Vücut kılları....?

SeMa21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
63
0
34
kızlarr vücudunun tamamında siyah kıllar olan varmı.Bunları almak için neler yapıyorsunuz.Hadi bacak kollar falan ağdayla halledilirde göğüs karın sırt falan onları nasıl alıyonuzz???.kıllarla basım dertte hiç sevmiyorum nefret ediyorum ne gibi alma önerileriniz var.Tüy dökücü kullandım vücudumun hepsi sivilce oldu.uyuz gibi kasınıyorum sivilceler patlıyo çok fena haldeyim kızlar yaa önerebileceğiniz kıllardan(bütün vücuttaki)kurtulus yolunuz varmı acaba?????

canım benim de tenim çok beyaz ve saçlarımda simsiyah.dolayısıyla senle aynı probleme sahibim.ama hiç dokunmadım korkumdan.tüy dökücüden de hiç hoşlanmıyorum zaten:KK43:
kaderime razı oldum alıştım artık:KK43:

ben de kist yüzünden 1,5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım ve kıllarım güçlenip siyahlaştı. yüzümde sakal türü çıkıyor artık kollarım da çok karardı ama sürekli almak zor gelir diye kollarıma hiç dokunmadım. sarartmayı denedim ama 2-3 gün sonra çıkmaya başlıyor ve sanki daha siyah çıkıyolar gibi geliyor. lazer denemek istiyorum ama iz bırakır diye korkuyorum
başka bir fikri olan var mı

Tüy sarartıcılar tüyleri besliyormuş ne kadar doğru bilemiyorum benneyaptımki
alındığında da sürekli alınması gerekiyor
amonyak ile sarartıyorlarmış, duydum ama denemedim :uhm:

ben de kist yüzünden 1,5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım ve kıllarım güçlenip siyahlaştı. yüzümde sakal türü çıkıyor artık kollarım da çok karardı ama sürekli almak zor gelir diye kollarıma hiç dokunmadım. sarartmayı denedim ama 2-3 gün sonra çıkmaya başlıyor ve sanki daha siyah çıkıyolar gibi geliyor. lazer denemek istiyorum ama iz bırakır diye korkuyorum
başka bir fikri olan var mı

aynen hormon bozuklugu var yaaa

Canım en iyisi lazer. Lazer leke yapar falan diyolar ama leke falan yapmıyo. ben çok hassas bi cilde sahibim.Jilet,ağda,tüydökücü gibi şeyler kesinlikle yaramıyo bana. Lazer yaptırıyorum ve bugüne kadar hiç leke falan olmadı.Eğer cildin bronzsa,yani yakın zamanda güneş görüysen o zaman lekelenme yapar.. Yada lazere gidip sonradan güneşe çıkarsan,güneşlenirsen,solaryuma girersen.. Yoksa lazer şu anda en iyi sonuç veren yöntem..

arkadaşım muhtemelen sir ağdayla alamıyosun en iyisi epilasyon altiyle almak fakat almadan evvel vücudunu bi güzel kolonya ile arındır makine mikrop üretiyor metal cımbız olduğu için aynı şekilde başlıklarıda kolonya ve temizleme fırçasıyla sil ardından ulaşabildiğin yerleri sen ulaşamadıklarına ise bi arkadaşın yardım ets,n sakın utanma benimde göğüs çevremde çok vardı ardından gutto die bi krem var ılık duş al ve hiç bıkmadan usanmadan o kremi kullan her iki güne bi duş al gözenekler açılınca daha çok işe yarıyo krem ve Allahın izniyle yaza kadar tertemzsin bu arada makineyle kıl alımında sıra şu:göğüs,kollar,bacaklar,koltuk altı,bikini bölgesi yani mikrop üretmeye müsait yerleri sona sakla ve diyelim göğüs bölgeni aldın hemen kolonya ile temizle aseton daha iyi olur gerçi küf yapmaz dediklerimi yap bana dua edeceksin:)))hiç üzülme

arkadaşım muhtemelen sir ağdayla alamıyosun en iyisi epilasyon altiyle almak fakat almadan evvel vücudunu bi güzel kolonya ile arındır makine mikrop üretiyor metal cımbız olduğu için aynı şekilde başlıklarıda kolonya ve temizleme fırçasıyla sil ardından ulaşabildiğin yerleri sen ulaşamadıklarına ise bi arkadaşın yardım ets,n sakın utanma benimde göğüs çevremde çok vardı ardından gutto die bi krem var ılık duş al ve hiç bıkmadan usanmadan o kremi kullan her iki güne bi duş al gözenekler açılınca daha çok işe yarıyo krem ve Allahın izniyle yaza kadar tertemzsin bu arada makineyle kıl alımında sıra şu:göğüs,kollar,bacaklar,koltuk altı,bikini bölgesi yani mikrop üretmeye müsait yerleri sona sakla ve diyelim göğüs bölgeni aldın hemen kolonya ile temizle aseton daha iyi olur gerçi küf yapmaz dediklerimi yap bana dua edeceksin:)))hiç üzülme

