Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

Banada yardim edin lutfen boya islerinden anlamam elimde iki kutu orta kahve ve bir kutu koyu kizil var markasi tints of natur ben bu uc kutuyu karistirip kullanmak istiyorum ama yanindaki oksidasyon kremlerinin hepsini kullanmammi gerekiyor? bilmiyorumkismile

Evet 3 kutuyu da tam olarak kullanıyorsan oksidan kremleri de tam koymalısın.Az koyarsan saçların koyu olur.

saçlarım önce gölgeliydi.sonra 3-5 tona kadar açan açıcılardan boyadım hazır boya gibi kutuda olanlardan palatte blond.diplerde kızıllık oldu.üzerine koyu sarı boyadım.bir ay kadar öyle kullandıktan sonra( diplerimde bir parmak çıkmıştı koyu kumral olarak) dün çok açık doğal sarı (12.0) ile açık küllü sarıyı (11.1) karıştırım boyadım.diplerde kızıllık yapmadı ve çok güzel açtı.tavsiye ederim.

ben saçlarımı palette altın karamelle koleston altın sarıyı karıştırarak boyadım, yarı yarıya.
karamel renk için. bu topikteki dolunay soyserte benzedi. bu renk olsun istememiştim ama bu da hoşuma gitti.

tatlım yaa senin boyamadan önceki saç rengin neydi ben de bu ikisini karıştırıp karamel yapmayı düşünüorum da benim saç rengim açık kestane:uhm:

arkadaslar zemin rengim bal rengi suan.. koyu bi ton istiyorum altın yansıması bol olan bi kahve.. bunun için altın parıltılı toffle ile küllü sarıyı karıştırmak istiyorum ama bunu deneyen birini hiç görmedim eger bu msjımı okuyupta uygulayan yada bilgisi olan biri varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi?
şimdiden tesekkurler

bende voila 7.31 fındık kabuğu ve 10.1 yada 11.1 küllü sarıyı karıştırmayı düşünüyorum...amacım doğal bir sarı yada bal rengi elde etmek...bu karışımı deneyen varmı???

bende voila 7.31 fındık kabuğu ve 10.1 yada 11.1 küllü sarıyı karıştırmayı düşünüyorum...amacım doğal bir sarı yada bal rengi elde etmek...bu karışımı deneyen varmı???

tatlım bende küllü tonları seviyorum ve boyuyorum küllümango arkadaşımızdan edindim bu bilgiyi. Doğal bir küllü elde etmek için bana 8.71 ve 9.11,8.11 yani ne düşünüyosan yanında küllelerden 1/4 8.71 3/4 küllüden ama once ufak bı kısmında dene sartıyla yaptım cok guzel oldu bunu biliyorum sadece. tavsiye edebilirim.

arkadaslar zemin rengim bal rengi suan.. koyu bi ton istiyorum altın yansıması bol olan bi kahve.. bunun için altın parıltılı toffle ile küllü sarıyı karıştırmak istiyorum ama bunu deneyen birini hiç görmedim eger bu msjımı okuyupta uygulayan yada bilgisi olan biri varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi?
şimdiden tesekkurler

canım sen neden sadece altın pırıltılı toffieyi kullanmıyorsun madem altın yansıması bol olsun istiyorsun,ben 10 gün önce bu renge boyadım aynı dediğin gibi oldu ama tenime yakışmadı bende sarıya bugün yine geri döndüm,bence küllüyle karıştırmana hiç gerek yok

kızlarrr ben bugün açık karamel olan saçımı tarçın bakıra boyadım şuan havuç kızılı veya tarçın kızılı gibi bişi oldu bidahaki boyamama içine hangi sarıyı karıştırırsam şu "hürremin" saç rengini elde edebilirim ya yardım edebilicek varmı? :):80:

yarım tüp balköpüğü yarım tüp tarçın bakır, bi fırt 6/57 dore bakır, (palette) sonuç: çok tatlı bir bakır tonu oldu yıkandıkça açıldı ama kötü olmadı...

saçlarımın uçları açık dipleri (kendi rengim) koyu biraz.altın kahve ve sarıyı karıştırmayı düşünüyrum umarım ii bi sonuç elde ederim :)

benim kendi konuma bakabilirsiniz bronz kahve ve kahve köpüğü karşımı muhteşem bi renk :21:

kızlar klübü her başım sıkıştıında takip ediyorum saçımın renginden cok sıkıldım ve tam bi kahve rengi düşünüyorum yani tam türk kahvesi varya orenk kendi doğal saçım şuanda siyah acaba marka farketmez açık sarı ve cikolata kahveyi karıştırsam saçım istediim gibi olurmukitecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfeeeen

arkadaşlar, koyu olmayan tatlı bir kahve tonu istiyorsanız, loreal in badem kahvesi ve palettenin altın kahvesini az bir oranda karıştırın, sonuç çok güzel, ilk önce korktum ya kötü olursa diye ama, çok güzel oldu.:KK34:

saçları sarı olanlar matlıkta sıkıldılarsa koleston çok açık doğal sarı ile altın sarısı karıştrsınlar ben denedm menun kaldm:KK34:

X