Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

Kızlar şimdi size bir soru soracağım. Benim bu ay iltihabım vardı doktor fitil verdi fitille beraber 1 hafta da soğan kürü yaptım bunlar bitince tüp bebek doktoruna gittim adetliyken gel dedi. Ama benim adetim 5 gün gecikti hala olmadım olsa da doktora gitsem. Sorum şu soğan kürü mü fitil mi stres mi adetimi geciktirdi çünkü çok nadir adetim gecikir. Bu arada hamilelik ihtimalim yok tek yol tüp bebek.
Ben de en son adetimden sonra soğan kürü yapmıştım. Ondan sonraki adetim ise 13 gün geçmesine rağmen hala gelmedi. Soğan kürünün böyle geciktirme gibi bir etkisi olabilir mi acaba

Ben de en son adetimden sonra soğan kürü yapmıştım. Ondan sonraki adetim ise 13 gün geçmesine rağmen hala gelmedi. Soğan kürünün böyle geciktirme gibi bir etkisi olabilir mi acaba
Soğan kürünü 3 defa uyguladım bende her seferinde adeti gününden çok erken getirdi

Bendede durumlar ayni üzüldum:110: iyi bi gelisme olmamasina bu cikolata kisti basimizin belasi :KK61:bakalim yarin Dr.ne diyecek bana durumlar nasil sizde insallah en kisa zamanda bebeginizi kucaginiza alirsiniz tüp bebek den baska sansimizda yok gibi :KK43:
:KK43: Allah yardımcımız olsun hepimizin muayeneden sonra haber ver durumu canım benim kistim 2,5 cm tüp bebek için ilk muayenemi 2 ay önce oldum tahlillerde vitamin eksikliği Demir eksikliği bir de prolaktin yüksekliği çıktı 2 ay onlar için tedavi oldum şimdi de histeroskopi istedi doktorum yani bir türlü tüp bebeğe geçemiyoruz

:KK43: Allah yardımcımız olsun hepimizin muayeneden sonra haber ver durumu canım benim kistim 2,5 cm tüp bebek için ilk muayenemi 2 ay önce oldum tahlillerde vitamin eksikliği Demir eksikliği bir de prolaktin yüksekliği çıktı 2 ay onlar için tedavi oldum şimdi de histeroskopi istedi doktorum yani bir türlü tüp bebeğe geçemiyoruz
Özel bir tüp bebek merkezi mi size daha çok masraf çıkarmak için oyaliyor olmasınlar

Aslında fitil geciktiriyormuş ama soğan kürü de erkene almalıydı. Artık bilemiyorum...

Özel bir tüp bebek merkezi mi size daha çok masraf çıkarmak için oyaliyor olmasınlar
Yok canım henüz doktorumuz bizden hiç para almadı histeroskopi yi de burada pahalı bulursan istediğin yerde çektirenilirsin ama bana sonuç lazım dedi tüp bebeği koyacağım yeri yani rahimin durumunu bilmem lazım dedi tahlilleri de devlet hastanesinde yaptırıyorum kabul ediyor yani

Bugun kontrolum yapildi canim cikolata kistim ne yazikki 4 bucuk cm olmus adet olunca 16 ile 20.gun arasi gel kontrol edicez kistini kucultup diger adetindede tüp bebek icin islemlere basliycaz dedi baya bi islemi var evde 8 10 gün kendime igne vuracakmisim o bile beni ürkütmeye yetti :110:yuzde 30/40 tutma sansi varmis bakalim Nasil olacak Rabbim herkesin gönlüne göre versin insallah bizimde :anneadayı::anne:

Bugun kontrolum yapildi canim cikolata kistim ne yazikki 4 bucuk cm olmus adet olunca 16 ile 20.gun arasi gel kontrol edicez kistini kucultup diger adetindede tüp bebek icin islemlere basliycaz dedi baya bi islemi var evde 8 10 gün kendime igne vuracakmisim o bile beni ürkütmeye yetti :110:yuzde 30/40 tutma sansi varmis bakalim Nasil olacak Rabbim herkesin gönlüne göre versin insallah bizimde :anneadayı::anne:
Kisti nasıl küçülteceklermiş çok merak ettim bana gelişmeleri mutlaka bildir olur mu canım

Bu arada kaç yaşındasın ve kaç yıllık evlisin canım

Geçen ay bende soğan kürü yaptım kistim 4,5 cm di şimdi 2 cm ancak adetimi 1 hafta geciktirdi şimdi doktorum cylo prognova diye bir ilaç verdi kist için onu kullanıyorum bence gerçekten işe yarıyor kızlar mutlaka yapın soğan kürünü doktor bana ameliyat demişti soğan kürü ameliyattan kurtardı

Geçen ay bende soğan kürü yaptım kistim 4,5 cm di şimdi 2 cm ancak adetimi 1 hafta geciktirdi şimdi doktorum cylo prognova diye bir ilaç verdi kist için onu kullanıyorum bence gerçekten işe yarıyor kızlar mutlaka yapın soğan kürünü doktor bana ameliyat demişti soğan kürü ameliyattan kurtardı
Sizin adiniza sevindim benim kistim cikolata kisti canim bende sogan kurune basladimda tam olarak bi 2 hafta yapamadim bu ay 3 4 gün ictim devamini getiremedim baska seylerde kullaniyorum tabi hayit ilaci adacayi yagini denedim bakalim hasta olunca yine basliyayim sogan kurune olmazsa benim problemlerim cok tek yumurta tek tupum ameliyyatta gitti diger yumurtalikdada 4 bucuk cm cikolata kisti bi yandan troid bakalim hayirlisi artik

Sizin adiniza sevindim benim kistim cikolata kisti canim bende sogan kurune basladimda tam olarak bi 2 hafta yapamadim bu ay 3 4 gün ictim devamini getiremedim baska seylerde kullaniyorum tabi hayit ilaci adacayi yagini denedim bakalim hasta olunca yine basliyayim sogan kurune olmazsa benim problemlerim cok tek yumurta tek tupum ameliyyatta gitti diger yumurtalikdada 4 bucuk cm cikolata kisti bi yandan troid bakalim hayirlisi artik
Aynen canım hayırlısı

soğan kürü beşinci günümdeyim, enfeksiyon için doktor antibiyotik yazmıştı. antibiyotikle devam etsem küre sakıncası olur mu ? :eek:

Merhaba! Sol overde 6 cm ve 3 cmlik kist var ağrı yapıyo yasmin ve glukofen kullanıyorum bugün soğan kürü içtim ağrısı arttı

Düsükten sonra lekelenmeler bitmedi
Sogan kurune basladim bide miyom vardi ara kanamalara sebeb oluyordu yaklasik 10 gün sonra lekelenme bitti yaein son gunum hafatya kontrole gidecegim bakalim miyomlar ne durumda

Merhaba! Sol overde 6 cm ve 3 cmlik kist var ağrı yapıyo yasmin ve glukofen kullanıyorum bugün soğan kürü içtim ağrısı arttı
Ilaclari birakin bende kist varken drun verdigi ilaci kullanmadim sogan kürü yaptim kontrole gittigimde kist yok olmustu dra anlattim sasirdi ilk önce sogan kürünü. Yapin sonra gecmesse ilaca bas vurun

X