canım tavsiyen için çok teşekkür ederim ama sunu bilmiyordum epilasyon aletiyle her yerimizi alabiliyormuyuz ben sadece kollar ve bacaklar için oldugunu zannediyodum.bahsettiğin kremi nerden bulabilirim tatlım tüm eczanelerde satılıyormu acaba?? tavsiyelerini denicem ama insallah yine vücudum sivilce üretmez aldıktan sonra

bnm göğüs ve karnımda var çok yoğun ama ince ve açık renkler fakat yinede çok rahatsız oluyorum hatta vücuduma bakmaktan hoşlanmıyorum:S ağda ile alıp tuz ve limonla ovuyorum daha yeni başladım umarım azalırlar.

canım tavsiyen için çok teşekkür ederim ama sunu bilmiyordum epilasyon aletiyle her yerimizi alabiliyormuyuz ben sadece kollar ve bacaklar için oldugunu zannediyodum.bahsettiğin kremi nerden bulabilirim tatlım tüm eczanelerde satılıyormu acaba?? tavsiyelerini denicem ama insallah yine vücudum sivilce üretmez aldıktan sonra

evet heryerini alabilirsin muhtemelen iki başlığı vardır biri dar diğeri daha geniş geniş olanla kollar bacaklar göğüs...dar olanla ise sadece bikini ve koltuk altı bölümü sakın biri için diğerini kullanma makineninde temizliğini güzel yap kolonya ile temziledikten sonra makineni çalıştır cımbızlar dönerken saç kurutma ile ısıt mikroplar ısıya dayanamaz sivilce problemin mikroplardan ileri gelir ben alışveriş sitesinden aldım kremi ama eczanelerde yoksa sipariş verilince getiriyolarsositososito

oooooooofffffffff bnde de aynı sorun göbeğimi düzenli olarak sır ağda ile alıyorum sivilce yapmasın diyede ardından oksijenli su ile siliyorum ,bir kerede belimi aldım sır ağda ile 3 ay da eski haline gelmedi şimdi eskisi gibi ama bidaha alsammı die düşünüyorum ama zor oluyo , kol kıllarımı sarıya boyamıştımsırnaşık şeysırnaşık şey boya aktı ve sanki dahada siyahlaşıp uzadı gibi ağda yapıcam artıkın yaza başka çare yok sanırım....... göğüsümdede tek tük vardı ucunda siyah bile değildi orayada el attım eldiven ile kopardım daha çıkmadı nedense 5 ay oldu tavsiye ederim .........yani bn şu kıl işini fazlasıyla sorun ediyorum ya bacaklarımda bile fazla çıkmıyo koltuk altımdada teketük çıkıyo ama olmucak yerimde gür gür kıllarım var ne hikmetse :roflol:lazeride düşündüm çok araştırdım ama şimdiye kadar bitenine kurtulanına rastlamadım herkes seans aşamasında nedense biten yok............offf offff gece gece efkar bastı uyuyamamda şimdi .......alabildiğiniz yeri sır ağda ile alın diyorum ve ya eldivende iyi ........

Son düzenleme:
Benimde göbeğimde, göğsümde ve göğsümün aşağısında aynı delikten çift çift çıkmış tüyler kıl gibi duruyordu.. Göbeğimdekilerden lazerle kurtuldum... Göğsümdekileride kalın bir fırçayla fırçaladım sanırım kökleri tahriş oldu valla şimdi kaymak gibi hiç çıkmadı bir daha.. Zaten genelde doğal lifle keselenirim ben...Ama sizde deneyin demiyorum çünkü bazısının teni çok hassas olabiliyor...

