Gebe kalmayı kolaylaştıran tüm bilgileri istiyorum

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
arkadaşlar bir an önce anne olmak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan bana bu konuda yardıncı olmalarını rice ediyorum gebe kalmayı kolaylaştıran ne varsa bildiğiniz lütfen benimle paylaşın şimdiden teşekkür ederim herkese:1shok:

canım bende hamile kalamıyorum bende bu yazacağım şeyi sitede gördüm baya nın biri yazmış oda hamile kalamıyormuş bunları yapmış patetez çekirdek maydonoz yememiş birde ilişkiye girmeden bonyoda duş alırken karnını ilk soğuk suyla sonrada sıcak suyla yıamış birde ağızdan düşürülmeyen dua yazıyorum rabbim heplimin ledünke zürriyeten tayyıbeten inneke semiud birde ilaç kullanmış gonaphane

canım o gonaphene ni bende kullandım kızım oldu 3 yaşına girdi..hamileliği kolaylaştıranşeyler derken...öncelikle sorunun var, mı nedir,dr a gitmen lazım..adetlerin düzenli mi?mesela benim adetlerim düzensizdi,yumurtalıklarımda tembellik vardı..dr um bu hapı verdi..şükürler olsun ilk tedavi gördüğüm ay hamile kaldım..şimdi ikinci için uğraşıyorum..adaşım ebrucum..sen hele kendini bi anlat ki sana yazalım..sormak istediğin nedir canım benim..açıklamalı yaz ki ona göre bizde cevabı yazalım..

arkadaşlar ya yardım lütfen bende hamile kalamıyorum 8 ay önce düşük yaptım ondan beri uğraşıyorum her ay hayal kırıklığı yaşıyorum benim adetim çok düzenli 28 gün dün oldum bu ilacı nasıl kullanıyorsunuz.kimler kullanabiliyor lütfen ya yardımcı olurmusunuz.

canım gonapehne i diyorsan ,bu hap yumurtalıklarda tembellik olanlar için..yumurtalıkları çalıştırıyo ,büyütüyü..bilhassa adeti düzensiz olanlar ve pko (polikistik over) hastalarında kullanılıyo..bunu dr unun vermesi lazım..usg leanlaşılıyo..canım düşükten sonra dr a gittin mi ne dedi..yani neden olmuyomuş..

bende istioruum artık 1,5 senedır evlıyım cocuk fıkrı daha yenı yenı olusuyor bende ama yınede o anda hamıle kalmaktan korkuyorum.bana cesaret lazım galıbaa 1-2 kere hamıleyım sandım adetim gecıktı ama bırsey yok :eek:

ilişki sırasında ya da hemen öncesinde orgazm olursan hem yumurta atılışı kolaylaşırmış, hem de sperm geçişi! Arkasından en az bir yarım saat yat, hatta mümkünse uyu, sabah alırsın duşunu!

Ben ilişki sırasında üstteydim ve hemen sonrasında wc ye gidip temizlenmiştim. Sonuç ortada :)

herkese verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum ben henüz 21 yaşında ve aşağı yukarı 5 aylık evliyim korunmayı bırakalı 1-1,5 ay ancak oldu korunmada herhangi bir hap kullanmadım daha doğrusu ben korunmadım eşim korundu ve artık bebek sahibi olmak istiyoruz benim korkum eşim biraz kilolu ya olmazsa diye bildiğim kadarıyla kilo çok büyük teklike ben 21 eşim 27 yaşında erken gibi geliyor yaş olarak ama evimize neşe lazım işten eve gittiğimizde bize gülecek saf masum bir yüze ihtiyacımız var eşimin ailesi bebek için çok erken yapmayın sakın diyorlar ama ben ve eşim istiyoruz inşallah olur

henüz addetime 8-9 gün falan var 5 ocak ama ben kasıklarımda ağrı hissettim arada bir mide mulantısı yaşıyorum sabahları kalkmakta çok zorlanıyorum diye test yaptım dayanamadık eşimle meraktan ama sonuş negetifsenağlama neyse ki çabuk atlattık eşim henüz yeni korunmayı bıraktık hemen olacak değil ya dedi beni rahatlattı

eşimin ablasının 4 sene çocuğu olmamıştı ama sorun eşindeydi eşi tarafında ki bütün erkeklerde aynı sorun var eşim de eniştesiyle hala çocukları acaba bir etkisi olur mu sizce cvp bekliyorum herkesten

