Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

https://www.google.com.tr/url?sa=i&...HgOl2KK3883akP97zUmIkImw&ust=1434561764175015 şu baglantıdaki acıcıyı kullanmıstım . kuafördekilerin kullandıgı gibi sacı yakmıyor. bunu kullanıp. 15 dk beklesen. sonra yıkayıp kuruduktan sonra önerdiğim renkleri sursen tutturursun. ama tabi birazcık matlaşıyor saç. ama yanmıyor en azından. bir sure gectikten sonra duzelir ama zeytinyagı ve yumurta maskesi gibi seylerle bakımını cabucak yapabilirsin. ayrıca hairplus adındaki açıcı da fiyat olarak uygun. 4.95 tl .

umarım yardımcı olmusumdur :*
oyyy sen boyle daha bi guzelsinn. ama bence bi kuaföre gitmen sart. bu kritik renkler. yani bakır kızıl ve altın karameli bir arada kullanırsan buna yakın bisey cıkar kanımca. aynı sekilde kaşlarını da bu karısımı surup 5 10 dk bekleterek kırabilirsin. kendi sacımı kendim boyuyorum. hepte tutturuyorm rengi. ama bence bu boyaları surmeden once saçını bi acıcıyla kusturabilirsin.
tabi bi ara cok fena sacımın icine etmistim :KK70: bu anlattıgım yontemle kurtardım.

merhaba öncellikle foruma yeni katıldım bu sebepten bi hatam olursa af ola :)
kuaför mağduruyum bir çok badire atlattım saçımla ilgili en son kızıp turunculuğunu yenmek için koleston 11.1 boyadım oda biraz yeşillenme yaptı ama akıyo çok rahatsız edici bişi değil ara ara dalgalanmalı turunculuklar var yine sımdı bunu yenmek için 9.1 boyasam iki kez küllü küllü yaptığım için cok yeşillenir mi yada bu ay 9.3 boyasam durum ne olur ? yeşillenmeyi yenmek için bidahaki ay 9.1 boyarım... yani açıkcası saçımda tek renk görmek istiyorum nasıl elde edebilirim. hangi boyaları karıştırmamalıyım yada önerleriniz?

Eklentiler

• IMG_0524 (1).jpg
    IMG_0524 (1).jpg
    80 KB · Görüntüleme: 370
Eski bir konuya guncellik katma amaçlı bir sorum olacak ; buzlu kahve ile acik karamel karışımı nasıl bir ton cikartir ortaya ?:kahve:

Eski bir konuya guncellik katma amaçlı bir sorum olacak ; buzlu kahve ile acik karamel karışımı nasıl bir ton cikartir ortaya ?:kahve:
Buzul kahve olur.Karamelin bu karışımda bir rolü yok aslında.Koyu ton ağır basar.

793987.jpg
bende ombre diye gittim civcik sarısı bişey çıkardı , üstüne üslük ombre dediğin uçta olur ama bu dipte bir cm kahve gerisini sarı sarı yaptı istediğim renk ise altın karamel idi ebru polatın resmini götürmüştüm zemin için u ca da hafif ışıltı yapacaktı olmadı yapamadı bende böle çıkmam ben dedim geri boyadı ama saçımı açtığı için yaktı uçları berbat un ufak oldu koparak kırılıyo . bide o katliyama 100 lira aldı aslında 200 müş de memnunolmadım diye yarısını alıyomuş. artık gitmem daha zaten şuan yeşillenmiş bir kafam var. ben altın kahve istiyorum yaw nesini anlamıyolar napim şimdi ben alttaki gibi

Eki Görüntüle 1972201 bende ombre diye gittim civcik sarısı bişey çıkardı , üstüne üslük ombre dediğin uçta olur ama bu dipte bir cm kahve gerisini sarı sarı yaptı istediğim renk ise altın karamel idi ebru polatın resmini götürmüştüm zemin için u ca da hafif ışıltı yapacaktı olmadı yapamadı bende böle çıkmam ben dedim geri boyadı ama saçımı açtığı için yaktı uçları berbat un ufak oldu koparak kırılıyo . bide o katliyama 100 lira aldı aslında 200 müş de memnunolmadım diye yarısını alıyomuş. artık gitmem daha zaten şuan yeşillenmiş bir kafam var. ben altın kahve istiyorum yaw nesini anlamıyolar napim şimdi ben alttaki gibi

Bende sac konusunda hep hayal kirikligi yasadim benim yaniklar on bolgede birde :KK43: kime emanet edecegiz sacimizi anlamadim

daha gitmem kuaföre filan ne kesimbiliyolar neboya ne şekil vermeneyin kuaförü ki bunlar enayi gibi dünya para döküyoruz kendim yapıcam en olmadı basıcam siyahı

çikolata kahve ile platin sarısı karışımı nasıl bir renk çıkar acaba

X