Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

ingilizceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
567
3
41
kızlar ben kure baslayalı yaklasık 6 gun oldu ve bugun belım cok agrıdı ardından kanamam oldu ben kıstım ıcın kullanıodum ve sımdı korkup bıraktım sızde de oldu mu??

canım zaten saraçoğly kullanmaya başladıktan bir kaç gün sonra adet olabilirsiniz diyor.belki kistleriniş atıyosun bırakma bence.ben de içiyorum.

canım bende kullanıyorum benim 3. günü başladı kanamam bugun ve devam ediyoum korkulcak bişey yok bence bugun 5.gün 10 günüm var daha benim devam edicem pko var bendede

tatlım ben korkup bıraktım 1 tane kıstım vardı 3 gun kanamam oldu ve altımda acayıp yanma hıssettım bır de bırakmasam belım resmen kopacaktı o yuzden devam edemıom artık hayırlısı acaba yumurtalarım erken catlamıs olabılır mı bu yuzden belkı sacma ama aklıma gelıo rabbım en kısa zamanda bebıslerımızı bıze verır ınsss

arkadaşlar bende soğan kürü yapıyorum ama mens kanaması ile başlamıştım mens bitti ama tekrar kanama olmuyor bu gün 8 gün oldu acaba bana fayda etmedi mi umarım hepimiz mutlu sona ulaşırız

ben küre başladıktan 5 gün sonra zamanında adet oldum adetim bitti içmeye devam ettim bugünde 15. gün son soğan suyunu içicem

kızlar bu soğan suyunu adet bittikten 15 gün sonra içmiyormuyuz benmi yanlış biliyorum acaba yardımcı olurmusunuz?

kızlar ben adetim bittikden sonra başladım arada birgün çok hastaydım içemedim ama 15gün devam ettim kanamam olmadı acaba sadece kisti olanlardamı kanama oluyor lütfen bilgilendirin beni merak ettim şimdi 28inde adet olacaktım yine geçti olmadım hala

bazen yalnizca sogan suyu fayda etmiyor arkadaslar malesef diger bitkisellerle kullanin derim adacayi papatya cayi vs

bende de bugun hafıf bı kanama oldu
reglı gunum degıl
bır haftadır uyguluyorum neden oldu acepbenneyaptımki

Soğan suyunu kist ve adet düzensizliği için 2 ay önce sadece 8 gün kullanabildim. Kullanmaya başladıktan 3 gün sonra kanamam oldu. 8.güne kadar damla damla geldi kanama.İki aydır adet kananam çok güzel:nazar:, Allaha şükürler olsun. Doktora gittim kistler neredeyse tamamen temizlenmiş. Sağ overde birkaç küçük kist kalmış dedi doktor. Şimdi adetimin bitmesini bekliyorum, bittikten sonra tekrar başlamayı düşünüyorum soğan suyuna.:1rolleyes:

benım kanamam kesıldı ama kullanmayıda bıraktım cunku belım acayıp agrıdı umarım benımde kıstler gıtmıstır

arkadaşlar bende 1 hafta sonra bu küre başlamak istiyorum ama aklıma takılan bi şey var çocuk istiyoruz içeceğim aralık yumurtlama dönemime geliyor(yani adetin 14.günü küre başlayacagım) acaba herhangi bi sıkıntı olurmu bilgisi olan varsa lütfen yaanıtlasın hamile kalırsam bi zararı olurmuCADIARZU

arkadaşlar bende 1 hafta sonra bu küre başlamak istiyorum ama aklıma takılan bi şey var çocuk istiyoruz içeceğim aralık yumurtlama dönemime geliyor(yani adetin 14.günü küre başlayacagım) acaba herhangi bi sıkıntı olurmu bilgisi olan varsa lütfen yaanıtlasın hamile kalırsam bi zararı olurmuCADIARZU

canım bu kürü adet bitiminden 10 gün sonra başlayacaksın sorunun nedir peki senin?eğer hamile kalırsan hemen bırakırsın öyle yazıyor sitede okudum sende oku istersen ibrahim saraçoğlunun sitesinde kadınlar kulubünde sormuşlar dr da cevaplamış

oyacım ibrahim saraçoğlunun sitesindeki soru ve cevap bölümünü senin için araştırdım ve sorduğun sorunun aynısı başkasıda sormuş SORU hamilelik olustuysa ve bunu bilmeden sogan kürünü uygularsam herhangi bir sorun teskil eder mi? DR.CEVABI Soğan kürünü uygularken hamilelik oluşmuş ise, herhangi bir zararı yoktur. Sağlığınız daim olsun

arkadaslar bende 4 günden beri kullanıyorum sogan kürünü kist ve adet için, bugun agrılı bir sekilde adetim geldi 2 aydır gelmiyordu hapda kullandım ama bence sogan kürünün faydası var tavsiye ederim..

2 ay yasmin sonrası 7 ay condom ve sonrası 9 aydır korunmuyoruz. ovulasyon günlerine felan takip etmiyorum ama şuanda bir gelişme yok nedense kasmıyorumda hiç hayırlısı olsun diyorum zamanı değil demekki diyorum adetlerim çok düzenli ne bilim doktora gitmeyide düşünmüyorum şimdilik-
hayırlısı olsun bakalım. allahım bilir zamanını...

canim ilk gün baslaniyor adetle beraber yani. ama ben 3. gün baslayabilmistim. bende pek bi ise yaramadi. kistim yoktu cok sükür. iltihap vardi ama yine de akintim yok denecek kadar az geldi.
istersen basla ama cok kullanma. sonucta dogal birsey bir terslik olursa hemen birakirsin. birdahaki ay ilk gün baslarsin.

X