Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

aman sakın denemeyin vallahi ölüyordum bir sancı bir kanama kendimi hastahanede buldum..ben burada yeniyim hemen deneyeyim dedim mahvoldum..lütfen dikkat

arkadaşlar ben geçen ay denedim bazılarında olumlu sonuç vermiyo olabilir ama bende süper değişiklik oldu doktorum bile şaşırdı soğan kürü yaptım dedim devam et dedi bende devam edicem. fsh 34 den 14 e düştü çok sevindim doktor tüp bebek bile imkansız bu değerle derken şimdi aşılama yapalım dedi bakalım 21. gün progestronum ölçülcek ondan sonra aşılama inşallah

ben bu ay bal polen kurunu uyguluyorum bu ay ılk klomende kullanıyorum bu ay gecsın kalmazsam sogen kurune baslıcam haydı bakalım gelsın garı bebısler cok beklemeyelım:KK49:

cnm bende de 3 cm solda 6 cm sağda çikolata kisti vardı,soğan yaptım 15 gün bu dönemde bende de hiçbir yan etki olmadı,hatta bana faydası olmuyormu acaba diye çok düşündüm ama asla bırakmadım.doktora gittim daha sonra,3 cmlik kist gitmi 6cmlik kistte 5 cm olmuş.bende hamile kalmak istiyorum.yarın ikinci kürüme başlıyorum 10 gün yapıcam inşallah.bu arada eşimdede keçiboynuzuna başlıcam.kistim iyice gidince de incir kürü yapıcam.sanada tavsiye ederim

merhaba bende 3 gün önce doktora gittim sol yumurtalık içinde 5cm'lik kist olduğunu sölediler allak bullak oldum bir anda... doktorum adet döneminden sonra gel küçülme var mı diye bakalım dedi. bir başka doktora daha gittim oda doğum kontrol yasmin verdi . ama ben doğum kontrol almak istemiyorum. bir kistinin gitmesine diğerninde küçülmesine çok sevindim yarın ilk işim bu küre başlamak umarım bende senin gibi sonuçlar alırım. ve doğum kontrolle gerek kalmaz:)

başka kisttini soğan kürü ile yok eden var mı ?
şimdiden herkese teşekkür ederim.

arkadaşlar bende 2 senedir bebek için uğraşıyorum.bi tüp bebek denemedim ankaranın en iyi doktorlarına gittim bi sonuç alamadım.soğan kürünü denedim bi umudum yoktu açıkçası kür bitti yaklaşık bir hafta sonra regl oldum ve 8 aydır olmuyordum.lütfen herkes denesin bi kere olsun, ağrı biraz fazla oluyor ama olsun o şişkinlikten kurtuldum.şimdide incir kürüne başladım soğandan sonuç alınca bunuda deniyoruz allahın izniyle olur inş.saraçoğlundanda allah razı olsun.gerçekten mucize.eşim çok ısrar etti bunu paylaş diye bi çok insan bundan muzdarip biliyorum bende polikistik over hastasıyım .allah yardımcımız olsun....

Bende 7 gün sabah akşam aç karnına içtim...Ama dün kasımlarım çok ağrıdı. Korktum ve içmiyorum artık.5 mayıs gibi adet günüm o zaman bi gelsin yine içerim.(Bende de sağ yumurtalığımda hamileliğimde oluşan 4,5 cm kist oluştu.3 aylık gebeliğimde bebeğimin kalbi durdu.ama oluşan kist kaldı şimdide onun tedavisini görüyorum.Doktorum folbiol-yazz 24+4 - bir de 10 vitaminin birlikte olduğu başka bir vitamin verdi onu kullanıyorum, adetime kadar bunları kullanıp yine gidecem)
Bütün bayanlara sağlıklı yaşam diliyorum....

