Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bilirsiniz kuaförler istediğiniz renge boyamak için yada değişik tonlar elde etmek i.in 2-3 renk
karıştırarak boyuyorlar.kaydirigubbakcemile2
sizinde renk karışımları yaparak elde ettiğiniz güzel saç renkleri varmıdır?-tatlicadiarzu-
örneğin benim kafamda
açık karamel-fınfık kabuğu
çikolata kahve-açık kumral
karamel-çikolata kahve gibi renk karışımları var.
hangisini yapsam uyumlu olur?
kendi saçım koyu kestanedir. :uhm:
şu renkle bu rengi karıştırdım çok güzel renk elde ettim diyenler var mı,önerilerimizi paylaşalım.?

9 numara sarıyla 7/77 ışıltılı kahve sarıdan bir tüp kahveden yarım. bunu bana bir kuaför söylemişti yaptım karamel oldu saçım ama ışıltılı bir karamel ben çok beğeniyorum.

başlığım yamuk oldu,Aaç yazmışım Saç yerine düzeltemiyorumda?düzeltebilirmisiniz?:uhm:
hm bende şunu biliyorum kaydirigubbakcemile5
mesela saçı altın kahve yapmak istiyorsan ve saçın koyuysa,saçta turunculuk olmaması için altın kahve ile nötr kahveyi karıştırıp uygulamak gerekiyormuş?:lepi:

teşşekkür ederim elif ablama başlığımı düzeltti hihoyyyt

izleyeniniz varmı bilmiyorum foxta yayınlanan unutma beni dizideki nazlı karekterinin sac rengini çok begeniyorum ve o sekilde evde kendim yapmak istiyorum.sac rengim onun renginin 2 ton koyusu hangi boyaları karıştırıp elde edebilirim?

izleyeniniz varmı bilmiyorum foxta yayınlanan unutma beni dizideki nazlı karekterinin sac rengini çok begeniyorum ve o sekilde evde kendim yapmak istiyorum.sac rengim onun renginin 2 ton koyusu hangi boyaları karıştırıp elde edebilirim?

canım onun kesin gölgeleri balyajları vardır.evde elde edemezsin.:nazar:
ya ben bu ara altın kahve ye boyamayı düşünüyorum,ne dersiniz?buğday tenliyim yakışırmı?CADIARZU

9 numara sarıyla 7/77 ışıltılı kahve sarıdan bir tüp kahveden yarım. bunu bana bir kuaför söylemişti yaptım karamel oldu saçım ama ışıltılı bir karamel ben çok beğeniyorum.

cnm merhaba bende saçımı karamele boyamak istiyorum karamelin tonu nasıl oldu saçının resmini çekip koyabilir misin? birde çok akıo diolar turuncu felan oluomus oyle mi?:enbuyukkk:

elde ettiğiniz renklerin resimleri varmı koysanız daha güzel olurdu aslında bende turuncu istiyorum

Arkadaşlar merhaba ben palette kahve köpüğü ile neva açık sarıyı karıştırıp boyuyorum. Asena'nın rengine benzer bir ton çıkıyor ortada. Herkes çok beğendi, tavsiye ederim.

ya bende palette kahve köpügü neva colar altın sarı karışımı boyuyacamda tam olar nasıl bi renk ortaya cıkıyor tam bi resim koyabılırmısınız cok ıstıyorum bu rengi artı 2sınıde 2tüp olarak kulanıyormusun cvbını beklıyorum gırafikcı arkadaşım tşk

Arkadaşlar merhaba ben palette kahve köpüğü ile neva açık sarıyı karıştırıp boyuyorum. Asena'nın rengine benzer bir ton çıkıyor ortada. Herkes çok beğendi, tavsiye ederim.

bu rengi bende merak ettim asenanın saçını bilmiyorum

ben saçımı bal rengine boyamak istiyorum bi kaç yerde bu karışımlardan elde edildiği yazıyodu acaba senin nasıl oldu

yada başka önerisi olan varmı bu renkle ilgili

evet kızlar... karamel rengini elde eden yokmu? bende şu yabancı gelindeki Lorraine nın saç rengini istiyorum tam olarak..

ben palette altın kahveyle altın karameli karıştırmayı düşünüyorum şu an bilmiyorumkismile
ama karıştıran var mı bilmiyorum:KK70:

bende açık karamelle tarçın bakırı karıştırdım ilk olarak koyu bakır gibi oldu yıkana yıkana tamamen açık bakır oldu ben çok beğendim vallahi
yazında ben açık kumralla açık sarıyı karıştırmıştım karamel olmuştu ama benim zemin açıktı
ilk boyadığımda bal köpüğü gibiydi sonra yıkandıkçada karamel olmuş ben çok karışım yaparım
geçen günde arkadaşım bakır kahveyle sarıyı karıştırmış soğan kabuğu olmuştu

bende açık karamelle tarçın bakırı karıştırdım ilk olarak koyu bakır gibi oldu yıkana yıkana tamamen açık bakır oldu ben çok beğendim vallahi
yazında ben açık kumralla açık sarıyı karıştırmıştım karamel olmuştu ama benim zemin açıktı
ilk boyadığımda bal köpüğü gibiydi sonra yıkandıkçada karamel olmuş ben çok karışım yaparım
geçen günde arkadaşım bakır kahveyle sarıyı karıştırmış soğan kabuğu olmuştu

hangi markanın bakır kahvesi canım bilgin varmı?

palettenin bal köpüğü ile açık karameli karıştırmanızı tavsiye ederim ...süper bir renk çıkıyo ortaya...ama saçları koyu renk olanlarda tutmaz...7,5 - 8 tonlarda olanlarda tutar..

20.jpg

dolunay+soysert

palettenin bal köpüğü ile açık karameli karıştırmanızı tavsiye ederim ...süper bir renk çıkıyo ortaya...ama saçları koyu renk olanlarda tutmaz...7,5 - 8 tonlarda olanlarda tutar..

20.jpg

dolunay+soysert

ya bu renklerde süpermiş ya sağol paylaşım için

X