Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

acaba soğan kürü müsinöz kistine etkilimi bilgisi olan varmı ? birde bende başlayalı 6 gün oldu ve acayip kasıklarımda ağrı varr ve kistimin olduğu rtarafta daha fazlaa acaba işe yarıyomu ?:44:

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.
Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

ben soğan kürünü adetin 2. günü başladım. adet bitti. soğan kürünün 13. gününde tekrar kanama başladı. bugün son soğan suyunu içtim. bakalım kanama bitecekmi yarın.haziranda adetten önce doktorum kist görünüyor adette atarsın dedi. temmuzda adet gecikti, kist olup olmadığını söylemedi ama farlutal verdi. kist varmı yokmu bilmiyorum ama hamilelik için bi içeyim dedim soğan suyunu. sanırım kist varmış ki bende kanama oldu hem de zar gibi bişiyler de geldi. incir kürünü yapabilirsem yapıcam.:44:
bence kisti olan herkes içsin bu soğan suyunu. etkili bişeye benziyor. öyle beyaz kırmızı filan değil normal yemeklik soğan işte. ılıtmaya gelince valla ılık içtim çoğunlukla. bazen soğuk ta içtim. üstelik sadece akşam yatmadan önce içtim. iki kez bile içmedim. yani 1 hafta içip bırakmayın çünkü etkisi 10 günden sonra oluyor. rahim incelttiği doğru olabilir çünkü bende kanama önce yoğun oldu sonra çok açık renkte devam etti. yani kist bitip sonra rahmin dokusundan bişiyler götürmüş olabilir.
kokusuna tadına gelince lahana suyunu içtinizmi hiç bilmem ama benim eşim içmişti, bir yudum bile içemiyor insan onu. soğan suyu onun yanında çok iyi. hem ilaçların tadı da çok mükemmel sayılmaz dimi.
herkese bol neşeli günler...

arkadaşlar yeni katıldım. 4 ay önce 18mm lik bi kistim oluştu, 1 ay sonra 11mm ye düştü sonra görev yaptığım yer dolayısıyla kontrole gidemedim. çocuk sahibi olamıyorum 2 yıldır ve bu ay soğana başladım. size sorum şu. soğan bitince hemen arkasından incire başlayımmı. benim kistim yoktu şimdiye kadar ve adetlerim de hep düzenlidir. ama bebğim yok:KK43:(( bilen varsa yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler Allah herkese nasip etsin inşallah aminnnn

arkadaşlar yeni katıldım. 4 ay önce 18mm lik bi kistim oluştu, 1 ay sonra 11mm ye düştü sonra görev yaptığım yer dolayısıyla kontrole gidemedim. çocuk sahibi olamıyorum 2 yıldır ve bu ay soğana başladım. size sorum şu. soğan bitince hemen arkasından incire başlayımmı. benim kistim yoktu şimdiye kadar ve adetlerim de hep düzenlidir. ama bebğim yok:KK43:(( bilen varsa yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler Allah herkese nasip etsin inşallah aminnnn
bende burdan duydum soğan kürüne başldım başladığmda kanamam vardı yani 1 ay sürdü
8 gün kullandım yaklaşık azalttı büyük ölçüde ancak yaşadığım şehirden sık sık istanbula gidiyorum bu sefer bayram için gittim ama orda yapma imkanım olmadı ve bırakınca çok şiddetli geldi mecbureen ordaki ilk eczaneden hap aldım öyle durdu

bende burdan duydum soğan kürüne başldım başladığmda kanamam vardı yani 1 ay sürdü
8 gün kullandım yaklaşık azalttı büyük ölçüde ancak yaşadığım şehirden sık sık istanbula gidiyorum bu sefer bayram için gittim ama orda yapma imkanım olmadı ve bırakınca çok şiddetli geldi mecbureen ordaki ilk eczaneden hap aldım öyle durdu

yani soğan kürü kanamanızı mı artırdı. benim düzenli adetim ama sadece 1 kist var diye içiyorum. korktum şimdi aşırı kanama mı olacak diye