arkadaşlar ben de 5 yıldır bebek için uğraşıyorum arada özellerde çok süründüm şimdi kendime bi devlet hastanesi buldum memnunum tüp bebek için arporun çıkmasını beklerken bi de son çare bunu deneyeyim dedim.yalnız bende de oldu kanama ama okuyorum sizleri sanki az gibi bahsediyorsunuz.bende ki baya adet kanaması gibi oldu 5 gün sürdü şimdi geçti.şöyle açıklıyım 13 nisanda adet oldum burdaki bi arkadaşın deneyimine güvenip 7. gün başladım yani 19unda ve 21i akşamı lekelenme sonrasında da kanam başladı hatta adetten çok daha fazla oldu aferdersiniz pedi bile normalden daha çok harcadım çünkü kanamanın tipi adet gibi ama kanama şekli sanki bi yerim kesilmiş gibiydi.böyle yaşayan oldumu olduysa sonuç nedir.ben de çikolata kisti vardı umarım onu atmışımdır ya da küçülmüştür miyomlar da ve bikaç basit kist daha var.bu arada küre devam ediyorum 3 mayısta 15 gün bitiyor zaten normalde 11 mayıstan sonra adet olup yine hastene yollarına düşmem lazım.bi de şu kafamı karıştırdı arkadaşlar kanama bu kadar çok olunca adet gibi olmamıştır dimi bu.soğandan önce 13 nisandı adetim 21inde bu şekilde olunca hangisini saysam son adet diye düşündüm.yumurta gelişimini etkilermi hafta olarak vb bu konuda deneyimi olan arkadaş varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler.biraz uzun oldu ben yeni üyeyim bu arada:))))

arkadaşlar bende 1 hafta sonra bu küre başlamak istiyorum ama aklıma takılan bi şey var çocuk istiyoruz içeceğim aralık yumurtlama dönemime geliyor(yani adetin 14.günü küre başlayacagım) acaba herhangi bi sıkıntı olurmu bilgisi olan varsa lütfen yaanıtlasın hamile kalırsam bi zararı olurmuCADIARZU

aynı soruyu bnde sorcaktım bana da yardımcı olun kızllarr bnde soğan kürüne başlıcam adetim bittikten 7 gün sonra yanlız bnmde 14. güne deng geliyo bizde çocuk istiyoruz bu konuda bilgisi olan var mıı ya kafam çok karıştı. bide soğan kürü sıarsında hamile kalınmıyomuş kür bitince mi çalışmalara devam etmeliyiz napcam bilmiyom şuan yaaa

merhaba arkadaşlar. bana yardımcı olursanız çoooook sevinirim bn 2 yıllık evliym ve artık bebk düşünüyoruz 5 aydır olmadı idrar yollarımda ihtahap varmış ve soğan kürünün ii geldiğini duydum başlamak istiyorum ama şuan adetli olduğumdan adetimin bitmesini bekliyorum adetim bitim 7. gün başlıcam ama oda yumurtalanma günü yani 14. güne denk geliyo napcağımı bilemedim kafam çok karışk soğan suyu içerken koruncakmıyız yoksa devammı etcez kafam karışık lütfen yrdım edinn:KK43:

Arkadaşlar bende soğan kürünü kullanıyorum,bugün 10. Günüm,ilk başlarda cok yogun akıntım geldi,belki iltihap atmışımdır bilemiyorum.kürü uygularken hamile kalınırsa bi zararı olmuyor,ibrahim saraçoğlunun sitesinde kendi cevabını okudum,cunku bende hamile kalmyaa calısıyorum ve hicbır ayı riske atmak istemiyorum,aksıne hamile kalmak icin sogan kürü yapın diyor,uzmantvde (hamile kalmak için bitkisel kürler bölümünde) dinledim.adetin bitmesine gerek yok,adetliyke 4.5,6,7. Günlerde başlayın,ben 5.gün başladım,erken başlamak daha iyiymiş.15 gün devam edin,suanda benımde yumurtlama günlerim gecti,ama inatla devam edıyorum,mutlaka bı faydası olurki sinüzitlerimide attı ne var ne yok gunlerdir burnum akıyor yanı ,rahatladım,rahmıde temizleyecektir.basladıysanız bırakmayın.

sogan kürü icin her sogan olurmu yani hangi sogandan yapıyonuz bu kürü arkadaslar

normal bildiğin yemeklik soğan da olur beyaz soğan deniyo ama içinin beyaz olması önemli kırmızı mor soğan olmaz.ve en dış kabuğunu soyup tedbiramaçlı kalan kabuklarıyla beraber kaynatıyorsun. yani al yemeklik soğanı en dış kabuğu soy 4e böl kaynayan suya at ağzı kapalı 5 dak. kaynat soğutmadan ılık iç umarım faydası olur bana olup olmadığı bu hafta belli olacak.

zannedersem bu soğan suyun faydası pek yok biz çok denedik olmadı....sonunda yine çözdürücü kullandık.....

X