Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyası Renk Karışımları?

kızlar boya karışımlarınzın sonuçları nasıl oldu merak ettik bilgilendirirseniz çok iyi olur.Karışım yapıcaklara ben dahil yardımcı olursunuz

benim saçlarım koyu kahve, sarı tonlarında bi renkle kahveyi karıştırsam güzel bi renk ortaya çıkarmı saçlarımın rengi biraz açılsın istiyorum o yüzden sarıyla karıştırıcam nasıl bi renk ortaya çıkar bi fikri olan varmı buraya herkes renk karışımı vermiş ama hangi renk saça uygulanıcağını kimse yazmamışmirmirmirmir

ben palette çikolata kahve ve koyu kahve karıştırıdm.saçlarımda aştın ışıltılı tofee vardı.koyu siyah oldu ama parlak ve canlı oldu.doğal saçımda siyah dı ama bu kadar canlı ve parlak değildi.Güzel oldu beyaz tenliyim yüzüme de yakıştı.etrafımdakiler de öyle söylüyor beni çok seksi göstrediğini söylüyorlar.

ben karamelle çok az sarı karıştırmıştım.aman siz sakın yapmayın.çok kötü oldu.

bende hep renk karısımı yapıyorum ve superoluyor colorxın 7 numarasıyla 8.1 ını karıstırıyorum hos bır karamel oluyor

ben palette bal köpüğü ve palette 10.1 küllü açık sarıyı karıştırdım. diplerden 5 cm kadar kendi saçım siyaha yakın baya koyu kahveydi,altlar röfle üzerine boya vardı turunculu murunculu ciğ bi bal rengiydi kuaförde yaptırmıştım.yaptığım karışım saç diplerimi baya actı hiç turunculukta yapmadı ve alttaki rengin turunculuğunuda kapattı eşit oldu heryer diyebilrim.ama bu boyalar herkesin saçına farklı bir renk veriyor belki aynı koşulda aynı renkte bile olsa aynı işlemi başkası yapsa farklı olabilir.sadece deneyimimi paylaşmak istedim....

kızlar az önce aldım koleston 6.0 koyu kumralla 8.1 açık küllü kumralı karıştırıcam sizce nasıl olur bilmiyorumkismile saçlarımda hafif bi bakırlık var kumral bakır gibi bi renk güneşte bakırlıklar daha belli....çok koyulaştırmadan bakırlığı almak istiyorum işe yarar mı dersiniz?CADIARZU

saç rengimiz aynı ve bende bakırlıklardan kurtulup güneşte açılmıs gibii duran bi kumral istiyorum.çok ilginç bi benzetme oldu sanırım kaydirigubbakcemile3 küllü kumralla boyadım son iki seferdir ama yinede yıkadıkça akıyor :sinifsinif:

arkadaşlar bakır tarçın ve altın karamel karıştıran var mı nasıl olur sizcee yapan varsa foto koyabilir mi

evet cnım koleston naturals kakao kahve yaptım ve simsiyah oldu kaç ayda yerine geldi..kesnlkle önermiyrumm bence kestane tarzı bierşeyle karıstır..

bende kakao kahve ile küllü kumralı kaşırtırıp boyucam, sen siyah oldu diyince korktum şimdi, boyamadan önceki saç rengin çokmu koyuydu, birde koleston naturals ile mi boyadın?

cnm benm sac rengim karameldi..sonra koleston naturals kakao kahve boyadm simsiyah oldu..bence kestane renkleriyle karıstır..kesnlkle önermiyorum kakao kahveyi ben yaa zor actım valla:S

izleyeniniz varmı bilmiyorum foxta yayınlanan unutma beni dizideki nazlı karekterinin sac rengini çok begeniyorum ve o sekilde evde kendim yapmak istiyorum.sac rengim onun renginin 2 ton koyusu hangi boyaları karıştırıp elde edebilirim?

ayyyy tatlım benim onun saçları röfle. zira kendisi benim yakın arkadaşım olur da:) canım çiğdemim yaaaa...

kızlar en son saölarımın uçlarına krepe balyaj yaptım saçlarımı sarıya kadar açtım sonra 6.68 bronz kahveyle 9.5 sarı renklerini eşit miktarlarda karıştırıp uçlara uyguladım. çok tatlı bir karamel oldu.

aynen çağlanın şu rengi gibi oldu

Eklentiler

• $cagla_sikel_1237789228.jpg
    $cagla_sikel_1237789228.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 1.084
ben palette çikolata kahve ve koyu kahve karıştırıdm.saçlarımda aştın ışıltılı tofee vardı.koyu siyah oldu ama parlak ve canlı oldu.doğal saçımda siyah dı ama bu kadar canlı ve parlak değildi.Güzel oldu beyaz tenliyim yüzüme de yakıştı.etrafımdakiler de öyle söylüyor beni çok seksi göstrediğini söylüyorlar.

slm canım saçında toffe varmış bu nasıl bir renk benim saçım kumralın açılmışı.bu rengin içine karamel katsam biraz nasıl olur

kızlar en son saölarımın uçlarına krepe balyaj yaptım saçlarımı sarıya kadar açtım sonra 6.68 bronz kahveyle 9.5 sarı renklerini eşit miktarlarda karıştırıp uçlara uyguladım. çok tatlı bir karamel oldu.
öyleyse çok güzel olmuştur canım da bişey sorcam bu 9.5 kumtaşı kızılı ya piyasada var mı o renkten ben hiç göremedimde

Ben de kahve köpüğüyle yarım tüp altın sarı karıştırdım.Bu renk oldu.Tepelere ışk yansıdığı için daha net.Yıkadıkça altın sarısına dönmeye başladı.
fotoraf0012vb.jpg

X