasın ben çwevremdeki insanlara tavsiye ettim ...ben kullandım ve kısa bi süre sonra gebe kaldım

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIM VAR SA Bİ ÖNERİM VAR ...BAKIN KISACA ANLATAYIM BEN 4 YIL DAN BERİ HAMİLE KALMAK İÇİN UĞRAŞYRM.ÇOK DOKTORA GİTTİM .BUNDAN 4 AY ÖNCE Bİ DOKTORA DAHA GİTTİM .RAHİM FİLMİ FİLAN ÇEKTİRDİM HERŞEY NORMALDİ GEBE KALMAN İÇİN Bİ PROBLEM YOK DEDİ DOKTOR.DİĞER DOKTORLAR GİBİ ....DOKTORUN YAZANESİNDE Bİ BAYANLA TANIŞTIM O DA GEBEYDİ BİRAZ SOHBET ETTİK VE BANA Bİ TANE İLAÇ ÖNERDİ Bİ KAÇ KİŞİ O İLAÇ SAYESİNDE GEBE KALMIŞ ...BU İLAÇ LOKMAN HEKİMLERDE SATILAN BİTKİSEL Bİ İLAÇ BİLİYOSUN Kİ NE VARSA BİTKİLERDE HERŞEYİN DOĞAL OLANINDA VAR ADI CİVANPERÇİMİ .....ANNEM GİDİP ALDI LOKMAN HEKİMCİ O İLAÇIN YANINDA Bİ İLAÇ DAHA VERMİŞ BERABER KULLANILIRSA DAHA İYİ OLUR DİYE ALMIŞ ANNEM O NUN ADIDA evening primrose oıl (çuha çicek yayı) BU KAPSÜL OLAN DİĞER CİVAN PERÇİMİ DEDİĞİMDE POŞETTE AYNI IHLAMUR YAPRAKLARI GİBİ ÇAYINI YAPIP İÇİYOSUN
BEN BU İLAÇLARI Bİ AYA YAKIN KULLANDIM BAZEN UNUTUP ALMADIĞIM GÜNLERDE OLMUŞTU.ÇOK ÖNEMSEMEDİM Bİ FAYDASI OLMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM
NEYSE ARADAN Bİ SÜRE GEÇTİ GEBE KALDIĞIMI ÖĞREN DİM
BU İLAÇIN TEK FAYDASI VÜCUTTAKİ İLTİHAPLANMAYI İDRAR YOLUYLA TEMİZLİYO..

BEN HAMİLE KALMAMDA BU İLAÇIN FAYDASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM...hihoyyyt
Canim ne kadar sure sonra ha
Hamile kaldin

X