Ebrucum akraba bağı var diye eşinde de sorun olması garanti değil bence acele etme bebeğim allah hayırlısını versin ama sana tavsiye edebileceğim şey şu olur : İlişkiden sonra hemen ayağa kalkma hatta ya belinin altına bi yastık koy 20 dk falan öle uzan yada ayaklarını havaya kaldır bi süre bu meninin dışarı çıkmasını geciktirir sperm gidişini kolaylaştırır bak bu aklında bulunsun canım :KK66:

teşekkür ederim naz cım acaba senin bebişin varmıydı yoksa sende onu arayanlardan mısın inşallah ilkindensindir

herkese verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum ben henüz 21 yaşında ve aşağı yukarı 5 aylık evliyim korunmayı bırakalı 1-1,5 ay ancak oldu korunmada herhangi bir hap kullanmadım daha doğrusu ben korunmadım eşim korundu ve artık bebek sahibi olmak istiyoruz benim korkum eşim biraz kilolu ya olmazsa diye bildiğim kadarıyla kilo çok büyük teklike ben 21 eşim 27 yaşında erken gibi geliyor yaş olarak ama evimize neşe lazım işten eve gittiğimizde bize gülecek saf masum bir yüze ihtiyacımız var eşimin ailesi bebek için çok erken yapmayın sakın diyorlar ama ben ve eşim istiyoruz inşallah olur

Arkadaşım bende 23 yaşındayım ve 26 temmuz düğün günüm yani bende 5 aylık evliyim.Benim eşimde biraz kilolu 27 yaşında ve bizde 2 ay korunduk son 3 aydır korunmuyoruz.Geçen hafta doktora gittim kasık ağrısından ama bi sorun çıkmadı ve daha çok erken olduğunu söyledi doktor 5 aylık evli olduğumu söyleyince.Allaha kalmış bişey canım sadece allah ol derse olur..Bol bol dua etmekten başka çaremiz yok tatlım..

Bu kadar erken bi zamanda doktr zaten bişey söylemezki kızlar =) Doğan yoldan ilk 1 sene korunmasız kalamazsanız gidin doktora.Ondan önce bi tedavi vermiyolar çünkü.Kalbinizi ferah tutun,Bende sizlerdenim,hemde 4 yıl oldu evleneli =) ilk 2 yıl çok istemedim hemen,ama son 2 yıLdır istiyorum.Helede son 3 aydır.Dahada yoğunlaştı bende.Hayırlısı artık bi vakti vardır elbet ..

olmayınca olmuyo benım hamılelığımyok ama kasıklarım cok ağrıyo son zamanlarda testlerı ne zaman yapmak daha doğru olur?? offff ya 1 ay gecmesı mı lazım yanı adet gecıkıncemı yapılmalı daha önce yapsak anlasılmazmı acaba acele ceavppp :uhm:

mrb arkadaşlar bende 6 yıllık evliyim 4 kez düşük yaptım bende istiyorum bi ilaç olsun mucize bi ilaç ve bununla sağlıklı bi bebek dünyaya getireyim ama yok böle bişey bu hormon ilaçları eğer tüplerde bi tıkanıklık veya endometriozis denen hastalık varsa hiçbir faydasını göremiyorsunuz sadece aşırı kilo yapıyo bu ilaçlar yumurtlamada sorunları olanlar için arkadaşlar dr a sormadan almayın

olmayınca olmuyo benım hamılelığımyok ama kasıklarım cok ağrıyo son zamanlarda testlerı ne zaman yapmak daha doğru olur?? offff ya 1 ay gecmesı mı lazım yanı adet gecıkıncemı yapılmalı daha önce yapsak anlasılmazmı acaba acele ceavppp :uhm:

adetinin üzerinden 5 gün filan geçmesi lazım o zaman test yap hala bişiy yoksa kan testi yaptır o kesin çıkar iyi şanslar sana:Saruboceq:

akannehirhamile olamama sorunu yasiyorum bende ,ne olur banada yardim edin 10 ay once dusuk yaptim ama daha birsey yok her ay husranla bitiyor benim icin.

Kızlar bence oluruna bırakın..Olur olmadık duyduğunuz herşeyi yer içerseniz zarar görebilirsiniz..Bi de stres çok etkili gebe kalmakta..Bu yüzden acele etmeden oluruna bırakmakta fayda var...

Selam..
Ben evleneli 3sene oldu 2senedir bebis istiyoruz ama olmadi:KK43:devamli 3ay doktora gittim kanal filmi cektirdim hic bir sorun yok esimde de yok sogan kuru yaptim 2ay adetimi cok fazla ve duzenli getirdi buay adet olmadim 1 agustosta olmam gerekiyordu ayin 10unda idrar testi yaptim negatif cikti:KK43:acaba erken test yapmis olabilirmiyim

X