Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

ben tarcın bakırla altıns sarı karıştırdım çok güzeldi.resmim olsa koyardım turuncu sevenlere.....ben de balköpüğü altın sarı karıştırayım diyorum emin olamıyorum.arkadaslar resminiz varsa koyun lütfen bal rengi....

5482.jpg

5498.jpg

Bacılar buda benim karışımım..
1 kutu voila küllü kumral ve yarım tüp platin sarısı karışımı olunca ortaya bu renk çıktı.. kaydirigubbakcemile3

kızlar bal köpüğüm ile sarıyı karıştıran var mı şu anda saç rengim bal köpüğü

amelie çok başarılı bir karışım elde etmişsin.
kuaföre bu renk istiyorum desen yapamazdı.
birde derlerki boya boyayı açmaz nerde açmaz kardeşim işte kanıtı burda .sokucan bunu kuaförün gözüne.çok tatlı bir renk güle güle kullan bayanssulusmile

amelie çok başarılı bir karışım elde etmişsin.
kuaföre bu renk istiyorum desen yapamazdı.
birde derlerki boya boyayı açmaz nerde açmaz kardeşim işte kanıtı burda .sokucan bunu kuaförün gözüne.çok tatlı bir renk güle güle kullan bayanssulusmile

çok sağol canım kaydirigubbakcemile5
cidden uğraşsan böylesi olmazdı diyo herkes. :kedi:
bu arada söyliyim bu renge gelmeden önce 2 defa küllü kumrala boyadım saçlarımı.
onun sayesinde oldu biraz.sonraki boyayışımda içine platin sarısı kattım yarım tüp. (oda satan kızın ısrarlarıyla bi anda almış çıkmış bulundum vereliniortak)

merhabalar ben de sacımı kakao kahveye boyadım siyah gibi oldu 2ay gecti üstünden su an daha kahve gibi en azından kendi sac rengime cok yakın.ben kumral boyamak istioruma caba dipleri farklı ucları farklımı olur cnkü uclar daha koyu da :S:S bana yardm ltfen...
kumral ya da koyu kumral olması için hangi boyaları karıstırmalıyım??bilgisi olan varsa..özelkkle koleston naturals ve voila kullabıorum her boya tutmuor da malesef sacıma mafoldumben

kumral boya al önce uçlara sür beklet sonra saçının diplerine sür az beklet ve hemen yıka.

ya bu renklerde süpermiş ya sağol paylaşım için

dolunay soysertin saç rengine bayılıyorum yaa zemuszemus ama hiç boya yok saçımda siyah renk nasıl elde edebilirim çok açık bi ton olmasın diyorum :bbo:

kızlar bende palette sarı ve kumralı karıştırmayı düşünüyorum nasıl olur sizce ya da altın karamelle altın sarı karıştırsam açık bal köpüğü saç elde etmek istiyrum

ben saçlarımı palette altın karamelle koleston altın sarıyı karıştırarak boyadım, yarı yarıya.
karamel renk için. bu topikteki dolunay soyserte benzedi. bu renk olsun istememiştim ama bu da hoşuma gitti.

merhabalar ben de sacımı kakao kahveye boyadım siyah gibi oldu 2ay gecti üstünden su an daha kahve gibi en azından kendi sac rengime cok yakın.ben kumral boyamak istioruma caba dipleri farklı ucları farklımı olur cnkü uclar daha koyu da :S:S bana yardm ltfen...
kumral ya da koyu kumral olması için hangi boyaları karıstırmalıyım??bilgisi olan varsa..özelkkle koleston naturals ve voila kullabıorum her boya tutmuor da malesef sacıma mafoldumben

bende kakao kahve ile küllü kumralı kaşırtırıp boyucam, sen siyah oldu diyince korktum şimdi, boyamadan önceki saç rengin çokmu koyuydu, birde koleston naturals ile mi boyadın?

Slm kızlar bende kahve köpüğü ile sarıyı karıştırmayı düşünüyorum deneyen var mı

Ben de sarıya dönük bal köpüğü istiyorum. Nasıl elde edebilirim yaa benneyaptımki

Renk karışımları yapan arkadaşlar deneyimlerini bizlerle paylaşırsa sevinirim. :Saruboceq:

Hadi kızlarr hiç mi yok renk karışımı yapanlar ? :gitme:

kızlar az önce aldım koleston 6.0 koyu kumralla 8.1 açık küllü kumralı karıştırıcam sizce nasıl olur bilmiyorumkismile saçlarımda hafif bi bakırlık var kumral bakır gibi bi renk güneşte bakırlıklar daha belli....çok koyulaştırmadan bakırlığı almak istiyorum işe yarar mı dersiniz?CADIARZU

bende palette 7.0la loreal excellence 8.1 ı karıstırmayı dusunuyorum veya loreal 7.1 ve loreal 8.1???

bende palette dore sarı ve palette kahve köpüğü karıştırmak istiyorum ama nasıl olur sizce

X