Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

bana da yardım edin arkadaşlar okuldaki arkadaşımın saçları koyu renk mesela amaartık boyadıkça saçları oturmuş neva color altın sarısı ve açık altın sarısına boyuyormuş saçlarını 1 ay birn 1 ay birini estikçe yani çok da farketmiyor açık sarılar güzel duruyor şimdi benim zeminimde bal rengi gibi balyajlarda var bende aynı şekilde boyasam olur mu

kızlaaaaaar :KK70: palette tarçın bakır ile koyu sarı karıştırsam turuncu elde edebilirmiyim ??? ikisinden 1er tüpmü kullanmam gerekir nasıl olur biri bana yardımcı olabilirmii :)

mrba
ben buğday tenliyim saçım siyah biraz rengini açmak istiyorum kahve rengi filan gibi
ne karıştırsam olur yada tek renk nasıl bişey olur ?:44:

gercekten caglanın sac rengi mükemmel akşama yapıcam karışım dogrudur inşallahhhhhh

kızlar sacımı kuaförde boyattım şimdi dipleri cıktı kendim boyıcam caglanın sac rengine zaten karamel saclarım kuaföre gidemem bu aralarcok yogunum calışıyorum resmimi göndercemresmi yolluyom olmuyo

Kızlar saçlarım çok çok açık sarı. Ama artık çok sıkıldım ve sarı biraz kadınsı durduğu için saçlarımı koyuya boyamak istiyorum. Bugün nevacolor'un 7.32 BAL KUMRAL rengini aldım. Bu renkte bakırlık olduğunu düşünerek nevacolor yoğun kumral renginide aldım. Çünkü sarı saça bakır rengi turuncu gibi duruyo. Karışım yapıcam. Bal kumrala yarım tüp yoğun kumral kullansam nasıl olur. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.muratkolukirik.com/wp-co...küllü-kumral-üzerine-röfle-e1348170000343.jpg

Kızlar meraba. Ben şu linkteki renge benzer bi renk istiyorum. Açık kumral filan denedim bayadır da ondan boyuyorum ama alakasız koyu bi renk oluyo. Genelde bu renk için küllü kumral denmiş. Ama ben onu da denedim. Saçım çok işlem gördüğü için alt katman sarı. Küllü kumralı sürünce resmen yeşil yeşil yansıdı saçımda, iğrenç oldu. Gezmediğim kuaför kalmadı bi türlü bulamadım. Hani kendinden doğal açık kumral saç renkleri olur ya onun gibi, biraz daha kahveye dönük bişey. Acaba iki rengi filan karıştırıp bulanilir miyim öyle bi renk? Duyan bilen gören varsa hayrına bi yardıııım :KK43:(( çok aradım çünküü ama yok :KK43:((

ya bende palette kahve köpügü neva colar altın sarı karışımı boyuyacamda tam olar nasıl bi renk ortaya cıkıyor tam bi resim koyabılırmısınız cok ıstıyorum bu rengi artı 2sınıde 2tüp olarak kulanıyormusun cvbını beklıyorum gırafikcı arkadaşım tşk

röfleyi kapamak için çok koyu olmayan bi renge boyamak istiyrm.ne renk olur.

kızlar merhaba. saçlarımın doğal rengi koyu kahve ama şuan boyalı siyah ama açacağım rengini. sizce 7.7 capuçino, 8.444 açık kumral çok yoğun bakır, 8,34 açık dore bakır renklerini eşit miktarda karıştırsam nasıl bir renk ortaya çıkar. 8.444 ve 8.34 saç boyasını almıştım. bunlara 3. bir renk ne katabilirim sizce?
kumral bakır renge ulaşmak istiyorum.

Eklentiler

• zzzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzzz.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 1.051
  • zzzzzz.jpg
    zzzzzz.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 927
kızlar 3 rengi birbirine karıstırdm saclarımı mahvettimmmmm :KK43:((( yardm edin ne olur biri su yazdıklarımı gorsun :KK43:

3 renk karıstrdm saclarımı mahvettim :KK43: cok pismanım. lutfen biri su mesajımı gorsun :KK43:

Şuan saçların hangi renk???

C vitamini ile akıt, akıtabildiğin yere kadar. Sonra bak saçındaki en koyu renk ne ise o renge boyat hepsini. Bakımlar yap saçın toparlansın bi süre, sonra yine yaz bize bence :-). Bi de bilmen gerekenler sarı saçı küllü renkler yeşertir , yeşilliği kızıllık alır, kızıllığı küllüler kapatır vs :-)

C vitamini ile akıt, akıtabildiğin yere kadar. Sonra bak saçındaki en koyu renk ne ise o renge boyat hepsini. Bakımlar yap saçın toparlansın bi süre, sonra yine yaz bize bence :-). Bi de bilmen gerekenler sarı saçı küllü renkler yeşertir , yeşilliği kızıllık alır, kızıllığı küllüler kapatır vs :-)
Canım ilgilendiğin icin çok teşekkür ederim. Duzelttim bugun cok sukur. Akıttımve boyadm. Duzeldi tatlm :* tabi yıprandı sertlestı cok. Bi de bu cktı tabi smdı.

Kızlar merhabaa, benim saçlarımın dibi kendi rengi 2-3 parmak kadar ortaları açıcıyla açıldı karamel gibi bi renk uçları daha açık sarı ombre diyebiliriz. Ben şu resimdeki kızılı istiyorum nasıl elde edebilirim acaba
ZDaA6k.jpg
4g3ZAJ.jpg

Üsttrki daha canlı açık bi renk galiba emin olamadım ikisini de nasıl elde edebilirim. Bi de kaş meselesi var zarar vermeden nasıl kırabilirim bi de kaşlarım doğal yani şekillendirmiyorum ince yakışmıyor tenim de beyaza yakın sıcak alt tonlu gözlerim açık-orta kahve. Kaşlarım da şu şekilde :
XvjDrO.jpg

Yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Kızlar merhabaa, benim saçlarımın dibi kendi rengi 2-3 parmak kadar ortaları açıcıyla açıldı karamel gibi bi renk uçları daha açık sarı ombre diyebiliriz. Ben şu resimdeki kızılı istiyorum nasıl elde edebilirim acaba
ZDaA6k.jpg
4g3ZAJ.jpg

Üsttrki daha canlı açık bi renk galiba emin olamadım ikisini de nasıl elde edebilirim. Bi de kaş meselesi var zarar vermeden nasıl kırabilirim bi de kaşlarım doğal yani şekillendirmiyorum ince yakışmıyor tenim de beyaza yakın sıcak alt tonlu gözlerim açık-orta kahve. Kaşlarım da şu şekilde :
XvjDrO.jpg

Yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)
oyyy sen boyle daha bi guzelsinn. ama bence bi kuaföre gitmen sart. bu kritik renkler. yani bakır kızıl ve altın karameli bir arada kullanırsan buna yakın bisey cıkar kanımca. aynı sekilde kaşlarını da bu karısımı surup 5 10 dk bekleterek kırabilirsin. kendi sacımı kendim boyuyorum. hepte tutturuyorm rengi. ama bence bu boyaları surmeden once saçını bi acıcıyla kusturabilirsin.

X