merabalarrrrrrrrr benımde 4 bucuk cm kıstım vardı sogan suyunu 3 gun ıcmıstım dr gıttımde 3,22 cm oldu bılmıyorum soganmı ıse yaradı ama 13 kontrolum var gene jınekolojık muayene olcam bakalım sogan ıse yaramısmı yaramamısmı cook merak edıyorum adetımın 1.gunu basladım adetlerım normal oldu cogalmadı yanı ama akıntılarım cok rengı normal sarı renkte koyu renk akıntım gelmıyor....soğan ıcmeden once bı tane kıst dusurdum bıldımız dısı beyaz bole kagıt gıbı ceyaz parca nettende ızlemıstım zaten kıst gorunumlerını polıkıstık overlerı felan buda duserse coksevıncem dr geccek gıbı ovallesmıs dedı 13 ekımı dort gozle beklıyorum sogan ıse yaradımı yaramadımı gormek ıstıyorum ıse yaramadıysada gelcek ay sabah aksam ıccem doktorum vucudu yorma gunde bı defa iççeksen iç dedi..bakalım gnerada kullanıyorum bıde prevıt posıtıve vıtamın verdı hamılelıge hazırlamak ıcın benı ama bu kıst varken hamıle kalmamaya calıs dedı kıstı yok edelım sonra tedavıye baslıyalım dedı ıns bu ay gecmıstır en azından kuculmusturrr 4,5cm den 1ayda 3,22 oldu dua edin bana....

offfff arkadaşlar yardım edin litfen aranızda soğan kürü ile hamile kalanınız varmı

geçen çarşambadan beri sabah akşam olmak üzere soğan suyu içiyorum sağ yumurtalığımda 4 cmlik kist çıktı bidahaki kontrol 25 gün sonra adet bitiminde o zaman tekrar ölçücek dr bakalım küçülme varmı tabi ben ilaçda kullanıyorum:26:

Arkadaşlar bu soğan kürünü bende uygulamak istiyorum ama benim miyomum 3,5 cm büyüklüğndeymiş faydası olurmu dersiniz.

bende 10 gündür kullanıyorum ama bi değişiklik yok ama bırakmayacağım ikinci kürde sonuç alanlar varmış

ben daha önce denedim hemde myomum vardı yok oldu kanamam olmadı ama çok fazla iltihap aktı

arkadaşlar bu soğan kürünü yapıpta sonuç alan varmı acaba. ben 10 gündür kullanıyorum ama pek bişi yok sanırım :KK43:
bende 7cm-9cm boyutlarında kist olduğunu söylediler inşallah olumlu sonuç verir. bu kürün haricinde kullanabileceğim bitki vs. varmı ?

Soğan kürü yumurtlamanın düzenli olmasını sağlıyor. Aylarca adet görmemiş birinde 10 günde mucize yapması imkansız biraz sabırlı olun. Bu kürlerle hamile kalan çok kişi var. Size tavsiyem birkaç ay(en fazla 4-5) soğan kürü uygulayın. Yumurtalıklarınız biraz düzene girecektir ve iltihaptan,kistten temizlenecektir. Daha sonrada hamile kalmayı düşünenler kuru incir kürü yapsınlar.Onunda nasıl yapıldığını ekliyeceğim siteye. Bu işin sırrı sabırlı olmakta. Ayrıca rahim incelmesi kötü birşey değildir. Adet görmedikçe kalınlaşır ki bu daha tehlikelidir gebe kalmayı zorlaştırır..

Hamile kalmak için incir kürü (önce soğan kürü yapıp sonrasında kuru incir kürü yapılması önerilir)

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

merhaba arkadaşlar ben 15 gün soğan suyu kullandım 2 gün bacak ve kasıklarımda çok ağrı oldu bu normal mi acaba bilen var mı bide soğan suyu pko yu yok ediyomu cavap verirseniz sevinirim

Son düzenleme:
X