ah ah kadın olmak zor. erkekler ne kadar kıllı olursa olsun sorun değil. bazen kendimi ayı yogi gibi hissediyorum ama çok daha kötü durumda olanlar var onları görünce şükrediyorum

arkadaşlar bu sorun malesefkı bendede var ve nişanlıym yaza dugunum var ben şu konuda çok şanslıyımkı severek evlenıyor oldugum ıcın bugune kadar herseyımı anlatım asla sorun olmaz dedı elınde olsa sende ıstemezsın dıyo ama ben utanıyorum hatta epılasyona gıttım ıgnelı yuzum ıcın ankarada etımesgutta mukemel sonuc verıyodu ama o zaman calıstıgım ıcın yarıda bıraktım sonuc ıyı ıdı emla kremı surup gıdıyodum acı yoktu ama bugunlerde yıne cıktı 2sene yuzumde yoktu sakın tuy sarartıcı kullanmayın kalın ve sıyahca cıkıyo epılasyon aletı ıle bacak,, kol ,koltuk altı, gobek cevresını alıyom ama acısı felaketı kendımı tuy yumagı gıbı goruyom belımde goguste de var bugunlerde hamam otunu kullanmamın 3.cü ayı ve azalma oldu en azından acısı yok ama deneyın demem kotu kokuyo ve belkı sızde azalma olmaz sorunum şu daha etkılı dugune kadar ne yapabılırım neolur yardım edın.:KK43:

karın sırt bölgemde hafif sarımsı tüyler var onlardan epilasyon aletiyle kurtuluyorum.yine bacaklarımıda aynı şekilde....kollarımı almaya kalkışmıyorum bile sarartıcıyla sanki yokmuş gibi duruyor..bikini bölgesinigeçen güne kadar almakta işkenceler çekiyodum....yine bu siteden okudum emla kremi iyice araştırdım eczaneden aldım ve kullandım gerçekten muhteşem bi etkisi oldu..tamamen uyuştu sir ağdayla çabucak alabildim ve hiç acımadı...herkese öneririm arkadaşlar ama prospektüsünü dikkatlice okuyun kaş yapıyım derken göz çıkmasın

ZAMBAK 3 arkadasım sıteye yenı uye oldum ozelden msj atamayı beceremedım sorlarına burdan cvp vermek ıstedım doktora gııtım tenım esmer oldugu ıcın esmerlıkten gelıyo dedı ve dedıgı gıbı sulalede esmer koken ve kızlarımızın bı cogu bu sorunla karsı karsıya malesef gııtıgım kısı ışın uzmanı bundan once sıncanda bı merkeze gıttım ıgneyı yuzume yapıyomus ama tam kopmadıgı ıcın cımbızla cekıyomus ılk oldug ıcın bılmıyodum ama etımesgutta bıryer var dedıgım gıbı ısın uzmanı 2006da seyansı 50krş tu saatı27ytl gelıyodu emla kremı surup gıdıyodum hıc acı olmuyodu belkı devam ettırseydım bısey kalmazdı çunku yuzumde kulak onunden boyun atltına kdr vardı sac toplamayı bılmezdım yaz kıs acık tı suan rahatsız oldugum yer boyun altı sız sız olun cımbızla koparmayın cunku yanındakı sarı tuy koparak yenı sıyah tuy elde edıyosunuz eger duzenlı gıdersen ve medıcasol dıye kremı var ıyı bakım yaparsan ne ız kalıyo ne bısey dedım ya deneyımlı bı bayan ah bu tuyler ahhhhhhhhh ıns yardımcı olabılmışımdır canım sormak ıstedıgın bırsey olursa yardımcı olurum

bu arada sakın o kısının reklamını yapıyom sanmayın yapmamda cunku paraya doyan bırı ve bu yuzden nede olsa elınız bana muhtac havasında bırı bu yuzden bıraz sert ve sınırlı azarlıyo bışey daha soylıyecem ben hashas bı yapıya sahıbım bu yuzden bırazda yarıda bıraktım opsıkolojıye gıdıyordum bıde laf duymak zoruma gıdıyodu anlıyacagın ama yınede tavsıye ederım

Bende omzumdaki tüyleri yok etmek istiyorumbenneyaptımki sarartayım dedim sarartıcılar kıl köklerini güçlendiriyor diye duyum alınca bişey yapamadım başka önerisi olan var mı ???

Benimde göbeğimde, göğsümde ve göğsümün aşağısında aynı delikten çift çift çıkmış tüyler kıl gibi duruyordu.. Göbeğimdekilerden lazerle kurtuldum... Göğsümdekileride kalın bir fırçayla fırçaladım sanırım kökleri tahriş oldu valla şimdi kaymak gibi hiç çıkmadı bir daha.. Zaten genelde doğal lifle keselenirim ben...Ama sizde deneyin demiyorum çünkü bazısının teni çok hassas olabiliyor...

canım yaa tüyler için değilde siyah noktalar için etkili bir fırçaya ihtiyacım var biliyorum yeri değil ama fırçanın markası ne nasıl bişey hem diğer arakadaşlarada faydalı olur bu bilgi

X